|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:12:54   
vila_7
joj aBd bude sve OK,jedva cekam kad cemo na more...pogotovo kad citam ovakve tekstove - vec nas zamisljam!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:16:03   
vila_7
peky...mozda su mislili jer u hotelu je određeno vrijeme za jelo-pa ako ti bas tad beba spava-da je ne budis user posted image ,mada i meni zvuci lakse hotel!
Al mi je drago da ste pisali i o klimi-ja bas kontam vec sad se kuhamo i ona se brzo znoji-i onda je iznesem iz auta onako vrelu i znojnu,pa presvlacenje,.....znaci moze klima


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:17:57   
muzika28
IZVORNA PORUKA: peky

samo se u ovom textu ne bi slozila oko toga da bi bolje bilo izabrati apartman umjesto hotela? bas sam sa prijateljicom neku noc o tome pricala hotel ili apartman??? i ona je bila misljenja da je bolje apartman?? mislim ja se nisam stim slozila. zar nije lakse u hotelu?? ne moras cititi iza sebe? ne moras spremati jelo???


ali kuhanje za bebu / dijete? ne vjerujem da je bas izvodivo u hotelu...

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:19:37   
vila_7
pa poneses kuhalo i mikser i eto ga user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:22:38   
Visnja RR
najbolje je u privatnom smjestaju ali kod ljudi koji imaju svoj restopran u sklopu kuce (kao kod mene user posted image )... onda uvjek mozete zamoliti da skuhate nesto za djete kad god zatreba...a sve vam gotovo skuhano za vas i sve pocisceno u sobi i kupatilu...
u kuhinji restorana uvjek iam skuhanoih raznih juhica...ja samo provirim i kazem moze li malo za bebicu bilo cega... user posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 2.6.2011 14:24:09 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:22:58   
muzika28
user posted image  Odoh ja jos ove godine u apartman... A slijedece u hotel...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:24:11   
Malenaoduvijek
meni je lakse u apartmanu, u hotelu ne mogu djeci spremiti nista u apartmanu da jer mi ne pada na pamet da im dajem hotelsku hranu.
dvije godine smo isli u apartman i bilo nam je super.

mi uvijek navece jedemo vani, ali djeca ne, njima ja sve spremam sto treba.

a jelovnik prilagodim morskih uslovima gdje se ne jedu jaja i sl. stvari i pravim sto ide brzo i ne trebam satima stajati ispred sporeta.

a u hotelu bih trebala za sve moliti osoblje hotela pa da mi i vodu prokuhaju, gdje drzati mlijeko akd nemam frizidera, ne znam meni je to previse komplikovano sa malom djecom


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:48:32   
peky
sve zavisi od hotela.... mi npr idemo u hotel gdje u sobi ima frizider, gdje smijem unijeti kuhalo ( da ne bi trcakarala za osobljem) i naravno gdje smijem unijeti hranu za bebacu u sobu! jos ce nas cekati krevetac u sobi tako da se oko toga necemo morati brinuti.

a u apartmanu moram prvo dorucak spremati, pa kasnije rucak, pa kasnije veceru itd itd... pa iza sebe poteljinu napraviti ocistiti npr.sudje oprati... za to vrijeme sto izgubim u apartmanu mogu sa bebacom i sm provesti lijepo na plazi.... + sto vam skoro svaki hotel na moru ima unutrasnji bazen ( u apartmanu ste zatvoreni od 11 - 17sati) a ovako mozete sa bebacom biti u unutrasnjem bazenu....
sad ce mi neke zene reci jeste al je to skupo... nije... mi smo prosle godine platili isti iznos za apartman kao ove godine za hotel.
i ne moram se brinuti hocul ponjeti sta od hrane na more, hocul imati problema na granici.....

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:56:08   
reallove
Mi kad smo isli u Sharm-el Shaikh,bili smo u hotelu..dobili krevetic za bebu u sobi,imali frizider,normalno,u termos bocu sipam sebi toplu vodu za mlijeko,samo odem do kafea i trazim,kada smo na bazenu,odmah pored bazena je bar,mogu mu uzeti sokic,cips,kolacice,vodu,sve sto mi treba...Sto se tice hrane,bila je odlicna,dobijem supicu za bebu,voce,kuhanje,rizu ma sve sto hocu tako da stvarno nisam imala nikakvih problema

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 14:58:43   
vila_7
ma peky svako kako njemu odgovara user posted image . Nego ja kontam na plazi ostati cijeli dan ali u debeloj hladovini,ja ne volim to vracanje u sobu! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 15:00:00   
chuci
peky koji hotel je u pitanju.
mi još tražimo, i ja bi voljela u hotel ako već može da ja kuham bebi

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 15:02:48   
peky

IZVORNA PORUKA: chuci

peky koji hotel je u pitanju.
mi još tražimo, i ja bi voljela u hotel ako već može da ja kuham bebi




Mi idemo u Septembru u grand hotel Admiral u Slanom user posted image user posted image .....


_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 15:05:09   
peky

IZVORNA PORUKA: helena_7

ma peky svako kako njemu odgovara user posted image . Nego ja kontam na plazi ostati cijeli dan ali u debeloj hladovini,ja ne volim to vracanje u sobu! user posted image



Pa vjeruj mi ja sam bila prosle godine sredinom Augusta na moru i vjeruj mi da su zene sa malom djecom u tom periodu bile po sobama, jer ja sam bila u hladovini (trudnica heheheh) pa mi je bilo neizdrzljivo vruce.... sve zavisi kad planiras da ides na more.... sa bas malom djecom ne znam ali se ja ne bi smjela uputiti u julu il augustu...

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 15:09:06   
chuci
helena ista sam ti.
prošle godine mi išli u drugoj polovini jula u tursku. ajša imala 10 mjeseci. spavala na ležaljkama po suncobranom pored mora ili bazena (tada je spavala 2 puta dnevno). nije ni izgorila, a meni vlaa nije ćejf ako nisam stalno na plaži ili bazenu. ja se baš volim kupati.
u hotelu je bila posebno djetalna, neposoljena ne začinjena nemasna hrana koju sam ja njoj davala u kombinaciji sa hipp kašicama i dojenjem. nismo imali problema hB

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
2.6.2011 15:59:58   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: peky

sve zavisi od hotela.... mi npr idemo u hotel gdje u sobi ima frizider, gdje smijem unijeti kuhalo ( da ne bi trcakarala za osobljem) i naravno gdje smijem unijeti hranu za bebacu u sobu! jos ce nas cekati krevetac u sobi tako da se oko toga necemo morati brinuti.

a u apartmanu moram prvo dorucak spremati, pa kasnije rucak, pa kasnije veceru itd itd... pa iza sebe poteljinu napraviti ocistiti npr.sudje oprati... za to vrijeme sto izgubim u apartmanu mogu sa bebacom i sm provesti lijepo na plazi.... + sto vam skoro svaki hotel na moru ima unutrasnji bazen ( u apartmanu ste zatvoreni od 11 - 17sati) a ovako mozete sa bebacom biti u unutrasnjem bazenu....
sad ce mi neke zene reci jeste al je to skupo... nije... mi smo prosle godine platili isti iznos za apartman kao ove godine za hotel.
i ne moram se brinuti hocul ponjeti sta od hrane na more, hocul imati problema na granici.....


svako ima svoje i zna sta mu vise odgovara.
mi idemo u klek vec trecu godinu (aBd).imamo terasu sto znaci da cemo biti ili na i terasi ili u basti koja je u hladovini tako da necu biti zatvorena, a ici na more da bih bila u zatvorenom bazenu to imam i u sa.user posted image
hrane nosim samo nesto jer mi je neum blizu i tamo se snadbijevamo tako da ne moram o tome brinuti.
mm voli rostilj, tipa ribice i sl kod gazde imamo isti i on nam to onda navece razbaci.
ja sam ovdje gdje sam komotnija i bolje se osjecam nego da sam u nekom hotelu, ali kao sto rekoh svako ima svoje.da idem u hotel all inklusive u tursku ili sl, e to je nesto drugo a ovaako ostajem pri ovoj varijanti.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
3.6.2011 7:19:11   
vila_7
IZVORNA PORUKA: chuci

helena ista sam ti.
prošle godine mi išli u drugoj polovini jula u tursku. ajša imala 10 mjeseci. spavala na ležaljkama po suncobranom pored mora ili bazena (tada je spavala 2 puta dnevno). nije ni izgorila, a meni vlaa nije ćejf ako nisam stalno na plaži ili bazenu. ja se baš volim kupati.
u hotelu je bila posebno djetalna, neposoljena ne začinjena nemasna hrana koju sam ja njoj davala u kombinaciji sa hipp kašicama i dojenjem. nismo imali problema hB



chuci ma ja more obozavam i ko mala sam mrzila kad moramo u sobu/apartman na rucak. Otkako sam u braku,rucak su sendvici ili nesto kupimo - samo da se ne vracamo u sobu.A u Zadru ima dosta plaza gdje je bas debela haldovina-pretprosle godine sam se morala malo pokriti ako hocu zaspati!
A chuci ja uvijek se osmjehnem kad vidim tvoj slatki avatar-slika je za 5 i najbolja mi je na forumu! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
3.6.2011 7:37:29   
chuci
IZVORNA PORUKA: helena_7



A chuci ja uvijek se osmjehnem kad vidim tvoj slatki avatar-slika je za 5 i najbolja mi je na forumu! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvaaaalaaa

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
3.6.2011 15:11:39   
kolacic
IZVORNA PORUKA: chuci

helena ista sam ti.
prošle godine mi išli u drugoj polovini jula u tursku. ajša imala 10 mjeseci. spavala na ležaljkama po suncobranom pored mora ili bazena (tada je spavala 2 puta dnevno). nije ni izgorila, a meni vlaa nije ćejf ako nisam stalno na plaži ili bazenu. ja se baš volim kupati.
u hotelu je bila posebno djetalna, neposoljena ne začinjena nemasna hrana koju sam ja njoj davala u kombinaciji sa hipp kašicama i dojenjem. nismo imali problema hB



hej cuci i mi idemo pocetkom jula u tursku pa me zanima kakvi su tvoji utisci opcenito..jesi nosila kuhalo za bebu il tamo postoji mogucnost da ti oni ponude hranu za bebu..i jesi isla na all inclusive uslugu ili kako? ja sam sva zbunjena jer ne znam sta da nosim, sta ukljucuje ta usluga za bebe..kontam da li nositi bazencic za bebe il mi je to nepotrebno?

i kolica jesi li nosila u tursku i autosjedalicu? molim te odgovori mi malo opsirnije, i u koji dio turske si isla..? nasoj bebi ce isto biti 10 mjeseci kad odemo... user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.6.2011 13:09:46   
vila_7
da vas pitam-znate li jel OK da beba spava u sobi u kojoj je ukljucena ona tableta protiv komaraca? 
Mene npr.na moru uvijek izgrizu user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
14.6.2011 13:48:07   
mamana
Jeste, samo uzmi onaj Raid što nema mirisa.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.6.2011 10:02:47   
vila_7
jos jendo pitanjce- da li kupovati ovdje hranu i npr.pelene,jer sad slucajno gledala cijene Mercatora u Hrvatskoj (vjerujem da su i ostale trgovine slicne), i npr. mlijeko Zbregov 1,6 KM izadje a pelene Pampers koje ja koristim i platim na snizenju 29-30,kod njih oko 27 user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.6.2011 11:38:18   
Mamarica
Ako cete kuhati na moru, moja preporuka je da ponesete ekspres lonac, skrati vrijeme, a moze se natrpati sve-meso i povrce i ukusan i zdrav obrok gotov zacas.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.6.2011 11:43:07   
salmy
IZVORNA PORUKA: helena_7

jos jendo pitanjce- da li kupovati ovdje hranu i npr.pelene,jer sad slucajno gledala cijene Mercatora u Hrvatskoj (vjerujem da su i ostale trgovine slicne), i npr. mlijeko Zbregov 1,6 KM izadje a pelene Pampers koje ja koristim i platim na snizenju 29-30,kod njih oko 27 user posted image
Naravno,mi cemo ponijeti sve.Skuplji su dosta prosle godine nam zafalilo pelena i oderali nas momacki.Ovaj put nosimo sve(i pokusacemo se odviknuti od njih)ako nam uspije
Zanima me jeli neko koristo pelene za odvikavanje'vidjela sam u dm?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.6.2011 11:44:56   
Mamarica
Jesam ja, odn. moja kcerka user posted image , ja vala nisam osjetila neku pomoc, upiskila mi se par puta u njima i sve proslo, samo malo sporije, jednom stoji na ulici (imala je te gace za odvikavanje) i pisa, a lije niz noge, tako da nama nisu nesto puno pomogle.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
15.6.2011 11:49:17   
salmy
IZVORNA PORUKA: Mamarica

Jesam ja, odn. moja kcerka user posted image , ja vala nisam osjetila neku pomoc, upiskila mi se par puta u njima i sve proslo, samo malo sporije, jednom stoji na ulici (imala je te gace za odvikavanje) i pisa, a lije niz noge, tako da nama nisu nesto puno pomogle.
  user posted image

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *