|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.9.2013 11:43:23   
minche_ba
ipak se desilo neocekivano user posted image jos pregled i izgleda da ponovo ulazim u klub hehe

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.9.2013 11:55:31   
Teddy Bear
minche cestitam od srca, tako se i meni isto desilo, za sinov rodjendan skontam da sam trudnica, i hvala Bogu pa je tako, uzivaj user posted image

(odgovor članu minche_ba)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: prvi menzes poslije poroda
3.9.2013 12:39:02   
lala0606
minche_ba cestitam, super ce ti biti razlika izmedju djecice aBd... javi nam kad budes isla na pregled.... sretnouser posted image

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.9.2013 9:56:23   
sabinos

IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu

Sabinos, ja ipak mislim da sam dobila jer evo treci dan mi curi, I nije malo nego eto umjereno, takve su mi bile I menstruacije prije.S stim da me stomak nista ne boli.Al mi cudno tako rano da dobije kad dojim al eto.

i ja sam juceuser posted image
vala nije morala ovako pozuriti,mogla sam malo i odmoriti.nisam se urahatila ni od ovog krvarenja nakon poroda i eto sad jos i ovouser posted image

I ja isto kazem, meni se haman sastavilo sa ovim krvarenjem od porodauser posted image Evo mj ipo se borim sa uloscima user posted image Al kak je tako je sta cemouser posted image Nek stomak ne boli pa eto stace valjda ubrzo.

ja tek sad skontah da sam ovdje pisala da sam dobila.i tako sam mislila,medjutim to nije bilo to.nego ono krvarenje poslije poroda,mislim oni neki ostaci.evo vec 4,5 mjeseca i nema je,hvala ti boze.vala da malo odmorimuser posted image pretpostavljam da je zbog dojenja

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: prvi menzes poslije poroda
5.9.2013 14:48:38   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu

Sabinos, ja ipak mislim da sam dobila jer evo treci dan mi curi, I nije malo nego eto umjereno, takve su mi bile I menstruacije prije.S stim da me stomak nista ne boli.Al mi cudno tako rano da dobije kad dojim al eto.

i ja sam juceuser posted image
vala nije morala ovako pozuriti,mogla sam malo i odmoriti.nisam se urahatila ni od ovog krvarenja nakon poroda i eto sad jos i ovouser posted image

I ja isto kazem, meni se haman sastavilo sa ovim krvarenjem od porodauser posted image Evo mj ipo se borim sa uloscima user posted image Al kak je tako je sta cemouser posted image Nek stomak ne boli pa eto stace valjda ubrzo.

ja tek sad skontah da sam ovdje pisala da sam dobila.i tako sam mislila,medjutim to nije bilo to.nego ono krvarenje poslije poroda,mislim oni neki ostaci.evo vec 4,5 mjeseca i nema je,hvala ti boze.vala da malo odmorimuser posted image pretpostavljam da je zbog dojenja


Isto je bilo kod mene sa mlađom, mislila da sam dobila i onda narednih 5-6 mj ništa tek nekog 7-8mj pravo dobijem.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: prvi menzes poslije poroda
8.9.2013 11:12:27   
minche_ba
eh drage moje da vas obavjestim, bila na ultrazvuku, vidila maaaajeno srculence kako kucka i naravno opet se rastopila isto ko i sa prvim bebanom :) za sad je sve ok, aBd nadam se da ce i ostati. imate veliki pozzzic od mene i mojih srculencadi :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.9.2013 0:14:07   
sunce27
Napokon nakon 11mj i moja menga je stigla.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu minche_ba)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: prvi menzes poslije poroda
10.10.2013 13:34:20   
babybee
Ima li jos koja da 2 mj i sitno nakon poroda jos nije dobial a dojila uz prehranu nekih 20 dana, trudnoca iskljucena, papa test uredan i ginekoloski a dr. prije mjesec dana skoro rekla da cu brzo dobiti.. sad mi nista nije jasno, jajnici lagano bole kao prije pred menzis i grudi malo osjetljive ostalo nista

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.10.2013 11:26:37   
babybee
Stigla jucer :) Zanemarite pitanje :)

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: prvi menzes poslije poroda
11.10.2013 14:20:08   
Sonja
imam bebaca 0od 4,5 mj i prije 4 dana mi se pojavi kao sluc crvenkasta i smedji iscjedak i ja kontam evo je stigla menga kad djavola..bilo to 2 dana tako i prestalo i sad nista?! ja bas ostala zbunjena

jel se to desilo nekome slicno bar?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: prvi menzes poslije poroda
12.10.2013 12:05:17   
babybee
Nije mi se desilo al ako dojis to je moguce :) Ja ne dojim i nikad mi nije ovako jako obilno bilo a ne boli kao prije, ni blizu ..

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: prvi menzes poslije poroda
19.10.2013 19:34:29   
bellma
Imam jedno pitanje
Porodila sam se prije 14 mj i prije dva mj sam prvi put dobila menzes poslije poroda, dva mj sam dobivala normalno ali sad mi kasni vec 6 dana pa me strah da nisam trudna opet jer mi to nikako nije u planu. user posted image

Dali je neko imao slicno iskustvo ?

(odgovor članu babybee)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Prvi menzes poslije poroda
7.6.2014 15:53:49   
Bebica11
Vidim odavno se nije pisalo....nakon 7mj moje jos nema al imam vrlo cesto grceve I spotting. Sve je to ok al dr mi je rekla 3mj iza poroda da su jajnici aktivni a endometrij tanak pa sam ocekivala ranije vjesticu...svako 15-20 dana imam grceve I spotting(unazad 2mj...do kad traje to) jel to ok ili da idem dr premisljam se....


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Nane2012)
Neposredna veza do poruke: 563
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *