|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predstavljamo se
21.10.2009 18:18:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anteaa

evo nas nakon dugo vremena.pozdrav.zanima me kad ste vi pocele bebicama uvodit drugu hranu,mi imamo 4 mjeseca.s cim ste prvo pocele.sad smo iskljucivo na hipp bio mlijeku,ma nece cura ni vode,jedva proguta 2-3 kapi,i dalje jede svaka 2 sata,jedino po noci dugo spava pa ne jede po 6 sati.kilaza-4900 
kako to jede svaka 2sata.
Ja dajem svaka 3,3ipo i pojede 150,140ml.
Koliko pojede tvoja malena ml??

(odgovor članu anteaa)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Predstavljamo se
21.10.2009 23:02:46   
Dida79
IZVORNA PORUKA: anteaa

evo nas nakon dugo vremena.pozdrav.zanima me kad ste vi pocele bebicama uvodit drugu hranu,mi imamo 4 mjeseca.s cim ste prvo pocele.sad smo iskljucivo na hipp bio mlijeku,ma nece cura ni vode,jedva proguta 2-3 kapi,i dalje jede svaka 2 sata,jedino po noci dugo spava pa ne jede po 6 sati.kilaza-4900 


e super bas sam se pitala gdje si ti user posted image user posted image
bebica ja masallah super kako vidim...javi nam se cesce

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Predstavljamo se
22.10.2009 17:24:57   
dana3
IZVORNA PORUKA: anteaa

evo nas nakon dugo vremena.pozdrav.zanima me kad ste vi pocele bebicama uvodit drugu hranu,mi imamo 4 mjeseca.s cim ste prvo pocele.sad smo iskljucivo na hipp bio mlijeku,ma nece cura ni vode,jedva proguta 2-3 kapi,i dalje jede svaka 2 sata,jedino po noci dugo spava pa ne jede po 6 sati.kilaza-4900 





Anteaa-moje iskustvo je ovako:moj sin je jeo svakih sat i po do dva i dojio i flasicu pio e kad je imao 4 mjeseca pocela sma sa krompirom.zatim malo narendane jabuke i to nisam svaki dan davala cvstu hranu i ako kuham nesto nama a njemu pase odvajala bih prije soljenja.
Na pocetku sam kupovala kasice i pratila reakcije na alergije ali sve je hvala bogu proslo u najboljem redu
davala sma ono sto je htio i koliko htio da jede,poslije krompira i jabuke bila je banana ,nisma koristila nikakve tablice o uvidjenju hrane niti kolicinu po kilazi i sta sve ne.
Ono sto me iznerviralo sa tablicma je to sto na kasicama recimo pis-.krompir a ono unutra ima i luka i brasna i ulja ma svasta nesto.


Uradi kako mislis da treba jer eto ovo je malo od onog kako sma ja radila.

Mi smo juce napunili godinu(i cuko isto)pa danas bili na vakcini i kontroli.
10300 gr hahha ili 10 kg i 300 gr a dug je 74 cm.Pravo ima tibu , ne hodamo jos ,teska guzauser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Predstavljamo se
22.10.2009 17:31:51   
MineLaa
i ja dajem Darisu svakaa 3, 3 i po sata 150 ili 160 ml....

_____________________________

13.06.2009. Daris mamina srecaaa

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Predstavljamo se
23.10.2009 10:58:34   
Anoniman
Mi smo juce napunili godinu(i cuko isto)pa danas bili na vakcini i kontroli.
10300 gr hahha ili 10 kg i 300 gr a dug je 74 cm.Pravo ima tibu , ne hodamo jos ,teska guza

_____________________________



dana,cestitam malenom godinu dana da ih dozivi  punoooooooo,punooooo godina u zdravlju i veselju
puno pussssauser posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo danas bili na boci,i imamo 6.350
za sedmicu dana smo dobili 350gruser posted image user posted image
pussa

(odgovor članu MineLaa)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Predstavljamo se
24.10.2009 10:33:37   
anteaa
drage mame,moja bebica jede 100 ml svaka 2 sata,pedijatrica kaze da joj tako ocito pase i da se prilagođavam njoj.po noci dugo spava i tad kad se probudi pojede 120-140 ml.za uvođenje hrane su mi preporučili da cekam 5 i pol mjeseci.ma sve je ovo tako individualno,evo sin mi je samo dojio pola godine,nista drugo nije jeo,al je stalno bio na sisi i iznimno bio napredan.dojio do 2. godine.pozdravuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Predstavljamo se
24.10.2009 10:47:21   
anteaa
evo jos da vas pitam,kakva su vaša iskustva s doktorima.s vjezbicama smo poceli,idemo redovno na uzv mozga,neurologu,idući tjedan idemo na pregled srca jer malena ima rupicu na srcu,pa da vidimo je li se to zatvara.inače,bebica guguče,smije se,jako je zivahna,rukica u ustima,zubići se vec zabijelili.svi se slazu da je ona super,malo čudo s obzirom sta je sve prezivila.desno oko joj bjezi,oftalmologinja kaze da je sve dobro,da vidi na oba oka i ako se to ne smori dat ce joj nekakve flastere.molim vas,kakva su vaša iskustva sa svim ovim,ako ih imate.puno pusica hrabrim bebicama

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Predstavljamo se
26.10.2009 9:07:53   
dana3
Antea-drago mi je za svaki uspjeh nasih maloh bebana a to za vjezbe ja ne znam jer moj sin nije isao ni nakakve vjezbe vec jedino sto idemo na sastanke i preglede za uho na koje ne cuje!

Iz tudjeg iskustva znam da vjezbe pomazu,  eto npr. pingpong pise o svojoj Esmici kako lijepo napreduje sa vjezbama.Nastavi i ti raditi sa bebanom sve sto ti kazu , nadam se da ce se i oci postaviti unormalan polozaj dok  ocni misici ojacaju.Meni je receno da ne dozvol djetetu da gleda preko glave ili d sjedimo puno njemu sa strane vec da smo mu uvijek u fokusu i tako smo i radili.sad je velii pa na to vise ne obracamo paznju!

Zelmi ti puno srece sa vjezbama i nadam se brzom oporavljanju od svih tegoba-velika pusa bebiiiiiii

< Poruku je uredio dana3 -- 26.10.2009 9:08:50 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu anteaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Predstavljamo se
26.10.2009 9:14:18   
mala mu
e drage moje kod mene Ahmed jedva da pojede mjericu od 90ml..nece da jede vise a ako ga natjeram onda vrati sve sto je pojeo preko 90user posted image
a jede svaka 3h odprilike..navece nekada spava i po 4-5h...
ja mu dajem Aptamil 1..
eto ima 3ipol mjeseca a nema jos punih 6kg...dobija oko 800gr mjesecno,nekad i vise a dr kaze da je to dovoljnouser posted image


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Predstavljamo se
26.10.2009 12:06:50   
Anoniman
mala mu vidim moj Anel i tvoj Ahmed su tu negdje s mjesecima.A jos je Anel rodjen prije vremena a jede vise,oko 150ml svaka 3ipo do 3sata....
I ima 6.350gr.dobiva mjesecno po kilu i nesto gr.user posted image

(odgovor članu mala mu)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Predstavljamo se
26.10.2009 14:54:16   
istra09
Felix i mala mu,
vidim da su naša dječica rođena brizu jedno drugom.

Moja kćerkica je rođena 07.07.09., sa 4 kg, a bila je duga 53 cm.

Koristimo Hipp 1 -dnevno popije po 5 obroka (3x160 ml + 2x210 ml).

Na posljednjem pregledu (05.10.09), imala je 2 mjeseca i 28 dana, bila je teška 6,54 kg i duga 62 cm.


_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Predstavljamo se
26.10.2009 20:12:12   
mirnac
mala mu, ne sekiraj se, moje cure su prvo bile dugo "zapele" na 70, pa pocele po 90, pa onda po 120, to me je strasno nerviralo, jer sam ih jako cesto morala hraniti prvih 6-7 mjeseci, ali mislim da je to bila lijenost, pa brzo opet ogladne. Ako on tako super napreduje pusti ga da spava, preguro je 3 mjesecauser posted image
Danas me iznervirala sestra kod neuropedijatra, bili smo na kontroli u julu, i tek se za januar mogu naruciti,hB Leila je dobro, ali kako je moguce da nema tremin prije januara.
pozdrav za sve bebe i mame


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Predstavljamo se
27.10.2009 19:16:13   
dana3
IZVORNA PORUKA: istra09

Felix i mala mu,
vidim da su naša dječica rođena brizu jedno drugom.

Moja kćerkica je rođena 07.07.09., sa 4 kg, a bila je duga 53 cm.

Koristimo Hipp 1 -dnevno popije po 5 obroka (3x160 ml + 2x210 ml).

Na posljednjem pregledu (05.10.09), imala je 2 mjeseca i 28 dana, bila je teška 6,54 kg i duga 62 cm.








istra09-bravo za tvoju bebanu ali ovde uglavnom pisemo za nedonoscaduser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Predstavljamo se
27.10.2009 19:20:32   
dana3
mirnac-sretni rodjendaniiiiiiii nije me bilo ovo dana pa sad vidim datumuser posted image user posted image user posted image
ovaj moj se projeo pravo ovo dana jer puze pa nigdje mira.mada je godinu napunio jos ne hoda-na vrh prsta.ma na noktima stoji user posted image user posted image user posted image user posted image

prosla sedmica katastrofa bila-ama nije htio ni da okusi hranu,i njima vrijeme ne pase hahahaha.ako mislis da je stanje s njima ok i d ane ide na gore , nemoj se sikirati,evo sad ce i januar brzo!
Ni mi ne znamo nista za uho-samo kazu ne cuje i to je to-pomirila sam se sa tim ali umirem od straha za zdravouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Predstavljamo se
27.10.2009 21:38:54   
mirnac
hvala puno, u pravu si brzo je januar. One hodaju uz kauc i puzu, pravo brzouser posted image
Ma rijesice se i to uho aBd.
Ne bude ni mene bas cesto, pocela sam raditi i na poslu imamo zabranjene stranice, mogu na slovensku i hrvatsku ringeraju, ali ne i na nasu, nemam pojma zasto?
Pozzz svim bebama, i mamama
m.


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 21:55:43   
velika mama
cao drage mame!danas sam citala forum i odlucila da vam se pridruzim jer sam vidila da imamo puno toga zajednickog.ukratko da vam se predstavim.rodila sam 01.07.2009.tri krasne bebice,dve curice i jednog decaka.rodila sam ih u 35ned+3dana.rodjeni su sa Ana 1,900gr,Tea 1,740gr i Marko 1,600gr.sad su 6kg jedino je Tea oko 5kg.ona mi najmanje jede 100-120ml dok ovi dvoje 160-180ml pa cak nekad i 200ml.vezbice radim svaki dan ali mi kazu da bi trebala ici kod fizijatra.bas danas mi je bila patronazna i rekla da su mi bebice super i da im je motorika odlicna da ne kasne puno.Ana je cak kao i beba koja se rodila na termin.ne znam sta da radim da li treba da idem kod fizijatra ili ne!?

_____________________________

ANA,TEA,MARKO 01.07.2009.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:00:05   
Dida79
pozz velika mama i dobro nam dosla
user posted image user posted image
super si ti to odradila tri bebice odma ma svaka castuser posted image
a kada je u pitanju fizijatar moj ti je savjet odi nista ne mozes izgubiti


(odgovor članu velika mama)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:00:33   
milenium
IZVORNA PORUKA: velika mama

cao drage mame!danas sam citala forum i odlucila da vam se pridruzim jer sam vidila da imamo puno toga zajednickog.ukratko da vam se predstavim.rodila sam 01.07.2009.tri krasne bebice,dve curice i jednog decaka.rodila sam ih u 35ned+3dana.rodjeni su sa Ana 1,900gr,Tea 1,740gr i Marko 1,600gr.sad su 6kg jedino je Tea oko 5kg.ona mi najmanje jede 100-120ml dok ovi dvoje 160-180ml pa cak nekad i 200ml.vezbice radim svaki dan ali mi kazu da bi trebala ici kod fizijatra.bas danas mi je bila patronazna i rekla da su mi bebice super i da im je motorika odlicna da ne kasne puno.Ana je cak kao i beba koja se rodila na termin.ne znam sta da radim da li treba da idem kod fizijatra ili ne!?


user posted image Dobrodošla! Predivna su ti imena.i svaka čast na triciuser posted image

(odgovor članu velika mama)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:07:09   
velika mama
hvala vam na toploj dobrodoslici.to su mi prve bebe.prve tri hahahahahaha.nece vise biti sigurno.ali to su dugo ocekivane bebe.nakon dugih 18god braka ipak smo morali ici na potpomognutu oplodnju ali nije mi zao.dosta sam savjesna ali svejedno se brinem da li ce biti sve u redu.najvise me brine ta motorika mada kad ih gledam ne vidim da puno kasne.igraju se sa rukicama,gugucu,smiju se,hvataju stvari.mislim da cu ipak onda otici kod fizijatra samo da mi savjest bude cista.puno hvala!

_____________________________

ANA,TEA,MARKO 01.07.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:08:38   
milenium
e to sam ti upravo htjela i napisati,otiđi za svaki slučaj,šta te košta.imaš pp

(odgovor članu velika mama)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:08:42   
teta berta
Velika mama zavidim ti, prva trudnoca pa troje he he... Koji je to blagoslov. Dobro nam dosla na forum, nadam se druzenju i na drugim temama, bas me zanima tvoja porodajna prica i kako ste se osjecali kad ste doznali za bebe. pusa

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:11:41   
medigirl
velika mama, ne bih da dijelim savjete, evo ti moje iskustvo:
mi smo otisli fizijatru sa 6 mj (blizanci), ali sam kasnije vidjela da je bolje ranije jer se brze postignu rezultati. ne mora znaciti da ce vjezbice uopste biti potrebne. u svakom slucaju fizijatrica ti moze dati korisne savjete. dr koja prima na prvi pregled na pedijatri je divna!
uh divim ti se tri bebe:)))) 


_____________________________

Girl feb 2001
Boys feb 2009

(odgovor članu velika mama)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:16:59   
Anoniman
velika mama baš me prijatno iznenadi tvoj post- čestitke na user posted image user posted image user posted image i dobro nam došla...baš bi voljela da nam napišeš na nekoj od tema kako je to sa trojkama...
Ja mislim da si prva na forumu koja ima trojkeuser posted image


(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:19:29   
reallove
velika mama dobro nam dosla i kako je slatko pa ti imas tri male bebiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Predstavljamo se
28.10.2009 22:26:14   
Amelaa RR
velika mama od srca dobro nam dosla. Prvo da cestitam na neprocjenjivom blagu zaista, i nadam se da cemo se sto vise druziti, da ces ovdje naci sve odgovore na svoja pitanja...kao i podijeliti iskustva i pomoci nama s svojom pricom o borbi s steriltetom, o bliznackoj trudnoci...o blizancima i to trojkama mislim cak da su ovo prve trojke na RR.ba?....... Sto se tice tvog pitanja najbolje ti je ipak posjetiti fizijatra i rijesiti nedoumice. Saljem puno poljubaca malim  sunašcama i njihovoj mami.
user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 28.10.2009 22:33:44 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *