|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  168 169 [170] 171 172   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:25:22   
mamapcela
a evo zeneuser posted image skvo jutro,naspavala???

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4226
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:28:34   
Skvo RR
ja nisam spavala 2h...zub me mucio...evo spremam se odoh da vidim sta cu sa nji,

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4227
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:28:35   
mamapcela
znas sta,meni patronaza rekla tako,njezno navuci,ponekad....cistim isto kamilicom,nekad i ofulam...zaboravim

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4228
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:30:59   
mamapcela
e misa mu i zub...sto prije rjesis bice ti lakse....sretno kod zubara,tamo mi je gore nego kod ginekologa

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4229
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:33:25   
ciciban26
Svrca se probudila,a ja za usisivac i ona opet zaspa user posted image user posted image user posted image user posted image . Ugodno s korisnim,voli dijete da mama rinta user posted image user posted image Zvuk fena nam je slab,ona voli bas glasno user posted image Valjda cu do kraja dana ispiti ovu kafu user posted image
A sto mene ovo sunce mami vani,ali ona nesto kasljuca i kise pa moramo to smiriti do petka.
Joj zene ja ne znam sta cu s ovom zeljom za slatkim,sinoc sam jela neku cokoladnu tortu s glazurom od visanja iz Deserta,ma prste da polizes mmmmmm. Sreca pa je kupljena na komad user posted image user posted image user posted image Da se ne kontrolisem bila bi bure


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4230
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:34:14   
ziki
Skvo misamu bas je naso vrijeme kad da zeza, ja sam jedan morala da izvadim kad je Nemirko bio beba.
Vezano za kozivu ja sam svremena na vrijeme prevlacila tj prevlacim  cisto da se bolje ocisti, a jedva cekam da ga osunetimo, nagovorila mm jer njemu nesto zaouser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4231
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:37:52   
pynki
 zenice
ja i moja a od 6hpijemo kafu user posted image ostala mi jos jeand soljica pa  nikad....evos jedi mi u krilu..user posted image
a SILVER zelim sto brze ozdravljenjejn ene bebace....
ajte na kaifcu kod mene,,pristavti cu i drugu dzezvu   user posted image


mamina dusica 16.09.2011

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4232
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:42:31   
pynki
sorry na pravopisnim...user posted image

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4233
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:47:46   
ciciban26
Skvo uh nista gore od zubobolje.Sretno kod zubara user posted image
 pynki i kod tebe septembarska bebica,ah sto ima djevica masAllah user posted image user posted image   Jesi na jezeru rodila


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4234
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:50:41   
pynki
jest jest djevicauser posted image

nisam,ja sam u Travnikuuser posted image





mamina dusica 16.09.2011

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4235
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:53:46   
palachinken
Cicibanko, posto vidim da ti malecka kasljuca, ja sam tamo na temi prehlada beba nasla recept za čaj koji, kako kaze Hanady bebama daju od rodjenja ako imaju problema sa kasljem. 4 glavice luka, oguljene i 4 jabuke neoguljene staviš da kuhaju, kad prokljua nekih 8-10minuta i to joj daji. I lupkaj je preko ledja, to je najbitnije. Ja sam juče ubacila kuhalo u sobu i voda je kljucala pa sam ga parila.

Dobro jutro! Mi idemo danas vidjeti malu malu bebu i pomoci snajki da počne dojenje. Sestre u bolnici joj rekle da je otpisan slucaj jer ima uvucene bradavice, ona se sva ražalostila.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4236
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:56:37   
ciciban26
Eh pa daleko nam i ta kafa,doci cemo maksuz ako cemo bar na cevape user posted image
Odoh malo zaduziti krpu i druziti se s prasinom dok misolina pajki. Cudno mi sto sam naspavana pa da se rijesim viska energije user posted image user posted image ,coJek na poslu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4237
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:57:30   
pynki
hvala palachinken i od mene...i moja kasljuca,malo nistrats asno ali bolje sprijeciti nego lijeciti....
ajde sretno i pomozi toj mamici,,,,,ljubimo tee

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4238
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 9:59:52   
palachinken
Ma mom nikako da se skroz smiri kasalj i šlajm od nove godine. Primiri se par dana pa evo opet počeo. Ima i onaj dr Theiss balzam od eukaliptusa pa se maze na prsa i ledja.
I opet nam je nestalo grijanja user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4239
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:02:21   
ciciban26
E hvala Palacinko morat cu i tebe jednom crvenkom pocastiti user posted image . Skuhat cu joj,valjda ce htjeti piti. A lupkam je stalno po ledjima,pedijatrica kaze da ima malo slajma u plucima ali nista strasno pas ja lupkam li lupkam
Joj vi i vase grijanje,nisu normalni. Kod nas jutros -7,ne znam kako bih bez grijanja


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4240
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:02:58   
pynki
Eh pa daleko nam i ta kafa,doci cemo maksuz ako cemo bar na cevape user posted image
Odoh malo zaduziti krpu i druziti se s prasinom dok misolina pajki. Cudno mi sto sam naspavana pa da se rijesim viska energije user posted image user posted image ,coJek na poslu user posted image


ma nije daleko...user posted image a nisam ni ja u Travniku U D.Vakufu,ali nije daleko 40min,,,,pa mozemo otici na cevape  stvarno su dobri nema sta
a ja sam se sinoc druzilaaaa sa krpom dok su moji pavali user posted image
a moj je otisao do   grada,staviti markicu na knjizicu maloj prceziuser posted image

eto kada krenes javi da se nadjemo....vidim da volis i slatko pa cu te odvesti i na tortuuser posted image



mamina dusica 16.09.2011

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4241
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:03:04   
mersiha 77
palachinken ma jok kakav izgubljen slucaj zbog bradavica
imaju sesirici za dojenje i opici dok beba neizvuce bradavice i onda skine

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4242
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:04:28   
mersiha 77
palachinken i cicibanko ja sam kuhala anesu i odlican je bogamiuser posted image


pynki sretan rodjendanko sa malim zakasnjenjem user posted image user posted image



< Poruku je uredio mersiha 77 -- 17.1.2012 10:07:12 >

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 4243
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:11:04   
pynki
HvalA Mersiha77.....evo i A se zahvaljuje i salje pusicuuser posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 4244
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:17:13   
palachinken

IZVORNA PORUKA: ciciban26

E hvala Palacinko morat cu i tebe jednom crvenkom pocastiti user posted image . Skuhat cu joj,valjda ce htjeti piti. A lupkam je stalno po ledjima,pedijatrica kaze da ima malo slajma u plucima ali nista strasno pas ja lupkam li lupkam
Joj vi i vase grijanje,nisu normalni. Kod nas jutros -7,ne znam kako bih bez grijanja


Nama ce doci tetka pa cemo u TC, tamo ima grijanja user posted image Grijalice pravo isuše zrak, a to mi na ovaj suh kašalj i začepljen nosic najmanje treba.
Samo da nismo podstanari, davno bih ja to iskljucila i grijala se na konvektore.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4245
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:33:04   
animagical
jutrouser posted image nadam se da ste svi dobro... ja dok kafu ne popijem, ne vidim citatiuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4246
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:46:09   
Hanady RR
ženice dobila sma jedna PP...malo sma se ratužila...
imamo članicu koja je nedavnor idla i javila s ena temu a mi do silnoga chatanja nismo to vidjele

nebi bilo loše da s anjom podjelimo informacije određene...ako ih imamo
ili bar pružimo podršku...treba im

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1777/mpage_2/key_/tm.htm#1183075

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4247
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:51:46   
bebix
Jutro i od nasuser posted image , ovaj moj foler samo prati gdje sam, cim ostane sam drekauser posted image
Odoh ga uspavati pa da mogu malo da vas citamuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4248
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 10:58:39   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4249
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
17.1.2012 11:00:03   
Super Beba
uh, vi se baš ispisale:)
ja sam samo upratila sljedeće:
palachinken - kod mene je jedna bila uvučena bradavica i meni su u bolnici napravili k'o neki fazon od šprice - otkinuli su onaj donji dio i taj dio sam stavljala na bradavicu, napravio bi se k'o mali vakum i onda bih je izvlačila i brzinski stavljala malog na siku...kasnije se samo ujednačilo i sada bradavica je sasvim ok...
silver - moj mali je isto bio na sunčanju i ja sam se izdajala (koristila sam aventovu pumpicu) otprilike na svaka 2h...količina se povećavala nakon svakog izdajanja...najviše bi bilo kad bi mi mlijeko baš nadošlo (osjeti se bol u grudima)...ja sam se nekih 4-5 dana izdajala i tako sam održala mlijeko (malog su gore hranili na sondu i ni meni nisu dali da idem gore - doduše, nakon poroda nisam imala snage ni do hale da odem...al nisu dali ni moje mlijeko da mu nose)...sjećam se da sam u to periodu izdojila flaše i flaše mlijeka (bukvalno u litrima!)...vjerovatno će vam bit malo teže da se naviknete na dojenje kad se vrati iz bolnice, al samo saburli, ne daj da se nerviraš, da te drugi nerviraju, samo lagano i uspjet ćete uspostavit dojenje...al trebat će ti više snage i strpljenja...sretno!


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  168 169 [170] 171 172   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  168 169 [170] 171 172   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *