|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.9.2012 14:18:18   
sarajka81
E hvala vam svima na brzim odgovorima i preporukama :)
Iskreno se nadam da smo nasli tetu za nasu kcerkicu medju ponudjenim.


(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
18.9.2012 0:04:42   
kvanki
Pozdrav svim mamama, tetama i ostalima, iako jos od trudnoce cesto citam, prvi put se aktivno ukljucujem na forum......pošto se poslije nove godine vracam na posao, trebala bi mi teta koja bi cuvala moju bebu, i to od decembra pola radnog vremena (upoznavanje), a od nove godine puno radno vrijeme. Beba ce aBd tada imati 1 god, lokacija je Sarajevo-Bistrik. Nadam se vasim preporukama!

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
18.9.2012 8:33:02   
malenaa
imam za preporuciti muzevu rodicu, veliko iskustvo u cuvanju djece... cuvala je djecu stranaca iz ambasade,cuvala je po dvoje djece i zaista jedna predobra i jako fina osoba. prije svega kulturna,voli svoj posao i djeca su joj na prvom mjestu. sad je prestala raditi jer se zena porodila drugi put i za sada joj ne treba osim na par sati (2-3h) sto njoj ne odgovara.
inace ne volim preporucivati jer sam ja imala lose iskustvo sa tetom :) ali ovu zenu zaista od srca mogu preporuciti kao zaista sposobnu,jako finu tetu za djete.
koga zanima njen kontakt mogu dati na pp da se upoznate :))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu kvanki)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
27.9.2012 0:25:38   
enno
Pozdrav svima,
preporucujem jednu djevojku da bude dadilja. Ona jos cuva moju bebu ali uskoro vjerovatno n treba nam vise ta usluga jer dolazi druga osoba da nju zamjeni. Razlog nije zato sto nisam zadovoljna s njom, ja sam prezadovoljna s ovom curom. Zaista. Mlada je, obrazovana, ima iskustvu s bebama od 2 mjeseca na dalje. Moja bebica nju voli :) Pravi joj kasice, sok itd.

Ako nekom potrebna teta cuvalica, javi mi. Mozda i strancima..jer ova cura odlicno govori engleski. Ona jos radi kod mene sada od 9 sati do 17 sati. Lp.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
28.9.2012 12:12:13   
lana32

Pozdravljam sve forumašice

Može li neko da mi preporuči mlađu djevojku ili ženu koja bi čuvala 10 mjesečnu djevojčicu u mojoj kući na puno radno vrijeme.Meni je dadilja iznenada otkazala jer je dobila dugoočekivani posao u obdaništu ,počinje raditi u ponedeljak ,pa sam se našla u malo nezgodnoj situaciji. Jedino moram naglasiti da imam u kuci dva psa ,pa je poželjno da se djevojka ne boji ,a sto se tiče pasa oni su dresirani i s njima nema nikakvih problema. Nadam se da će neko imati preporuku ,kontaktirala sam dvije forumašice koje su preporučile ,ali jedna djevojka već radi ,a od druge nisam dobila još odgovor.
Hvala unaprijed

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
2.10.2012 18:42:51   
Monaa
Hitno mi je potrebna teta cuvalica! Dosadasnja dadilja mi se teze razboljela pa ako imate nekoga za preporuciti javite. Ono sto je meni bitno je da je u dobi od 30 do 45, da je uredna i odgovorna, i naravno da ima iskustva u cuvanju beba jer moja curica ima samo 5 mjeseci.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
2.10.2012 23:28:34   
enno
Draga lana,
dobila sam tvoju poruku medjutim nisam mogla odmah odgovoriti jer ova cura koja radi kod mene da cuva moju bebicu koja ima 5 i po mjeseci i jos radi do polovina oktobra. Poslije toga idem na sluzbeni put 2 sedmice van drzave. Zato sam ja stavila preporuku. A tebi treba brzo. Izvini nisam mogla da ti dam odgovor ranije. Nju sam pitala i rekla je da nije bas joj drago ako psi tu u kuci zbog drugih razloga.

Nadam se da ces dobiti dadilju brzo.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
3.10.2012 12:06:46   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Monaa

Hitno mi je potrebna teta cuvalica! Dosadasnja dadilja mi se teze razboljela pa ako imate nekoga za preporuciti javite. Ono sto je meni bitno je da je u dobi od 30 do 45, da je uredna i odgovorna, i naravno da ima iskustva u cuvanju beba jer moja curica ima samo 5 mjeseci.


Monaa, nasa teta je prestala raditi kod nas od ponedeljka, jer mala ide u vrtic. Cuvala je moju djevojcicu skoro dvije godine, a pocela je kada je L imala samo 7 mjeseci. Mi smo bili zadovoljni kako je pazila L i bas nam je bilo zao pustiti je da ode. Ona jedino ne ispunjava tvoje uslove u pogledu godina jer ima 63 godine, ali je jako vitalna. Ako te interesuje, javi mi se sa pp. POzdrav i sretno u trazenju tete. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
3.10.2012 22:40:05   
merima_s
Meni bi trebala teta za čuvanje bebe od 11 mjeseci. Ja i muž radimo od 7:00 pa bi trebala dolaziti rano. Ako znate nekog pouzdanog i finog javite na pp. Mi smo u Starom Gradu, pa bi bilo dobro da je u blizini,zbog prevoza. Prosla teta je stanovala u Hrasnici i redovno kasnila tako da sad tražimo nešto bliže.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
4.10.2012 10:28:38   
Monaa
Hvala vam svima koji ste mi se javili sa preporukama i informacijama za tetu cuvalicu, ali nazalost muz mi je iznenada ove sedmice ostao bez posla tako da trenutno nismo u mogucnosti da ikoga angazujemo dok on ne nadje novi posao. user posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
4.10.2012 16:03:04   
poli
Mi takodjer trazimo tetu. Zivimo na Grbavici. Imamo djevojcicu od 18 mjeseci.
Kod mene je malo specificno jer mm radi u smjenama.... Trazimo nekog ko zivi relativno blizu.
nasa djevojcica je mirna, fino jede, dobro spava.
Trazimo tetu koja ce se posvetiti samo njoj. Hvala svima unaprijed!

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
5.10.2012 9:40:56   
lana32
Hvala na odgovoru ,imam jednu na probnom radu ,ali vidim da neće bas moci to funkcionisati ,tako da sam još u potrazi za dadiljom.

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.10.2012 20:45:11   
enno
Drage forumasice, cura koja cuva moju kcerkicu je vec dobila novi posao od 20 oktobra. A za 7 dana idem na put i necu biti tu. Zato sam ja dala preporuku jer moja mama ce kasnije cuvati moju kcerkicu. Ali eto sada ova cura je vec dobila nafaku svoju . Slazem se da nije lahko dari preporuku jer je to odgovornost.

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
30.10.2012 13:54:23   
Miracle*3
Zna li neko neku djevojku, studenticu, nekog ko bi mi mogao kcerku vodit u skolu a da je u Starom Gradu??? Treba mi i teta, pa ako znate nekog javite

(odgovor članu enno)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
31.10.2012 19:17:14   
palachinken
Tražim normalnu tetu za čuvanje bebe. Ako imate kakvu preporuku, javite mi se kako god, poruka, poziv, golub, dimni signal. Zenica.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
2.11.2012 20:06:17   
bambi1
I meni bi trebala teta sto prije, vracam se na posao za 15 dana. S tim da meni treba neko na 4 sata, od 7.30 do 11.30. Sarajevo

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
15.11.2012 23:01:48   
palina
Drage forumasice, i ja se javljam sa istom molbicom. Ako imate nekog za preporuciti, pisite, bas mi treba neka dobra teta. Trenutnom tetom nismo zadovoljni, bila ok prvih par mjeseci ali je vremenom postajalo sve goreuser posted image  malecka ima 10 mjeseci, vesela je, super jede (buca)... mislim jednostavna je za cuvati. Hvalissimo....

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
23.11.2012 0:22:10   
Majiii
Raja,
meni je prilično hitno. Treba nam teta čuvalica, beba ima 11mj.
Ako neko zna dobru tetu (uz preporuku, naravno), MOLIM VAS, javite mi. Pleaseeeeeeeeeeee i hvla Vam svima puuuuuuuuuuuuuuno

_____________________________

Gaji, Maji, žiponja, medo, lavko i Graškonja

(odgovor članu palina)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
23.11.2012 0:22:53   
Majiii
Da, grad - Sarajevo, naselje - Breka :)

_____________________________

Gaji, Maji, žiponja, medo, lavko i Graškonja

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
23.11.2012 17:49:30   
Ela35
Samo da vas upozorim da slučajno ne nasjednete kao ja. Žena koja lijepo izgleda, starija, crna gospođa, vrlo kulturna i učinit će vam se fina jer naizgled voli djecu, ime Minka, u stvarnosti je kradljivica i lažov, bježite od nje. Meni je čuvala malu baš na Breki i u potpunosti me pokrala.

(odgovor članu Majiii)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
23.11.2012 21:11:58   
jednaa
ja bih da preporucim djevojku koja je cuvala mog malog skoro dvije godine, djevojka je mlada ali je jako odgovorna...
zavrsila je medicinsku skolu sto mislim da joj je prednost...

ako Vam treba osoba koja ce dijete fino paziti da je uvjek suho, sito i izvoditi u setnje javite se na pp..

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu Ela35)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
24.11.2012 23:43:18   
zixy
Zdravo. Imam 22 godine. Zivim na Alipasinu. Zavrsila sam medicinsku skolu. Zainteresovana sam za cuvanje djece manjeg ili veceg uzrasta. Imam iskustva, cuvala sam bebu staru 12 mjeseci pa sve do njegove trece godine. Razlog je bio taj da je krenuo u vrtic.

_____________________________

Arnela

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.12.2012 18:13:37   
KupusLivada
Pozdrav,

I meni ce trebati teta u januaru za probu / privikavanje, a od februara puno radno vrijeme user posted image

Preporuke su dobro dosle.

(odgovor članu zixy)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
18.12.2012 9:51:45   
mamina princeza
Treba mi teta cuvalica -sa nekom preporukom za cuvanje bebe ( deset mjeseci) i ponekad curice ukoliko je bolesna pa ne ide u vrtic ili nesto slicno.
Molim da mi se javite ako znate nekog takvog. Prednost osobama koje zive u Starom gradu i Centru radi blizine ( ja zivim u starom gradu).

I prilicno mi je Hitno da se beba navikne prije nego ja krenem na posao ( ima li smo drugu tetu do sada zato ranije nisam trazila i sad sam se nasla bas u nekoj glupoj situaciji)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
14.1.2013 14:12:23   
pauza
zdravo svima!!
vidim da smo svi u potrazi za tetama cuvalicama.... i meni je potrebna jedna takva, plus sto ja trazim i pomoc u kuci za sto ce ista biti adekvatnpo placena, jer smatram da ima dovoljno vremena da za 9 sati pored cuvanja bebe napravi rucak i nesto malo pospremi. ako znate neku takvu molim vas za preporuku.
hvala unaprijed od srca

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *