|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
30.1.2009 0:38:05   
Vizionarka
gluho bilo shto vam/nam se ismijah oko kose i opadanja. aman kako smo mi zhene sve nekako jednake :) josh kad ova napisa da joj je muzh rekao imal shta za unutrashnost glave, aman aman...user posted image
mojoj bebi 11 mjeseci, meni kosa opada puno manje nego prije 2-3-4 mjeseca ali i dalje opada i to nakon fitovala, vichy i td...
bezbeli ima veze sa dojenjem i hormonima. ja odustala od eksperimentisanja, sad chekam da ta "nova" poraste.. i chekam... i chekamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moli kao da djelovanje nije dovoljno.
Radi kao da molitva nije dovoljna.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: opada li vam kosa??
30.1.2009 18:21:35   
Rabi
hehehehe....evo mene sa novom kosicomuser posted image user posted image user posted image
Sinoc prala kosu, a prije toga visnjina maska, i susenje, cesljanje...
opada puno manje, ali......susim ja, susim...kad ono vidim malo mi se nesto pofatalo po zaliscimauser posted image  kad ja malo blize ogledaluuser posted image  da reko vidim sta je, hehehe... imam sta i vidjeti.... pocela mi rasti nova kosicauser posted image user posted image user posted image  Malo joj tepam, hahaha....
Visnja, jos jedno veeeeliko hvalauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Vizionarka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: opada li vam kosa??
30.1.2009 18:43:25   
bubamara80
kad smo kod zalizaka meni došli do pola glave ne smijem rep zavezati a imala praaavo gustu kosu. a po tim zaliscima se pohvatalo malo mahovine kao neka kosica jača je u bebe miuser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: opada li vam kosa??
30.1.2009 23:09:10   
Vizionarka
moram i ja probati vishnjin recept, ako uspije moramo je chastit bar kafom a?user posted image

_____________________________

Moli kao da djelovanje nije dovoljno.
Radi kao da molitva nije dovoljna.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: opada li vam kosa??
31.1.2009 0:57:04   
Rabi
onda je ja moram castiti veceromuser posted image user posted image user posted image user posted image
meni je pravo pomogla ova njena maskauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Vizionarka)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: opada li vam kosa??
9.2.2009 17:55:43   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: hana

Da li je neko radio pregled kose mikro kamerom. Imaju reklame o tome u Sarajevo apotekama. Ja sam se narucila za sljedeci mjesec, ali bih voljela cuti vasa iskustva ako ste radile.
Inace kosa mi uzasno opada poslije poroda. Znam da cete napisati da je to normalno, da ste sve prosle tu fazu, citala sam vase poruke vazane za to, ali mene je strah da cu ocelaviti, mama mi je napola celava, od prvog poroda, pa je i mene nenormalno strah. Bila sam kod dr. prije par dana i dobila terapiju: šampon, losion, gel, tablete, ali mi je apotekarka predlozila i ovaj pregled, jer mi je kosa znatno prorijedena.
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: opada li vam kosa??
9.2.2009 18:00:16   
Visnja RR
ooo zaradih ja veceru a i kafu cu user posted image  tek sad vidjeh user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: opada li vam kosa??
9.2.2009 18:49:03   
žana o8
da se pohvalim , da mi kosa sada opada puno manje , a valjda će nekada i prestati opadati

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: opada li vam kosa??
10.2.2009 15:05:17   
mišur
Meni je prestala opadati, ali mi se pojavila perut...
A nikad je prije nisam imala..Valjda od silnih hormonskih promjenauser posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: opada li vam kosa??
10.2.2009 19:49:14   
Visnja RR
za perut ti je lijek smaponi Head&Sholders

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: opada li vam kosa??
11.2.2009 13:01:45   
mišur
Znam da je dobar, ali mi ne pomaže...
Sad ga koristim, pa ništa!
Mada ima milion vrsta,možda nisam "ubola" pravi..
Sad koristim neki za obojenu kosu..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: opada li vam kosa??
7.3.2009 11:47:54   
Amrino
Eh- a da sad vidim- raste li vama kosa?!
Nakon ove faze opadanja- meni je dosla faza- rasta!
Kosa raste ko luda...po vratu...celu...na vrk glave...
Kako imam dugu ravnu kosu ovo sada izgleda pravo komicno! I frizerka mi se nedavno smijala- kaze kao da mi je pola kose osisano na kratko a pola dugo user posted image .
Neki dan sam zavezala rep..a mama me pita kad sam odsjekla siske?! user posted image Rekoh- pa nisam...
Mislim drago mi je...jer trebalo je nekako nadoknaditi sve ono sto je opalo ali sada mi je kosa uzas...Razmisljam da se osisam nekako stepenasto da ovo malo "ublazim"...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: opada li vam kosa??
7.3.2009 11:51:40   
Ilhana RR
Meni nit opada nit raste tako kao sto ti kazes...

Meni je kosa pravo se poboljsala kako sam bila trudna i porodila se... neznam sto je ovo vako, pravo je cudno jer imala sam beze kosu prije a sada mi je extra... jedino sto mi nije kao prije to je primanje farbe... prije sam mogla primiti svaku farbu nakon 15 min a sad mi bogme treba da stoji i po 40 min...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: opada li vam kosa??
7.3.2009 11:57:29   
remzy
kod mene kosa dosta brzo raste a i opada,a i puno je gusta tako da to i nije neki problem sto opadauser posted image user posted image user posted image user posted image a moguce da i od marame,jer sam pokrivena,opada ,jer vise vremena je pod maramom....

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: opada li vam kosa??
7.3.2009 23:34:48   
juni
Evo vec pola godine od poroda i ja cekam da pocne opadati ali nista. U trudnoci mi se poboljsala i mislim da je sad imam previse ali opet mi normalno opada u granicama kao i prije poroda.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: opada li vam kosa??
8.3.2009 8:25:50   
žana o8
Evo da se i ja ponovo javim na ovu temu, s obzirom da sam se ranije iskukalauser posted image . Kosa je prestala opadati, a sada raste nova. Tačno se vide kratke dlakice kako strše između pramenova. Eto, znači trebalo je proći 5-6 mjeseci od poroda. Ali dobro je , nisam ostala ćelava.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 2:10:38   
Amela V.
Evo i ja da se "tuspasim" ovdje.... kosa mi strasno opada, ujutro kad se probudim, strah me pogkedati jastuk.... a tek kosu kad perem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kao sto neko rece, rep ne vezem, zbog zalizaka....
Bila kod dermatologa, kaze strpi se... hormoni rade a i dojim,
Uz to sve i perut mi se pojavila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 8:39:21   
Hankica
I meni kosa uzasno opada, kao sto rece Amela, tek kad operem... katastrofa. Najgore mi je to sto svoje dlake nalazim svuda, po posteljini, u kuhinji, izvucem kilometarsku dlaku iz grudnjaka, iz pelene moje bebice, a najgore mi je bilo kad sam joj jednom iz usta izvukla svoju dugu dlaku, grozno! 

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 8:58:20   
Ninica1709
haj , dobro jutro ili dobar dan svima , pa šta se tiče odpadanja kose , imala sam dugački period opadanja pa recimo 1 godinu dana , kose je bilo svagdje i svugdje pa sam pokušala piti Prenatal  pošto sam onda planirala djete , pila sam ga mjesec dana a 2 mjeseca poslje ostala u drugom stanju tako da ga i sada pijem i kosa mi je super i mekana i gusta , Pusa svima...user posted image

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 9:07:49   
mala mu
uuuu ja bi već sada trebala periku nabaviti,kod mene je kosa kao slama jedva da imam šta počešljati a ako i nakon poroda bude opadalauser posted image user posted image user posted image .
pijem prenatal,koristim fitoval šampon al ništa.valjda geni.a još se imasti brzo.
sve su prilike da nakon poroda neću moći od srama nigdje,osim ako ne bude u modi ćelavost

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 9:12:29   
Ninica1709
user posted image  a stvarno mi te je žal , evo misla sam da če Prenatal pomoći jel u njemu su svi vitamini , al kako ti kažeš , možda i nasljedno a možda kad ti prođe trudnoća ili najbolje otići kod dokt. po savjet user posted image

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 17:48:33   
mynxlee

IZVORNA PORUKA: Hankica

I meni kosa uzasno opada, kao sto rece Amela, tek kad operem... katastrofa. Najgore mi je to sto svoje dlake nalazim svuda, po posteljini, u kuhinji...


potpisujem.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 17:55:53   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: mynxlee


IZVORNA PORUKA: Hankica

I meni kosa uzasno opada, kao sto rece Amela, tek kad operem... katastrofa. Najgore mi je to sto svoje dlake nalazim svuda, po posteljini, u kuhinji...


potpisujem.

I ja.
Danas sam četkom čistila tepih i šta sam dlaka nakupila,užas jedan.
Taj isti tepih sam čistila prošle sedmice.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 18:02:02   
new mama
Meni kosa opada uzas,da mi nije gusta dosad bi ostala celavauser posted image user posted image user posted image user posted image ,neznam sta da radim,jos je i sisam redovno,ali nista,ali to otkako sam rodila i sve mislim stace ,ali nikako doduse ne pijem nikakve vitamine a mozda bi trebalauser posted image user posted image imate li jos kakav prijedloguser posted image ,pozzzzzzz

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: opada li vam kosa??
3.4.2009 19:00:30   
Hankica
Ma ja sam nastavila sa svim vitaminima koje sam trosila i u trudnoci, picu ih dok ne potrosim bocice, ali to nista ne pomaze. Strpljen, spasen, nema druge....

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *