|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 7:23:49   
vila_7
Jel bolje da u moru bebica bude u tim pelenama kao kupace ili golac da bude?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   [Obrisana poruka]
27.5.2011 9:06:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 9:22:18   
Malenaoduvijek
moji su na plazi bili u peleni, jedino sam ih drzala bez kad su bili u svojim kolicima a isod stavim pamucnu samo, a mi smo koritili one gacice pelene ima pampers i babylove i kad krenes u vodu ili camac skines i kasnije je opet mozes obuci ako nije prljava.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 9:42:16   
ena23
Moj je vala citavo vrjeme bio go na plazi i u vodi, samo ponekad smo mu oblacili pamucne gacice. To je bilo prosle godine kad je imo 11 mjeseci. Meni bilo zao guze koja je citave godine u peleni,  bar je na plazi uzivala na svjezem zraku user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 9:48:30   
new mama
Helena bilo je u Dm-u kupiti gacice za kupanje,a ako ne to mozda je bolje da je onda kupas u obicnim kupacim,da se malo guza odmori od pelene,a ja sam svoju A kad je bila beba kupala u tim gacicama iz DM-a,a kasnije joj obucem obicnu pelenuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 9:55:12   
vila_7
Ma ja bih radije bez tih pelena kad je u vodi,pa necu ni stavljati,al me zanima npr.kao Ena-kako si drzala bez pelene i na plaži -sta cu ako ispiski i ukaki peskire user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 10:02:53   
new mama
Ma stavljala sam joj pelenu na plazi,nisam bas rizikovala da se to dogodiuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 11:02:06   
vjestica
pošto na more trebam za svaki slučaj ponijeti paracetamol i folnidan sirup (beba je sklona alergijama) a oni moraju se čuvati na hladnom, kako to izvesti?
ne nosim frižider,a čeka nas duži put, pa ne znam koliko termo kese mogu biti efikasne u tom slučaju
ima li neka druga varijanta paracetamola za svaki slučaj?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 11:07:57   
sirnica
Vještice, ne znam za termo kesu da li bi izdržala, ali ja imam termo ceger i pokazao seuser posted image user posted image . Kupila sam ga u Fisu, sa strane ima pretinac u koji se stave dvije posudice koje dođu uz njega(inače ih čuvaš u zamrzivaču).

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
27.5.2011 11:17:06   
vjestica
i ko je putovao sa bebom i cukom, trebam li na nešto posebno obratiti pažnju?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 110
   [Obrisana poruka]
27.5.2011 12:51:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 7:53:41   
muzika28
IZVORNA PORUKA: vjestica

pošto na more trebam za svaki slučaj ponijeti paracetamol i folnidan sirup (beba je sklona alergijama) a oni moraju se čuvati na hladnom, kako to izvesti?
ne nosim frižider,a čeka nas duži put, pa ne znam koliko termo kese mogu biti efikasne u tom slučaju
ima li neka druga varijanta paracetamola za svaki slučaj?



Mozda da u neku manju termo torbicu (mi imamo neku bezveze, kupljena u nekom trznom centru) stavis male zaledjene umetke za putni frizider, ili ako nemas umetke, zeledis prethodno vodu u neke manje plasticne kutije, i sve zajedno u torbicu ?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 7:55:28   
muzika28
a gdje kupiti kupace gacice za bebaca? i znate li gdje bih mogla naci neke bezveze gumene sandalice za hodanje po plazi? ili imate neki drugi prijedlog za obucu na plazi?

(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:02:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: muzika28

a gdje kupiti kupace gacice za bebaca? i znate li gdje bih mogla naci neke bezveze gumene sandalice za hodanje po plazi? ili imate neki drugi prijedlog za obucu na plazi?

pogledaj u azelu, bilo je pravo slatkih- samo 3 kmuser posted image a u iani u bbi imaju one gumene sandale ali su 20km-pollino. ne znam imaju li gdje jeftinije

< Poruku je uredio teacher75 -- 1.6.2011 8:03:10 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:07:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: helena_7

Jel bolje da u moru bebica bude u tim pelenama kao kupace ili golac da bude?

mi smo prosle godine na plazi bili u obicnim pelenama, a kad se kupala u bazrencicu bila j ili gola ili u kupacem. u moru se nije kupala jer je bila jos mala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:10:53   
vila_7
moja ce imati oko 10-11 mjeseci,zavisi kad odemo,al po cemu vi kontate jel mala za kupanje u moru ili ne? Jel smiju bebe u one kolutove (al naravno one za bas bebe)?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:12:47   
maja78 RR
ma naravno da smiju, moj se kupao u moru sa 10 mjeseci i isao u slauf sa rupama za nogice

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:15:28   
muzika28
Moj mali je prosle godine imao 8,5 mjeseci kad smo isli, nije htio ni blizu mora :) Vidjet cemo ove godine... A gdje ste kupile ove slaufe sa gacicama?

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:22:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: helena_7

moja ce imati oko 10-11 mjeseci,zavisi kad odemo,al po cemu vi kontate jel mala za kupanje u moru ili ne? Jel smiju bebe u one kolutove (al naravno one za bas bebe)?

nije preporucljivo do godinu dana kupanje u moru, tako sam citala, a i bilo je more hladno jer smo isli krajem juna. smocila je nogice ali je nismo kupali u moru

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:29:34   
vila_7
ma i ja sam kontala svoju kupati-kako oni sto zive na moru,a i zna se da je morska voda ljekovita,al eto reko da vas pitam.
Kupila 2-3 vrste slaufa u FIS-u, ima cak i sa onom kao palmica da joj hlad bude dok "pliva", jedno obicno, i jednu veliku ribu u koju stane cijela bez mocenja-to mi je kuma rekla da je super i za plazu jer moze spavati u tom zasticenija i ususkanija!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:30:25   
vila_7
e ...i za ove sto su kupale , jesu kupale i u ranim jutarnjim satim akad jemore hladno ili cekate poslijepodne?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:32:32   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: helena_7

moja ce imati oko 10-11 mjeseci,zavisi kad odemo,al po cemu vi kontate jel mala za kupanje u moru ili ne? Jel smiju bebe u one kolutove (al naravno one za bas bebe)?


kolut ti je dobar ako ima ono izmedju nogica jer ce ti tako mala bebica se izvrtati bez.
moj Igor je imao 7 mj kad smo prosle godine bili i kupali smo ga, ali vise je bio u camcu vani u koji smo sipali vodu.
a preporuka je da se bebe ispod 6 mj ne izlazu suncu nikako ali ovo za vodu teacher nisam nikada cula, a zasto????


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:33:44   
Malenaoduvijek
ujutro kad je voda najcisca. user posted image , a nekada i popodne jer je u kleku prilicno cisto i popodne, ne znam gdje ides

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:36:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: helena_7

moja ce imati oko 10-11 mjeseci,zavisi kad odemo,al po cemu vi kontate jel mala za kupanje u moru ili ne? Jel smiju bebe u one kolutove (al naravno one za bas bebe)?

nije preporucljivo do godinu dana kupanje u moru, tako sam citala, a i bilo je more hladno jer smo isli krajem juna. smocila je nogice ali je nismo kupali u moru

Mi smo isli u julu bome sam ja vidjela i manje djece u vodi moru user posted image da se kupaju.A. je imao 12mjes. i ja sam ga kupala jos je voda bila hladna ujutro user posted image .


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:36:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: helena_7

moja ce imati oko 10-11 mjeseci,zavisi kad odemo,al po cemu vi kontate jel mala za kupanje u moru ili ne? Jel smiju bebe u one kolutove (al naravno one za bas bebe)?


kolut ti je dobar ako ima ono izmedju nogica jer ce ti tako mala bebica se izvrtati bez.
moj Igor je imao 7 mj kad smo prosle godine bili i kupali smo ga, ali vise je bio u camcu vani u koji smo sipali vodu.
a preporuka je da se bebe ispod 6 mj ne izlazu suncu nikako ali ovo za vodu teacher nisam nikada cula, a zasto????


nisam htjela da razikujem zbog planktona, jer mogu izazvati infekciju kada je beba jako mala i mora se poslije morske obavezno ispirati slatkom vodom, a nama se nije dalo da je sapiremo svaki cas. mi smo joj sipali slatku vodu u bazencic, cekali da se ugrije pa se kupala u bazencicu. a i bilo je more i za nas hladno u tom preiodu, pa nisam htjela rizikovati da se razboli

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *