|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 10:18:18   
bubuli
ja se i sisam kratno tako da nemam vise sta skracivati...
dugo mi nestoji jer mi je tanka kosa pa bezveze


_____________________________



(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 10:18:23   
malena27 RR
ma hajd bubuli ne zezaj, imas bas finu kosu...a to sto ti hoces grivu, e ne moze user posted image user posted image user posted image  




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 10:19:06   
Anoniman
Ma meni opada ima 4 godine,ne pretjerano strašno,ali ipak dosta opada,tako da nakon poroda nisam ni primjetila dal mi još dodatno opada...user posted image Još je ima dovoljno,inače imam gustu kosu,pa nisam ni razmišljala o nekom tretmanu!Samo mi smeta svakodnevno nailaženje na dlake,dok usisam moram 2- 3 puta "oslobođati" onu četku.Akad god pred nekim spomenem da mi kosa puno opada čujem odgovor "to je taj period,sad svakome opada" ma mislim se kod mene taj period ne prestaje nikada, ni zimi ni ljeti...user posted image hajd,kad počnu pramenovi opadati nešto ću poduzeti!

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: opada li vam kosa??
6.5.2010 10:21:07   
bubuli
ihh bas mi je fina nezezaj...
3 dlake se razlete i friz i po...
ljubim te,pozelila sam te punoooo


_____________________________



(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:38:46   
mamine oci
nenormalno mi opada kosa ako se i pocesem po glavi pune ruke a kad se ocesljam nesmijen ni pricati o toj kolicini koliko opada,srecom imam gustu kosu,ali me ipak zabrinjava to opadanje kose koa i ceste glavobolje svasta mi se nesto vrzma po glaviuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:46:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci

nenormalno mi opada kosa ako se i pocesem po glavi pune ruke a kad se ocesljam nesmijen ni pricati o toj kolicini koliko opada,srecom imam gustu kosu,ali me ipak zabrinjava to opadanje kose koa i ceste glavobolje svasta mi se nesto vrzma po glaviuser posted image

nem potrebe da brineš radi opadanja kose...
naravnod amože biti pokazatelj pada imuniteta ili čak nedostatak vitamina i minerala.
Tvoje glavobolje također mogu biti rezultat tog nedostatka no neku opasniju pričicu u svojoj glavi nemoj razvojati .

sada je vrijeme pormjene godišnjeg doba...ti si pokrivena i opadanje kose česta je pojava...
ja ti predlažem sada ono što i sama radimuser posted image
Korijen žare sad se bere...skuhaš 2-3 korijena sa 1 l voe..staviš u frižider...i pri svakom pranju kose ( najviše 2 x sedmično) pri ispranju upotrijebi lončić ovog čaja ( u lončić staviš vode iz frićždera i pomješaša sa vrućom vodom) i fino utrljaš prstima u korijen.
Pomaže...ja sam skoro pa zaustavila opadanje.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:48:08   
mamine oci
hvala Hanaday

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:54:09   
mama75
Na zalost i meni strasno opada kosa. ( Imam i glavobolje, ali znam da to nema veze jedno s drugim user posted image ). Protiv opadanja jedino mi pomaze zuti Fitoval sampon. Para i para potrosila na neke skupe sampone, pa neke losione sa bijelim luikom i zarom, pa posebni vitamini za kosu i nokte... Na kraju samo Fitoval protiv ispadanja kose. I kada sam ga prestala koristiti kosa opet pocela opadati

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:55:26   
henna ze
i meni isto.straašno.ne daj bože da oćelavim...pa klempava sam

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:58:48   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: henna ze

i meni isto.straašno.ne daj bože da oćelavim...pa klempava sam

sto me nasmija user posted image i ja sam al nosim maramu pa se ne vidiuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 9:59:04   
Hanady RR
ja znam da je urok moga opadanja moja stalno vezanje u tzv konjski rep...duga je a ja nemam živce da je držim puštenu...samo u rijetkim trenutcima...
njeno opadanje sad me još više spriječva da je pustim da diše.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:00:39   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja znam da je urok moga opadanja moja stalno vezanje u tzv konjski rep...duga je a ja nemam živce da je držim puštenu...samo u rijetkim trenutcima...
njeno opadanje sad me još više spriječva da je pustim da diše.





Ista situacija i kod mene.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:00:42   
mamine oci
i moja je stalno u rep nekako mi lakse

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:02:58   
Skvo RR
Ja bi na tvom mjesto skratila kosu...koliko ti je duga sada?
Tako sam ja rijesila problem,  meni je bas opadala.
I  kupi u apoteci neki B kompleks.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:04:28   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: mama75

Na zalost i meni strasno opada kosa. ( Imam i glavobolje, ali znam da to nema veze jedno s drugim user posted image ). Protiv opadanja jedino mi pomaze zuti Fitoval sampon. Para i para potrosila na neke skupe sampone, pa neke losione sa bijelim luikom i zarom, pa posebni vitamini za kosu i nokte... Na kraju samo Fitoval protiv ispadanja kose. I kada sam ga prestala koristiti kosa opet pocela opadati



eh kada sam ja dosla da zivim u Holandiju, valjda od promjene vode kosa mi je nenormalno opadala, mislila sam da cu ocelavit, pa sve sam pramenove kose izvlacila. i kupila sam taj zuti Fitoval i stvarno mi je pomogao. kod mene hoce da opada ako je dugo nesisam. a za cudo Bozije nadala sam se da ce mi poslije poroda opadati kao luda, a ni dlaka da spadne kada je perem. a jesam se skoro pred porod malo osisala.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:04:40   
mamine oci
moram je skratiti pod hitno samo sam u potrazi za frizerskim salonom za pokrivene zene

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:07:52   
Niobe
meni je moja divna kosa poslije poroda bila unistena user posted image opadala u pramenovima i sl.
osisala sam se na kratki paž i sad je jaka kao i prije. samo kratka user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:09:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci

moram je skratiti pod hitno samo sam u potrazi za frizerskim salonom za pokrivene zene

hoćeš ja da te mami odvedem svojojuser posted image
Moja mama ima frizerski, penzionerka je ali često joj joj dolaze žene koje ovdje žive sa muževima iz islamskih zemalja ( kako su lijepe čovječe) njih 5-6 pa pramonevo izvlače pa se druže pa šišaju i sređuju. Moja mama i tako nikada nije držala salon za muškarce samo za žene.user posted image

i dolaze joj žene pokrivene, nazovu najave se i ošišaju.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:10:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Niobe

meni je moja divna kosa poslije poroda bila unistena user posted image opadala u pramenovima i sl.
osisala sam se na kratki paž i sad je jaka kao i prije. samo kratka user posted image


al ti lijepo stoji...
ja nemam hrabrost svoju kosu da ošišam...čak sam tri puta išla i ništa...odustanem samo malo istanjim, skinem vrhove i isfeniram se....
Vidjela me skvo nedavno se srele nakon frizera...sve super al sutradan ja već svezane kose...Svezala sma ja nju čim sam na kućna vrata ušlauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:12:42   
Niobe
user posted image hvala
al nisi me vidjela s dugom user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:14:25   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci

moram je skratiti pod hitno samo sam u potrazi za frizerskim salonom za pokrivene zene

hoćeš ja da te mami odvedem svojojuser posted image
Moja mama ima frizerski, penzionerka je ali često joj joj dolaze žene koje ovdje žive sa muževima iz islamskih zemalja ( kako su lijepe čovječe) njih 5-6 pa pramonevo izvlače pa se druže pa šišaju i sređuju. Moja mama i tako nikada nije držala salon za muškarce samo za žene.user posted image

i dolaze joj žene pokrivene, nazovu najave se i ošišaju.user posted image


moze u ponedjeljak danas i sutra imam obaveza, ti mi na pp kazi gdje je ja cu otici da tebe neobavezujem oko toga

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:15:11   
snijeg
IZVORNA PORUKA: mamine oci

moram je skratiti pod hitno samo sam u potrazi za frizerskim salonom za pokrivene zene


Ovo što tražiš i još puno više možeš naći na Otoci. Dakle kad od Doma zdravlja kreneš prema otvorenoj pijaci na semaforu skreneš lijevo, možda peta kuća u nizu (poslat ću ti na pp naziv salona da ne bude reklama) user posted image  

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:15:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

meni je moja divna kosa poslije poroda bila unistena user posted image opadala u pramenovima i sl.
osisala sam se na kratki paž i sad je jaka kao i prije. samo kratka user posted image






isto ovako al sad imam drugi problem nikad nisam imala masnu kosu i nemojte se smijati al mogla sam 15 dana da je ne perem i da se uopce ne vidi da je prljavauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad 2 dana nakon pranja kosa mi smrdi..uzasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jel se ovo ikom dogadjalouser posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:15:53   
chuci
viđala sam pokrivene žene u frizerskom salonu Cibus da se šišaju. niže katedrale. tamo se i ja šišam pa zato znam.
imaju solarije, sa poprilično prostora okolo, a zaklonjeno je totalno, znači u odvojenoj prostoriji, koji su u sklopu frizerskog a tu uz solarij ima i ogledalo pa se tu sklone i ošišaju.
jedino ne znam kako operu kosu te žene, to nisam vidjela a nemaju tamo umivaonik za pranje.
doduše umivaonici su im isto sklonjeni i ne vide se direktno sa ulice.
a možda i dođu oprane kose pa im ovi samo pokvase špricom i šišaju.

a za opadanje kose jedno pitanje za hanady
jel se ovo što se dodaje od korijena žare ispere nakon što se ta voda utrlja u tjeme ili je to zadnje i onda sušiš kosu?


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: opada li vam kosa??
15.10.2010 10:20:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci

moram je skratiti pod hitno samo sam u potrazi za frizerskim salonom za pokrivene zene

hoćeš ja da te mami odvedem svojojuser posted image
Moja mama ima frizerski, penzionerka je ali često joj joj dolaze žene koje ovdje žive sa muževima iz islamskih zemalja ( kako su lijepe čovječe) njih 5-6 pa pramonevo izvlače pa se druže pa šišaju i sređuju. Moja mama i tako nikada nije držala salon za muškarce samo za žene.user posted image

i dolaze joj žene pokrivene, nazovu najave se i ošišaju.user posted image


moze u ponedjeljak danas i sutra imam obaveza, ti mi na pp kazi gdje je ja cu otici da tebe neobavezujem oko toga

sakriven ti porfile ne mogu ds ti PP pošaljem.
Pošalji ti meni rpva pa ti odgovorimuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *