|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:37:13   
teacher75
http://arhiva.net.hr/bebe/page/2004/04/28/0318006.html

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:37:46   
muzika28
IZVORNA PORUKA: helena_7

i jednu veliku ribu u koju stane cijela bez mocenja-to mi je kuma rekla da je super i za plazu jer moze spavati u tom zasticenija i ususkanija!


Sta je velika riba, neki camac, bazencic ili? Razmisljam da i ove godine spava na plazi, pa kontam sta je najbolje?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:39:02   
Anoniman
ja sam A. kupala s 5 mjeseci...mene su kupali roditelji...pa evo me zdrava i pravauser posted image ...mislim da je to vise radi soli tj. osjetljive bebine koze koja se brzo isusi...al fino ako te je strah...poneses flasu vode koju stavis na sunce...pa odmah bebu isperes...ja to nisam radila...Sto se slaufa tice, potpisujem malu, ili nadji i one narukvice...meni se A. lani dva-tri puta prevrnuo u slaufu..jer nije imao to cudo izmedju nogu....tako da smo na kraju koristili narukvice...a ovo ljeto ucimo plivatuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:39:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: helena_7

Ma ja bih radije bez tih pelena kad je u vodi,pa necu ni stavljati,al me zanima npr.kao Ena-kako si drzala bez pelene i na plaži -sta cu ako ispiski i ukaki peskire user posted image

jA SAM anela drazala bez pempe ne dugo naravno ako upsiki pa sta al vec kaki user posted image user posted image
Znaci kad sam ga kupala bio je bez pempe drzim 10 min i stavim  nije me nikad prevario sa pisom kakom.Posle je bio u samom pempi na plazi user posted image

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:45:00   
Hanady RR
ja nisma kupala djecu prije godine u moru...ali jesam u bazenčiću koji smo odmah ujutro napunili i cijeli dan držali na suncu...pa onda prevučemo u hlad i beba se fol brčka...al moje su bile baš male do godine na moru...hanadi imala 3 mjeseca prvi put na moru, a Farah 3 i pol mjeseca prvi put na moru...već su narden godine bile preko godinuuser posted image

i da ja svoje cure sapiram nakon izlaska iz vode...falširanom vodomuser posted image

a u pelenama budu kad su na peškiru i u nekosm tanju mirovanja, ali kad je oko vode i u trenutcima foliranja nosimo kupaće gaćice...ja svoju djecu nisma nikada gologuze držala po plaži.

Eh da napomeneme da nam s enije ni jednom desila kaka bez pelene ali jeste piša oko vodeuser posted image
a sa obe sam znala kada kake u kom periodu kao i dan danas obe...tako d au tom periodu pelena je uvijek na njima bilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:47:55   
R&T@
Ja sam 2008. s tutom na plazu islauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:50:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Ja sam 2008. s tutom na plazu islauser posted image

kako stavri stoje ja ću ove utut nositiuser posted image

kad je hanadi ostavila pelenu mi smo otišli na more jedno 10 dana nakon roga i nevjerovatno nije niti jednom zijana napravila...ali smo bili uz plažu u apartmanu pa smo išle na obavljanje nužde u aWC...eh ova mi je zeznutija..ta me zan prevariti još joj ne vjerujem do kraja.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:55:39   
vila_7
IZVORNA PORUKA: muzika28

IZVORNA PORUKA: helena_7

i jednu veliku ribu u koju stane cijela bez mocenja-to mi je kuma rekla da je super i za plazu jer moze spavati u tom zasticenija i ususkanija!


Sta je velika riba, neki camac, bazencic ili? Razmisljam da i ove godine spava na plazi, pa kontam sta je najbolje?


ma ja kao camac u obliku ribe. Ono moze biti camcic a moze i bazencic. Al sad kontam prekratko je to za spavanje - mi cemo na plazi cijeli dan biti jer su plaze kao u maloj sumici sa dobrom hladovinom. Na cmeu su vasi bebaci spavali na plazi?

A sto se kakanja tice,moja nekoliko puta na dan pa bas ne mogu odrediti kad ce,tzako da gola guza izgleda otpada da mamu ne bude stid na plazi kad se beba pokaka! Jel imaju Pampers te neke gacice / pelene?

< Poruku je uredio helena_7 -- 1.6.2011 9:03:05 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 8:59:41   
vjestica
ja sam vidjela u dm pelene za kupanje
koliko je to praktično?
znam da se negdje pisalo o tome, ali ne mogu sad tražiti
što se tićče kupanja, ja svoju planiram kupati u moru,a svakako će napuniti godinu
i nas su kupali (sjećam se svog brataj, zaroni ga tata komplet u more,, ljudi se okolo ibrete šta mu radi, a brat ciči od sreće user posted image )
jel iko išao sa psom i bebom?
ima li tu nešto posebno, neki savjeti ili ništa posebno (osim što ćemo se natovariti ko da selimo user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:01:33   
vila_7
vjestice ja sam isla sa psom ali dok nisam imala bebu- i ono,sve standard.Cak smo mislili da cemo imati problema sa njegovom nuzdom,ali on lijepo pocne cviliti i to nam je bio znak da ga treba u sumicu odvestiuser posted image .
Mislim da ce ti sve biti isto kao i kod kuce.


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:04:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sam vidjela u dm pelene za kupanje
koliko je to praktično?
znam da se negdje pisalo o tome, ali ne mogu sad tražiti
što se tićče kupanja, ja svoju planiram kupati u moru,a svakako će napuniti godinu
i nas su kupali (sjećam se svog brataj, zaroni ga tata komplet u more,, ljudi se okolo ibrete šta mu radi, a brat ciči od sreće user posted image )
jel iko išao sa psom i bebom?
ima li tu nešto posebno, neki savjeti ili ništa posebno (osim što ćemo se natovariti ko da selimo user posted image user posted image user posted image )


mi ih nismo koristili prosle godine jer nije hodala i nije se kupala u moru,a dobila sam nekoliko komada pa kontam probati ove godineuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:04:57   
vjestica
išla sma i ja ranije sa psom na more, i nije bilo nikakvih problema
bila je glavna atrakcija na plaži user posted image
dođe na plažu i prvo se napije morske vode user posted image
ni na granici nas nisu gnjavili


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:05:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: muzika28

IZVORNA PORUKA: helena_7

i jednu veliku ribu u koju stane cijela bez mocenja-to mi je kuma rekla da je super i za plazu jer moze spavati u tom zasticenija i ususkanija!


Sta je velika riba, neki camac, bazencic ili? Razmisljam da i ove godine spava na plazi, pa kontam sta je najbolje?


ma ja kao camac u obliku ribe. Ono moze biti camcic a moze i bazencic. Al sad kontam prekratko je to za spavanje - mi cemo na plazi cijeli dan biti jer su plaze kao u maloj sumici sa dobrom hladovinom. Na cmeu su vasi bebaci spavali na plazi?

A sto se kakanja tice,moja nekoliko puta na dan pa bas ne mogu odrediti kad ce,tzako da gola guza izgleda otpada da mamu ne bude stid na plazi kad se beba pokaka! Jel imaju Pampers te neke gacice / pelene?

ma ne brini zbog kake, drzi je u pelenama kad je na plazi, a kad je budes kupala u moru, neces ionako dugo vec 5 minuta, pa nece se valjda bas tada pokakiti ili ako te bas toliko strah kupi ove pelene za kupanje. nama se lana jednom pokakila u bazencicuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:06:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sam vidjela u dm pelene za kupanje
koliko je to praktično?
znam da se negdje pisalo o tome, ali ne mogu sad tražiti
što se tićče kupanja, ja svoju planiram kupati u moru,a svakako će napuniti godinu
i nas su kupali (sjećam se svog brataj, zaroni ga tata komplet u more,, ljudi se okolo ibrete šta mu radi, a brat ciči od sreće user posted image )
jel iko išao sa psom i bebom?
ima li tu nešto posebno, neki savjeti ili ništa posebno (osim što ćemo se natovariti ko da selimo user posted image user posted image user posted image )

jedino touser posted image ...i da ne zaboravis i psu uvijek vodu nositi s sobom...ako vec nemas, kupi ono kino za vodu...kao flasa za pse...pa ima onaj nastavak kao posudicu...inace, ako je pas poslusan nema frke...mada mi naseg nismo vodili nikad na kupanje radi vrucina...tek predvece u setnji bi ga skvasila

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:06:34   
chuci
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sam vidjela u dm pelene za kupanje
koliko je to praktično?
znam da se negdje pisalo o tome, ali ne mogu sad tražiti
što se tićče kupanja, ja svoju planiram kupati u moru,a svakako će napuniti godinu
i nas su kupali (sjećam se svog brataj, zaroni ga tata komplet u more,, ljudi se okolo ibrete šta mu radi, a brat ciči od sreće user posted image )
jel iko išao sa psom i bebom?
ima li tu nešto posebno, neki savjeti ili ništa posebno (osim što ćemo se natovariti ko da selimo user posted image user posted image user posted image )



mi smo išli na more u julu i ajša se kupala i u moru i u bazenu bez problema (a vidiš u potpisu kad je rođena). ona je tada već hodala tako da sam joj kupila kroksice i one su joj bile nagodne za hodanje po plaži i u moru.

što se tiče pelena i ja sam gledala dosta o njima i na kraju ih nisam kupila, jer je generalni zaključak bio da nisu praktične ništa bolje od običnih pelena. i ona se napune vodom kao i obična pelena.
ja mogu preporučiti one mio bambino gaćice za kupanje (ja imam ako treba mogu posuditi da ne kupuješ) imaju gumice oko nogu, i vezicu oko struka i ajša se jednom ukakila u bazenu i ništa nije prošlo (mi smo je odmah izvadili ali se svejedno ukakila u bazenu). mi smo za po plaži koristili i obične kupaće u kombinaciji sa pelenama

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:09:57   
vjestica
moja četveronožna dama je malo veća, pa ono kino za vodu njoj ne pomaže
mi kad s njom idemo na plažu nosimo kaister od 5 l i veliku posudu user posted image
zato i kažem da ćemo se natovariri ko da selimo, ne samo kad krenemo na more, nego i kad krenemo na plažu user posted image user posted image
šta mi od većih stavri treba za bebu?
da li da nosim hranilicu? ili samo kolica?
imam ona skroz mala kišobran, valjda će biti dosta


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:13:18   
Anoniman
vjestice, ja sam samo nosila kolica  i to jedva stalo od silnih stvariuser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:13:51   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: muzika28

IZVORNA PORUKA: helena_7

i jednu veliku ribu u koju stane cijela bez mocenja-to mi je kuma rekla da je super i za plazu jer moze spavati u tom zasticenija i ususkanija!


Sta je velika riba, neki camac, bazencic ili? Razmisljam da i ove godine spava na plazi, pa kontam sta je najbolje?


ma ja kao camac u obliku ribe. Ono moze biti camcic a moze i bazencic. Al sad kontam prekratko je to za spavanje - mi cemo na plazi cijeli dan biti jer su plaze kao u maloj sumici sa dobrom hladovinom. Na cmeu su vasi bebaci spavali na plazi?

A sto se kakanja tice,moja nekoliko puta na dan pa bas ne mogu odrediti kad ce,tzako da gola guza izgleda otpada da mamu ne bude stid na plazi kad se beba pokaka! Jel imaju Pampers te neke gacice / pelene?



Mi smo vozili kolica i u njima je spavao,natovarimo sve sto nam treba za plazu jer smo i mi ostajali po cijeli danuser posted image U kolicima mu je bilo najbolje,mi sjednemo da pijemo kaficu malo ga provozamo i on zaspe.A nama je bazenci samo smetao ,ja sam ga ponijela jer nisam znala hoce li A smjeti u more.Ali on je bio odusevljen i pijeskom i vodom tako da smo samo jednom ponijeli bazencic na plazu.Imali smo onaj slauf sa onim izmedju nogu a ne propadne.Isprva se malo plasio dok se nije navikao.

A sto se tice kakanja ja sam takodje prosle god znala kada otprilike kaki i tada bi mu nosila pelenu,a ostatak vremena je bio u kupacim.Samo malo sam ga skidala golog kada je bio u vodi.A ne znam kako cemo ove god jer sad zna i da iznenadi sa kakanjemuser posted image

m


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:15:06   
chuci
ja sam nosila kolica za šetnje i nisam ih plaho iskoristila sem po aerodromu, doduše u hotelu su bile hranilice a inače bi njih koristila za hranjenje

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:15:18   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75

http://arhiva.net.hr/bebe/page/2004/04/28/0318006.html


svakako ih sapiram, a i ja se tusiram jer mi je koza osjetljiva poslije svakog kupanja tako da mi to nije neki problem.
na zapadu kuaju 2-mjesecne bebe u bazenima kao terapiju a po meni je morska voda sto puta zdravija jer ima samopreciscavanje.user posted image user posted image

Luku prve godine mi nismo kupali u moru jer se bojao tako da bih ja rekla da je to do djeteta user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:18:48   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: vjestica

moja četveronožna dama je malo veća, pa ono kino za vodu njoj ne pomaže
mi kad s njom idemo na plažu nosimo kaister od 5 l i veliku posudu user posted image
zato i kažem da ćemo se natovariri ko da selimo, ne samo kad krenemo na more, nego i kad krenemo na plažu user posted image user posted image
šta mi od većih stavri treba za bebu?
da li da nosim hranilicu? ili samo kolica?
imam ona skroz mala kišobran, valjda će biti dosta



mi smo djeci kupovali kanistere vode jer im ja nisam htjela davati njihovu vodu iz cesme jer ni meni nikada nisu dali da pijem vodu na moru.a prilicno su povoljni oni od 5 litara i kod njih.
mi smo nosili kolica ali ona sto beba moze i spavati u njima tako da...

a stvari smo imali, user posted image sve za dvje bebe pa sad si mozete pomisliti, a ja inace se uvijek bojim da ce mi nesto faliti tako da nosim uvijek viska


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:20:39   
Hanady RR
I moje su spavale u kolicima...do godine dana u onim sa tri položaja...al čim su smjele sjediti kišobran kolica u dva položaja su nam super dola i jendostavnije je bilo...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:20:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

moja četveronožna dama je malo veća, pa ono kino za vodu njoj ne pomaže
mi kad s njom idemo na plažu nosimo kaister od 5 l i veliku posudu user posted image
zato i kažem da ćemo se natovariri ko da selimo, ne samo kad krenemo na more, nego i kad krenemo na plažu user posted image user posted image
šta mi od većih stavri treba za bebu?
da li da nosim hranilicu? ili samo kolica?
imam ona skroz mala kišobran, valjda će biti dosta

user posted image user posted image user posted image
ma samo kolica...minimalisticki je najljepse...bjezi...i tako ces biti natovarena...ako ne skontate neko mjesto s dobrim hladom trebace ti i suncobran...ja nisam nosila bazencice and co...mi bismo uvijek nasli mjesto s prirodnim bazenomuser posted image ...kolica su super, jer mozes u njih svasta natovariti a dijete u rukeuser posted image user posted image ...pa tako i kanister mozeuser posted image user posted image user posted image igrao se kamenjem i skoljkama...tako da sam mu jos samo kanticu i lopaticu nosila...ma ja imam jednu torbu za plazu za nas troje..preko toga ne damuser posted image ..ponesem uvije nesto od voca i vodu obavezno, peskire, kremu i po jos jedan kostim...to je to

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:24:34   
vila_7
jel mogu kisobran kolica u lezeci polozaj?

kao god skontam,bolje da joj kupim kupace obicne zbog kakanja,nego te pelene ako se svejedno napune vodom kao i obicne sto bi! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
1.6.2011 9:30:52   
chuci
helena7 ako se bojiš kakanja u vodu kupi joj one kupaće za bebe, imaju mio bambino budu u DM, i ina u onoj radnju u merkuru na otoci. Te su po kilaži podijeljene. Jedne koštaju oko 20 KM ali su ekstra.Ja imam, mislim da su one za 7-9 kg ali nisam sigurna, dok ne provjerim. mogu ih posuditi nekome ako treba

neka kišobran mogu u ležeći neka ne mogu, zavisi od modela.
mohja npr mogu u tri položaja a dosta su lagana za nosanje


< Poruku je uredio chuci -- 1.6.2011 9:31:39 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *