|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
24.10.2009 14:02:18   
dina_89
opadaaaaaa,

iscita citavu temu pa mi je lakse ,valjda necu ni ja ocelaviti jer nemam puno kose jos je nakakva tanka a ja poludi za dugom kosomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: opada li vam kosa??
26.10.2009 8:31:03   
mala mu
ja počela sa tretmanomuser posted image user posted image
kupila i sampon i tabletice pa sve se pogledavam u ogledalo da vidim jel počela rasti nova kosauser posted image ....
uh valjda ce se stanje popraviti jer u suprotnom odo ja medu ćelaveuser posted image ...ma nebi mi to bio neki problem da su mi uši malo manjeuser posted image user posted image user posted image ovako ce biti pravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: opada li vam kosa??
27.10.2009 17:34:52   
Anoniman
Danas sam kupila sampon protiv opadanja  i balzam za njegu kose BIOKAP, to dvoje 36 KM, htjela sam Vichy ali ampule su preko 70 KM, a sad da mi je toliko zapelo nijeuser posted image , pa eto javim rezultate kad prodje par pranjauser posted image

(odgovor članu mala mu)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: opada li vam kosa??
27.10.2009 19:07:22   
Visnja RR
ovo je inace doba godine kad svima kosa opada...
sahara bolje sto nisi uzela Vichy - ja sam jednom samo bacila pare na njihov sampon i ampule...
a imet negdje na pocetku ove teme onaj "moj" recept za rast kose... odlican je user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: opada li vam kosa??
27.10.2009 19:09:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo je inace doba godine kad svima kosa opada...
sahara bolje sto nisi uzela Vichy - ja sam jednom samo bacila pare na njihov sampon i ampule...
a imet negdje na pocetku ove teme onaj "moj" recept za rast kose... odlican je user posted image


E super onda da nisam bacala pare, a rezultate nakon BIOKAPA javimuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: opada li vam kosa??
8.11.2009 19:30:12   
mamija
cao ,ja sam mislila da sam jedina po pitanju opadanja kose,jao ja mislim da cu ocelaviti,kosa mi poslije poroda nenormalno opada a ve je proslo 8 mjeseci, kada perem kosu katastrofa sve po punu saku,vise ne znam sta da koristim ,al sreca raste mi nova kosa izgleda kao malo dijete kad tek ososa siske!user posted image

(odgovor članu Lel@)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 0:42:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: sahara

eto javim rezultate kad prodje par pranjauser posted image




Ne javi nam ništa, jesi oprala kosu user posted image user posted image user posted image ima li poboljšanja? Kod mene užas, užas, užas a frizerka me nafurala da mi opada kosa zato što vežem rep a ne mogu da je pustim, B me čupa....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 9:51:58   
Pretty mamma
Joj da se i ja prijavim na ovu temu. Koliko meni opada to nije normalno...svako jutro i veče nakon češljanja bacim šaku kose, tijekom dana ju nalazim svugdje. Kad perem kosu, po 2-3 šake bacim. Nikad mi nije tako opadala.user posted image

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 10:02:08   
Hankica
Ja sam se vec prije javljala na ovu temu, kad mi je kosa uzasno opadala.
Pa evo da se opet javim, drage moje svemu dodje kraj, pa i opadanju kose user posted image
Negdje 7-8 mjeseci poslije poroda, smanjilo mi se opadanje kose, i evo sad samo koja dlacica koju skinem sa majice, i to je to, samo se strpite...


_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 10:08:26   
Hocu bebu
joj zene i meni opada, nenormalno... tako da sam se neku noc rasplakala vise! Jadni MM me tjesio reko je da cemo ici doktoru, a ja sam tako tuzna,,,kud god hodam moje kose na sve strane...tako me to rastuzuje ne znam sama sta da radim
sad sam uzela u Bosni obican sampon od koprive, pa cu da probam

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 10:15:19   
dina_89
IZVORNA PORUKA: enisa_sara


IZVORNA PORUKA: sahara

eto javim rezultate kad prodje par pranjauser posted image




Ne javi nam ništa, jesi oprala kosu user posted image user posted image user posted image ima li poboljšanja? Kod mene užas, užas, užas a frizerka me nafurala da mi opada kosa zato što vežem rep a ne mogu da je pustim, B me čupa....


za ovo nisam znala, zar i od tog opada kosa, a ja ne mogu pustiti kosu jer me onda sara pocupa, tako da mi ga isto dodje, a sad je uvjek vezem

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 10:19:12   
Anoniman
I meni je strašno kosa opadala poslije poroda... Inače se šišam kratko, al' u kadi bi uvijek bila puna šaka kose... uhhhhh
Negdje nakon pet mjeseci sve se vratilo na normalu : )

(odgovor članu dina_89)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 10:21:05   
Hocu bebu
Dina ja sam davno cula, a i sama se uvjerila, jer cesto sam vezala cvrst rep, da poslije jako opada kosa pri pranju.Otad ga ne vezem , nego radije pokupim kopcom, snalom, malo labavije da bude. Neko kaze treba se dobro cesljat svaki dan, neko kaze ne valja... Ne znam sama, kosa mi i dalje opada...nekad mislim ako je ne cesljam mozda jako opada kad se pere to sto je trebalo da opane pri cesljanju.A sad nekako opada i sa i bez cesljanja, repa i sto sampona...
MM je za mene interesovo, pa surfo i kaze da zena ima oko 150000 dlaka na glavi isto toliko moze imati razloga za ispadnaje kose:
vezanje repa, stres, porod, trudnoca, nedostatak vitamina, zeljeza, gene, ali da sampon nema nikakve veze, navodno...user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: opada li vam kosa??
9.11.2009 10:21:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara


IZVORNA PORUKA: sahara

eto javim rezultate kad prodje par pranjauser posted image




Ne javi nam ništa, jesi oprala kosu user posted image user posted image user posted image ima li poboljšanja? Kod mene užas, užas, užas a frizerka me nafurala da mi opada kosa zato što vežem rep a ne mogu da je pustim, B me čupa....


Hahahaha, jesam,  oprala sam i jos uvijek opada kad perem i poslije kad rascesljavam ali iskreno ostalim danima manje opada, sad jesam li se ufurala u to ili je stvarno user posted image , ma valjda ce prestati samo od sebe nakon nekog perioda, tako kazu, a sampon je ok, ali ne vjeruj u cudauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: opada li vam kosa??
24.11.2009 4:27:59   
mamija
e ja se oslsala!!!user posted image hrrrrrrrrrrrr

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: opada li vam kosa??
29.11.2009 0:03:49   
Mara
Nefdje sam procitala: Kosa opadau jesen jer nije zimzelena! Ova moja definitivno nije ! Tijekom trudnoce -savrsenstvo! Maznala sam da tone moze potrajati dami ne otpaden nijedna dlaka sama od sebe, gusta i cvrsta. Sada nakon poroda , moja crna (farbam se user posted image da ne bi bila sijeda)kosa se savrseno vidi na bijelim plocicama koje su malte ne po cijeloj kuci(kipatila, veliki hodnik, kuhinja) Pravome je strah daje Bruna ne nadje, a za koji zacin viska u jelima nije frka user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mamija)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: opada li vam kosa??
29.12.2009 19:17:44   
lilybeby
drage moje!
vidim da sve imate problem sa opadanjem kose,pa ni mene to nije zaobislo.rodila sam prije 5 mjeseci,i prva 3 mjeseca je sve bilo ok a onda odjednom....pocela je opadati u pramenovima.onda su mi u apoteci u Crnoj Gori dali recept za sampon i nakon drugog pranja sve je ok.a recept ide ovako:
2 kosili sampona
100 ml pantenol rastvora(nasla ga u apoteci ko novog robota)
ad kapi
koprivine kapi(kapi za anemiju)
i
ricinusovo ulje!
od njega se popravlja kvalitet kose,sve bude bolje!
ljubim vas i sretno

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: opada li vam kosa??
29.12.2009 19:26:40   
amela2208
IZVORNA PORUKA: lilybeby

drage moje!
vidim da sve imate problem sa opadanjem kose,pa ni mene to nije zaobislo.rodila sam prije 5 mjeseci,i prva 3 mjeseca je sve bilo ok a onda odjednom....pocela je opadati u pramenovima.onda su mi u apoteci u Crnoj Gori dali recept za sampon i nakon drugog pranja sve je ok.a recept ide ovako:
2 kosili sampona
100 ml pantenol rastvora(nasla ga u apoteci ko novog robota)
ad kapi
koprivine kapi(kapi za anemiju)
i
ricinusovo ulje!
od njega se popravlja kvalitet kose,sve bude bolje!
ljubim vas i sretno

haj i to da probamo samo ne znam dje cu kosili naciuser posted image user posted image ,  meni je dr prije trudnoce dao bio CİNK da pijem u kapsulama (zbog manjka cinka mi je opadala kosauser posted image user posted image user posted image ) mada nije od neke pomoci bio

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: opada li vam kosa??
29.12.2009 19:31:43   
mirnac
meni je prva tri mjeseca strasno opadala, uzmala sma onaj fitoval serum ( ili tako nesto), ali nista mi nije to pomoglo, nakon tri mjeseca je prestala i sve mi je naraslo opet. A inace sma posliej poroda jako smrsala, i nije mi se ni jelo nista, samo sam jela sto znam da moram, valjda dok sam se navikla na sve i udebljala onda je i kosa odreagovala.
m.


_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: opada li vam kosa??
29.12.2009 22:38:02   
Noor
Dok sam bila trudna ni jedna dlaka mi nije opala, tako sam poslije poroda ludila od grive na glavi. Ali onda je pocela da opada i opada, mislila sam da ce sva opasti. Prestala je opadati nakon 4 mjeseca. 

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: opada li vam kosa??
22.4.2010 21:10:47   
norah
Porodila sam se prije 2 godine. Poslije poroda mi je jako opadala kosa, pa je prestala opadati. A onda unazad 3 mjeseca opet poceka jako opadati da me je strah i cesljati se i oprati kosu. Ne znam vise sta da radim.

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 9:52:24   
bubuli
meni se sve sastalo...i porod i proljece i moja stitna...
a nemam bujnu kosu pa mi je svaka dlaka bitna...
tuga me uzme kad se cesljam posebno poslije kupanja pa puna saka kose...
valjda necu ostati celava


_____________________________



(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 9:58:48   
Private
bubuli, ja sam se porodila u septembru i jos mi opada kosa,trebala si jutros vidjeti na jastuku sta je ostalo.Zato nekad navecer vezem kosu kad hocu spavati.A u toku trudnoce mi je kosa bila super,ma nije pucala uopste ko prije,al mi se zato sad nadoknadilo.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 10:12:06   
gvendolina
meni je nakon poroda puno opadala kosa,mislila sma ostacu celavauser posted image sad sam se osisala i oknila i opada puno manje hB( kuc,kuc ne ureklo seuser posted image )

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 10:16:42   
bubuli
ja sam ko gustav iz crtica imam 5 dlaka na glavi ako spadnu i one gotova sam hehehe

_____________________________



(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *