|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pedijatar
21.5.2012 14:48:10   
bombina
dr. sefika,iz ambulante podhrastovi

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Pedijatar
21.5.2012 15:34:22   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: bombina

dr. sefika,iz ambulante podhrastovi


Ovo je pedijatar mog djeteta...a bila je i moj pedijatar,i moje mlađe sestre....Ljudina pa onda ljekar....drago mi je sto ima jos neko da potvrdi ono sto sam o njoj napisala na temi "mogucnost promjene pedijatra"...ih koliko je puta tako mog F izliječila bez ikakvih teskih lijekova....Jednom nos mu curio,imao malo temperature...ja ga odvedem njoj pregleda ga,i napisa mi nesta na papir..Ja na kartoteku predam knjižicu a u knjizici taj papir(misleći da je to neki recept)i da sestra upise one podatke..kad sestra meni odmah vrati taj papir...ja pogledam,na papiru piše:Dobra pileća supa,dosta čaja od čubra,(ovo je za virozu)kašikica paracetamola pred spavanje,i dat mu da grize pokvašen peškir jer mu rastu očnjaci...ispod njen potpis...Vratim se u ambulantu,reko doktorice pa mogli ste i meni reći ovo,niste morali pisati..Kaže ona meni:pa da ne zaboravis bolje da imas zapisano..E kakav je to ljekaruser posted image user posted image user posted image ...dusa od žene....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bombina)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Pedijatar
21.5.2012 16:15:12   
bombina
slazem se...kad smo se preselili u drugi stan,odnjela sam A kod nje na pregled,na prvu me malo prepala...odmah mi je govorila da prenesem karton kod nje,a ja nisam...a sad cu definitivno to uradit...

_____________________________

AMINA-15.2.2011. rodila se mamina princeza

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Pedijatar
14.6.2012 14:51:43   
entinte
Ženice zna li slučajno neko koja je smjena Pedijatrica Dr. Sanela Bostandžija- Halilović iz DZ Saraj Polje? Trebam neke nalaze odnijeti a pošto ih je ona tražila volila bih njoj odnijeti da ih pogleda i upiše u karton. Zvala sam na tel ali se niko ne javlja. Planiram oko 5 otici pa bih volila da znam koja je smjena da ne idem bezveze, nije mi usput...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu bombina)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Pedijatar
25.6.2012 8:57:28   
canim
Ima li ko da preporuci nekog privatnog pedijatra??

Dr.L. Hodzic danas nije slobodan a treba mi dr.???

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Pedijatar
25.6.2012 9:28:06   
mamana
Zašto ne nazoveš polukliniku Sucokret? Mi tamo idemo kod profesorice Saračević, a ima i druga dokrorica.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Pedijatar
4.9.2012 11:03:32   
chuci
može li mi neko reći nešto o dr Saneli Bostandžija iz dz Saraj polje.

jutros zovem da vidim koji dr je sa zdravom djecom i kažu mi da je ta dr. Ja Ajšu tamo vodim od rođenja i nikad čula za nju, a sestra mi kaže da je tamo dvije godine. da ne radi sa školskom djecom inače?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Pedijatar
4.9.2012 11:29:43   
Lady26
Chuci, predivna doktorica, sve pohvale, vodila sam Lanu 2x kod nje i odusevila me je....
Temeljita, saslusa te, ne daje antibiotik ako bas bas ne mora....
Sve 5 user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Pedijatar
4.9.2012 12:27:00   
chuci

IZVORNA PORUKA: Lady26

Chuci, predivna doktorica, sve pohvale, vodila sam Lanu 2x kod nje i odusevila me je....
Temeljita, saslusa te, ne daje antibiotik ako bas bas ne mora....
Sve 5 user posted image


hvala puno
ja ne kontam kako se meni nije nikada zadesila ona dosada. ja sam mislila da su ovdje u domu zdravlja Azra, Vildan i Meliha. za ovu do jutros nisam čula user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Pedijatar
4.9.2012 12:31:15   
Lady26
Isto tako mi se desilo, nikad je ni vidjela ni cula za nju....i potrefi mi se 2x, i odlucila sam da ona "vodi" Lanu...
Ne znam jesi li isla ali mene je zaista odusevila...prvo pojavom user posted image , tako je fina, temeljita, moze se porazgovarati s njom, zadrzi te koliko je potrebno, na sva pitanja odgovori, sa djecom je user posted image
Ma kazem bas sam se prijatno iznenadila...
Ona je specijalista pedijatar ili tako nesto, ne kuzim se puno u titule user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Pedijatar
12.9.2012 13:57:33   
aidana
Je li moze neko hitno da mi da kontak dr Sandre Vegar? Ne mogu da nadjem u kojoj poliklinici radi a treba mi UZ vrata sto prije. Jedino sam nasla broj na Kosevu, ali ne mogu tu nazvati i traziti termin privatno user posted image
Bilo bi super kada bi mi neko barem javio u kojoj poliklinici radi, onda bih se snasla

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Pedijatar
12.9.2012 15:30:38   
nutellica
radi kod dr Lutve Hozica, privatna pedijatrijska ordinacija na ciglanama..br ti saljem na pp

_____________________________

Svatko želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i rast događa se penjući se na nju.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Pedijatar
21.9.2012 13:43:13   
malena131
Treba mi hitno dobar privatni pedijatar ima li neko prijedlog i broj, a da nije dr. Lutvo

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu nutellica)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Pedijatar
21.9.2012 15:38:20   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: malena131

Treba mi hitno dobar privatni pedijatar ima li neko prijedlog i broj, a da nije dr. Lutvo

ordinacija suncokret u velesicim¸predivna dr i strucna

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Pedijatar
21.9.2012 15:55:19   
nanika

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: malena131

Treba mi hitno dobar privatni pedijatar ima li neko prijedlog i broj, a da nije dr. Lutvo

ordinacija suncokret u velesicim¸predivna dr i strucna

Moja sestra je vodila curicu u ovu ordinaciju. Doktorica je stvarno super, detaljna i strucna. Mi smo isli kod nje dok je bila u DZ na Otoci

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Pedijatar
10.10.2012 8:49:22   
bejbibi
zanima me ko je najbolji pedijatar u bihacu? prvenstveno me zanimaju ovi drzavni a ako su privatnici onda to posebno naglasiti plz



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Pedijatar
14.12.2012 17:06:34   
ajla86
zanima me da li vodite privano djecu kod pediajtra ili ipak u dz...ja sam u vogosci i nisam zadovoljna nimalo dr...nekako su mi bezveze samo da im ispadne iz ruku poso...kad sam se konsultovala oko vakcina dr me napala kako smo mi besposlene i samo ispricanu pricu iz supljeg u prazno presipamo..sto mi se nije svidjelo...prvo mi je djete i imam milion pitanja....
a onda kad sam lezala na pedijatriji dr mi je reko nesluzbeno..ako imam para da djete vodim privatno dr...da je pulmolosko puno beba do godinu dana i svi su na kisiku dr po dz zavlacili antibioticima i haus napravili....
ja sam isla ginekologu uvjek privatno znas zbog toga..da mogu pitati sta ja hocu a ne da me neko ispreskace i ja nisam ni usla sa djetetom a one prozivaju drugu zenu da skine djete i samnom zavrsile za minutu....
bas sam razdocarana..
ako iko vodi pedijatru molim preporuku i cijenu njihovih usluga

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Pedijatar
14.12.2012 21:11:38   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ajla86

zanima me da li vodite privano djecu kod pediajtra ili ipak u dz...ja sam u vogosci i nisam zadovoljna nimalo dr...nekako su mi bezveze samo da im ispadne iz ruku poso...kad sam se konsultovala oko vakcina dr me napala kako smo mi besposlene i samo ispricanu pricu iz supljeg u prazno presipamo..sto mi se nije svidjelo...prvo mi je djete i imam milion pitanja....
a onda kad sam lezala na pedijatriji dr mi je reko nesluzbeno..ako imam para da djete vodim privatno dr...da je pulmolosko puno beba do godinu dana i svi su na kisiku dr po dz zavlacili antibioticima i haus napravili....
ja sam isla ginekologu uvjek privatno znas zbog toga..da mogu pitati sta ja hocu a ne da me neko ispreskace i ja nisam ni usla sa djetetom a one prozivaju drugu zenu da skine djete i samnom zavrsile za minutu....
bas sam razdocarana..
ako iko vodi pedijatru molim preporuku i cijenu njihovih usluga



baš interesantno, ja sam u istom DZ i zadovoljna sam dr. ja sam na početku imala malih nesuglasica sa dr. Satkom zbog red u čekaonici, ali od tada smo zaist super, i dr. Šejla mi je fina, vidjela sam na nekim stvarima da je jako oprezna, i ova nova dr. Elvira je ok,

mene baš čudi, oni jedino ne vole prepametne mame, koje se prave pametne, pa ih supeste na zemlju,ja šta sam god pitala dobila sam odgovor, i zvanični i nezvanično, neki dan sam baš nešto sa dr. satkom pričala oko nekih novih promjena u DZ, i baš joj bi drago što sam upućena, fino se ispričasmo

e, ti mila moja ako imaš para idi privatnicima, jašta, oni su ti bolji, još kad im se oslade, pa ti se navade dolaziti onako bezveze, a svaka posjeta 50 KM, ima da kuneš sebe i pitaš se šta mi ovo treba

a, taj dr. sa pedijatrije baš je cool,

ja imam pedijatra u familiji, i to sa iskustvom od 30 godina, zovem baš kad zagusti, a za sve brate imam dz,

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Pedijatar
14.12.2012 21:32:39   
ajla86
e mene je ta satka napala u vezi vakcine...
ja je pitala jer kao receno mi je da je mozda zbog pljuskavica onih prokletih Ajsi slabiji imunitet....ali mozda.i da uvjek za sve trebam to naglasiti....
tako sam zenu fino pitala kako se ponasati u vezi vakcina...dal da ih primi ili ne...ja da nije pljuskavica nebi razmisljala ali uvjek ima onaj crv sumnje u meni....
a ona mi se nagovori da jedino nju zanima kako oni vakcine cuvaju a drugo je nezanima..pocela mahati rukama kako smo mi danas besposlene user posted image al nebitno
ona me napala ko velika...kako mame dizu famu oko vakcina itd itd..svak ima razlicito iskustvo...
a jos jednu sam vidjela kad sam isla po uputnice za eho abdomena neka mladza pokrivena...
samo uputnicu dala ni progovorila samnom nije...
drago mi je da si ti zadovoljna....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Pedijatar
14.12.2012 21:43:49   
M kao Mama
ta pokrivena je dr. elvira,

a izvini, kako je Ajši slab imunitet, pa baš ti fino napreduje, nije bolesna, a da je nešto ne daj bože traga ostavilo od pljuskavica, bilo bi drastično, pupupu, ne do dragi Allah,

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Pedijatar
14.12.2012 21:46:26   
ajla86
pa znas nase dr...
kao za svaki slucaj...mozda....isto ko sto nisu znali tvrditi hocel se zdrava roditi ili ne tako neznaju dal je imunitet jak ili ne i sta sve ne....ma samo me nafilovali da strahujem od svega....eto to.
ja isprepadana a to ko da mi na celu pise pa me svi samo hebu u moj mali mozak....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Pedijatar
14.12.2012 21:48:44   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ajla86

pa znas nase dr...
kao za svaki slucaj...mozda....isto ko sto nisu znali tvrditi hocel se zdrava roditi ili ne tako neznaju dal je imunitet jak ili ne i sta sve ne....ma samo me nafilovali da strahujem od svega....eto to.
ja isprepadana a to ko da mi na celu pise pa me svi samo hebu u moj mali mozak....




ma, Bogami bezveze djetetu manahu nalaziš, kakav bona slab imunitet,jel ti bila bolesna, jel išla na inhalacije, jel imala više od dva puta temperaturu u mjesecu, jel bila na antibiotiku dva puta u mjesecu, i slično, to je slab imuniteta, a ona ga nema, to pto kaki svaki drugi dan i to je vjeruj mi uredu, takav joj metabolizam, ali to je pto to rekla drugi par rukavica,

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Pedijatar
14.12.2012 22:24:58   
ajla86
nije nista od toga hB
i ja to govorim sama sebi hrabrim se...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Pedijatar
14.12.2012 22:54:29   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ajla86

nije nista od toga hB
i ja to govorim sama sebi hrabrim se...



joj, kad će okopniti da te malo po guzari, puzari isprašim, tebi treba ugasiti internet, i zadati ti obaveza da ne znaš đe goniš

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Pedijatar
14.12.2012 22:58:29   
ajla86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dzaba kad sam mahnita....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *