|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
19.5.2013 22:47:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebaa

pozz...mi nedavno uradismo alergo.test na mlijeko malom i pokaza da nije alergičan...ja mu juče napravim griz na mlijeku i sav se osuo...user posted image
a pavlaku je probao i nema reakcije...user posted image


jeste vi radili testiranje na laktozu...
naime možda je preosjetljiv na laktozu...
iste u prerađenim liječnim porizvoridma ima manje pa ih podnosi možda tipa pavlaka...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
19.5.2013 23:16:57   
AnLu
Bebo jeste li radili one dodatne pretrage za mljeko... a druga stvar djete je malo za kravlje mljeko, moguce da nije alergicno, ali da organizam nije zreo da ga svari. Ja na tvom mjestu prije prvog rodjendana ne bih ni pokusavala mu davati kravlje mljeko.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.5.2013 23:09:35   
bebaa
evo sad pročitah....tako smo i mi zaključili....hvala Bogu pa postoji formula.....a i voće...pa nečim će se već nahraniti...
a vidite nisam znala za te dodatne testove...laktoza kažete...moram to vidjeti...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
10.6.2013 14:31:21   
bebaa
dans smo pili čisto mlijeko pa ćemo vidjeti ima li reakcija....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
5.7.2013 13:25:41   
enesa1
ja imam sina od 8 mjeseci poceo je da jede jaje zumance a jogurt za bebe sam uvela vec od 6 mjeseci ostalu hranu jede sve povrce kuham na maslinovom ulju takodjer i voce sam uvela sve stavim u blender izmiksam moje bebce se pravo napuca i nema neki problema da mu smeta hrana

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 430
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *