|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predstavljamo se
11.5.2010 13:40:54   
maja78 RR
axa83 dobro dosla!

znam da ti nije lako ali ipak imas svoje pile i jedna si od sretnica
sigurna sam da ce ti se javiti zene sa slicnim iskustvom, ali pomoci ce i sve ostale, iscitaj sta te interesuje, javljaj se, ako nista ovdje ces naci podrsku i razumijevanje





_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu axa83)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Predstavljamo se
11.5.2010 13:50:17   
acudesa
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Predstavljamo se
11.5.2010 14:07:12   
koka i po
Dobrodošla axa 83,Ako ćeš igdje naći podršku to je na ovom forumu.I sama sam se u to uvjerila.Sretno mila.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Predstavljamo se
12.5.2010 13:32:28   
axa83
Hvala vam drage moje,svakako da cu se javljati.user posted image

(odgovor članu axa83)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Predstavljamo se
4.6.2010 15:34:43   
dana3
axa83-citala sma tvoje postove i znam da nicim pomoci ne mogu lai reci ti mogu ovo-sve ostalo s tvojim djetetom je ok znaci ima sluh i osjeca pipanjem i na to g treba uciti.njihov sluh je izostreniji i culo dodira bolje nego kod nas.
postoji nacin i da se skoluje i da bude potpuno samostalan covjek-samo zavisi koliko pomoci imas sad s njim i kako izgleda tvoj dan s njim!
Iskreno se nadam da ces dobti jos rijeci utjehe i podrske.
ne znam koliko pomaze cinjenica da su braca Matic uspjesni pjevaci a slijepi su iz istog razloga kao i tvoja beba.
znam da ove rijeci ne znace nista, nece pomoci da tvoje dijete progleda ali bar ima nesto pozitivno na sta se moze misliti.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu axa83)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Predstavljamo se
4.6.2010 15:38:41   
Anoniman
axa83. Dobro doslauser posted image user posted image i od nas......

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Predstavljamo se
4.6.2010 16:15:39   
Hannica
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Predstavljamo se
9.7.2010 22:45:10   
acudesa
Dobro došleuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Predstavljamo se
13.10.2010 21:06:03   
graškograd
pozzz svima,moj sinčić je također nedonošće,rođen je u 36 sedmici trudnoće,tačno 1 dan devetog mjeseca...imao je 2350 i 46 dug.bili smo u bolnici 15 dana jer je imao neku infekciju koju su tamo uspješno rješili. danas moj maleni ima 6 mjeseci i 14 dana i prošle sedmice je imao 6 kg.malo mu sporije idu te kile ali je jko živahan,hvala Bogu pa mislim da je zbog toga. u petak ga vodimo na sunećenje,nadam se da će proći ok:)
inače ja sam od onih mama koj strepe nad svakim njegovim pokretom...

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Predstavljamo se
13.10.2010 21:09:19   
koka i po
dobrodosla grasko grad i sve ostaleuser posted image
zelim vam ugodno druzenje sa nama starim i novim mamamauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu graškograd)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 11:58:28   
bojana86
Drage mame...
moj sin se rodio u 33 - nedelji trudnoce i imao je 2640g i 48cm,sreca sve je bilo dobro,bio je 4 dana u inkubatoru,i jos 7 van inkubatora,znaci ukupno 11 dana smo bili u bolnici.poslije su mu svi nalazi bili uredni,sisao do 9-og mjeseca i pravi je bucko.isao je samo na vjezbe kod fizijatra,da ga malo razdrmaju jer se nije okretao sa ledja na stomak i obratno,al sve u svemu sve je bilo super - Bogu hvala!!!!
zaboravila sam da je sa 6mjeseci dobio eserhiju,pa smo radili razne nalaze,npr. mikcioni pregled jako neugodan,DMSA snimanje..... i sve je bilo super.sada je momak 15 mjeseci prohodao sa 14,propuzao sa 9 i nikakvih smetnji nema....
pozdrav za sve

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 13:51:52   
Dida79
Bojana pozdrav tebi i tvom princu
user posted image user posted image user posted image

I sama sam mama jednog djecaka kojem je bilo dosadno u maminom stomaku pa je odlucio da izadje u 31 sedmici.
Nakon niz komlikacija napokon je sve iza nasuser posted image

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 17:15:49   
Zorana88
Ja sam već pisala na ovu temu, biću dosadna...ali dobro.. Moja Iris rodjena u 25+4 nedelji, sa 720gr... Bila intubirana nekoliko dana... Na intenzivnoj nezi je bila mesec ipo dana, posle je prebačena na neonatologiju.... Svo vreme je bila na kiseoniku... Na dan kada mi je bio termin, skinut joj je kiseonik totalno.... Ali napravio se problem oko toga što je dobila bruh na desnoj preponi, pa su je operisali.... Ali Bogu hvala sve se dobro završilo... Sad je kući, sve je ok,... Raste i ubucila se.... Ubacila bih sliku na profil da možete sad da je vidite,ali ne znam na koji način,pa ako je neko raspoložen neka mi kaže način na koji da ubacim sliku ovde.. Veliki PoZZ od Iris i mene user posted image

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 17:32:57   
tekja
...jel to hrabri curetak na profilu? Zorana, divna jeuser posted image , zaista ste jake i hrabre obje...mi vam zelimo samo dobre dane u buducnosti, da se volite i mazite zauvijekuser posted image ...i nisi dosadna, tvoja prica je zaista nevjerovatna i ohrabrujuca...user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Zorana88)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 17:37:00   
Emica_sa
Bravo user posted image user posted image user posted image za malu bebu,a svaka cast i tebi mamauser posted image

(odgovor članu Zorana88)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 19:21:34   
Zorana88
IZVORNA PORUKA: tekja

...jel to hrabri curetak na profilu? Zorana, divna jeuser posted image , zaista ste jake i hrabre obje...mi vam zelimo samo dobre dane u buducnosti, da se volite i mazite zauvijekuser posted image ...i nisi dosadna, tvoja prica je zaista nevjerovatna i ohrabrujuca...user posted image user posted image

Pa da, to na slici je moja Iris koja je rodjena sa 720gr. a sada ima 3,5kg... :) Možda i više nismo se odavno merili user posted image
Uspela sam da ubacim sliku da je vidite... Od mrvice,sad je prava bebica user posted image


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 19:21:58   
Zorana88
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Bravo user posted image user posted image user posted image za malu bebu,a svaka cast i tebi mamauser posted image


Hvala user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 19:24:54   
Visnja RR
dobrodošla... user posted image i bravo za bebu borca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zorana88)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 19:31:01   
Zorana88
Hvala ti...Ona je zaista pravi borac...Imale smo toliko uspona i padova dok je bila u bolnici,da je to strašno,ali Bogu hvala sve se završilo kako treba .... user posted image
Kada sam se porađala u sebi sam pomislila: "samo da mi kažu da je živo dete i sve će biti ok, biće ona dobro" i tako je i bilo.... user posted image
Nijednog momenta nisam bila pesimista... Nijednog momenta nisam pomislila na nešto loše, samo na lepe stvari sam mislila... Čim sam ja došla iz porodilišta počela sam da pišem radosnicu,bez obzira na to što mi niko nije rekao konkretno šta će biti sa bebom... Ali ja sam verovala da će sve biti ok i čekala sam dan kad će kući... I naravno dočekala sam ga... sad smo zajedno i nikom nije lepše nego nama user posted image
Borile smo se i izborile sa svim preprekama... Nagurale smo kilažu, rešili se kiseonika... I sad smo super!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 20:00:16   
koka i po
dobrodosla Zorana user posted image ..
bebe su nevjerovatni mali ljudi .....mislimo da su krhki a ustvari su mnogo jaci...
zelim ti ugodno druzenje na RRuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Zorana88)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 20:26:49   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Bravo user posted image user posted image user posted image za malu bebu,a svaka cast i tebi mamauser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Predstavljamo se
22.1.2011 22:05:19   
Zorana88
IZVORNA PORUKA: koka i po

dobrodosla Zorana user posted image ..
bebe su nevjerovatni mali ljudi .....mislimo da su krhki a ustvari su mnogo jaci...
zelim ti ugodno druzenje na RRuser posted image

he hee, hvala ti... Pa naravno,oni su pravi mali borci- to i moja Iris dokazuje.. Borila se i izborila... Naravno, da nije napredne medicine ne znam šta bi bilo... Ali prednost je to što živimo u 21-om veku... Nama je doktorka rekla: "što se lekova i tehnologije tiče- mi sve imamo,a na bebi je koliko će da se bori i da li će da se izbori"... i Bogu hvala izborila se, nije se dala tek tako... svašta je istrpela i prošla ,mnogo više nego ja sa svojih 22 godine...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Predstavljamo se
21.8.2012 23:03:53   
sami1
Nova sam user posted image i bas se ne snalazim najbolje user posted image
2010, sam rodila prijevremena dijete, koje je cekano predugo..
Imali smo razne kontrole i stokojekakve vjezbe..
Sve smo prezivjeli hB, danas sve znamo, hodamo, pricamo, sve se razvilo kako treba dok je receno sa strane Pedijatrije i Neuropedijetra, da nece biti dobro, da na necem mora da se iskaze invalidnost.
Prvi osmjeh smo cekali vise od 3 mjeseca, kako se osmjehnuo od tad je sve krenulo brdu hB.
U bolnici je ostao 27 dana od tog 12 u inkubatoru, svu mogucu terapiju je primao i prezivio, sad smo sretni i veseli, sve je to iza nas

(odgovor članu axa83)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Predstavljamo se
21.8.2012 23:08:14   
Visnja RR
sami1 dobrodosla .. user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sami1)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Predstavljamo se
21.7.2013 19:12:56   
Viktorijus
Na samom početku da se predstavimo kako tema i glasi...
Moj sin je rođen 14.3.2013. u 25+3 nedelji trudnoće sa svega 770 grama....
Nakon 2,5 mjeseca provedenih na odjeljenju banjalučke intenzivne njege 30.5.2013. mi smo izašli kući sa 1940 grama...Sada imamo malo više od 4 mjeseca i imamo 3540 grama i dobro smo.
Zanima me toliko toga...iskustva, savjeti jer jako teško dolazimo do toga na našem području...
Iskreno se nadam da ćemo našom pričom možda nekom pružiti podršku ali da ćemo razgovorima sa roditeljima koji prolaze istu agoniju lakše ovo prevazići...

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *