|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
15.10.2010 23:33:12   
Apotekarka
Drage moje jaaaaako ste srećne jer imate svoje majke kraj sebe,imate svoguser posted image čuvara kraj sebe.Bile one blizu ili daleko imate ih, i u onim trenutcima kad vam je najteže imate skim da porazgovarate i da vas neko pomiluje po glavi i kaže sine sve će biti uredu ne brini se.
Vaše dijete ima baku koja će ga izvesti u šetnju i na sladoled,baku koja će sa njim valjati po podu i pričati najljepše bajke na svijetu.
Moja user posted image i ja to nemamo jer je nažalost prerano napustila prije 8 god u 50 god.
8.10 bi proslavila svoj 58rođendan.
MAJČICE MOJA MILA user posted image NAJVIŠE NA SVIJETU I JAAAAAKO MI NEDOSTAJEŠ


Suosjecam moja je otisla sa svoje 33 godine tad sam imala samo 7 godina nisam shvatala sto znaci majka,a sad shvatam...nedostaje mi u svemu...kad kazes mama brate puna usta te rijeci jer mama je mama po ne znam koji put kazem
Volim te mamice,i znam da me cuvas s neba...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Moja mama...
15.10.2010 23:45:51   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Drage moje jaaaaako ste srećne jer imate svoje majke kraj sebe,imate svoguser posted image čuvara kraj sebe.Bile one blizu ili daleko imate ih, i u onim trenutcima kad vam je najteže imate skim da porazgovarate i da vas neko pomiluje po glavi i kaže sine sve će biti uredu ne brini se.
Vaše dijete ima baku koja će ga izvesti u šetnju i na sladoled,baku koja će sa njim valjati po podu i pričati najljepše bajke na svijetu.
Moja user posted image i ja to nemamo jer je nažalost prerano napustila prije 8 god u 50 god.
8.10 bi proslavila svoj 58rođendan.
MAJČICE MOJA MILA user posted image NAJVIŠE NA SVIJETU I JAAAAAKO MI NEDOSTAJEŠ


Suosjecam moja je otisla sa svoje 33 godine tad sam imala samo 7 godina nisam shvatala sto znaci majka,a sad shvatam...nedostaje mi u svemu...kad kazes mama brate puna usta te rijeci jer mama je mama po ne znam koji put kazem
Volim te mamice,i znam da me cuvas s neba...

Draga moja hvala ti na riječima utjehe i upravu si imamo mi svoje anđele na nebu koje nas čuvaju i daju nam snagu da izvedemo mi svoje maleuser posted image na pravi put.
Apotekarko još jednom hvala i šaljem vam jedan velikiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Moja mama...
15.10.2010 23:49:51   
Crvena
 
Ovo sam negdje nedavno copy pasteuser posted image

Mama! Što li se sve krije iza ovog imena.
To je ime koje smo od svih riječi prvo izgovorili. To je osoba koja je s nama proživjela sve: od prvog zubića pa sve do danas. I ona će uvijek biti uz nas. Mama može gledati očima djeteta, jer da ne može, ne bi u gomili lego- kockica vidjela dvorac iz bajke.Mama se nikada ne ljuti kada pojedemo sav sladoled. Mama nam otvara mnoga vrata, ali nas nikad ne gura kroz njih. Mama je tu da nas utješi kad dobijemo kolac iz matematike. Mama jedina trči za školskim autobusom maše stvarima koje smo zaboravili. Mama misli da smo prekrasni i kad imamo tisuću prištića na licu. Mama je tu kad na ne ide priroda. Mama nas voli kad nas svi mrze. Mama će, ako treba, dati i zadnju svoju kap krvi za nas. Mama nas voli, ma kakvu glupost učinili. Mama je tu kad zaboravimo kako s pišu neke riječi na engleskom. Mama nas zagrli i sve rane zacijele. Mama uvijek zna što želimo.
Majka je zvijezda Danica našeg neba. Sreća nosi majčino lice! I što reći na kraju? Najdraža mama, hvala ti što činiš moj svijet čarobnim!

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Moja mama...
15.10.2010 23:58:37   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Crvena

 
Ovo sam negdje nedavno copy pasteuser posted image

Mama! Što li se sve krije iza ovog imena.
To je ime koje smo od svih riječi prvo izgovorili. To je osoba koja je s nama proživjela sve: od prvog zubića pa sve do danas. I ona će uvijek biti uz nas. Mama može gledati očima djeteta, jer da ne može, ne bi u gomili lego- kockica vidjela dvorac iz bajke.Mama se nikada ne ljuti kada pojedemo sav sladoled. Mama nam otvara mnoga vrata, ali nas nikad ne gura kroz njih. Mama je tu da nas utješi kad dobijemo kolac iz matematike. Mama jedina trči za školskim autobusom maše stvarima koje smo zaboravili. Mama misli da smo prekrasni i kad imamo tisuću prištića na licu. Mama je tu kad na ne ide priroda. Mama nas voli kad nas svi mrze. Mama će, ako treba, dati i zadnju svoju kap krvi za nas. Mama nas voli, ma kakvu glupost učinili. Mama je tu kad zaboravimo kako s pišu neke riječi na engleskom. Mama nas zagrli i sve rane zacijele. Mama uvijek zna što želimo.
Majka je zvijezda Danica našeg neba. Sreća nosi majčino lice! I što reći na kraju? Najdraža mama, hvala ti što činiš moj svijet čarobnim!

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Moja mama...
16.10.2010 12:49:31   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Crvena


Ovo sam negdje nedavno copy pasteuser posted image

Mama! Što li se sve krije iza ovog imena.
To je ime koje smo od svih riječi prvo izgovorili. To je osoba koja je s nama proživjela sve: od prvog zubića pa sve do danas. I ona će uvijek biti uz nas. Mama može gledati očima djeteta, jer da ne može, ne bi u gomili lego- kockica vidjela dvorac iz bajke.Mama se nikada ne ljuti kada pojedemo sav sladoled. Mama nam otvara mnoga vrata, ali nas nikad ne gura kroz njih. Mama je tu da nas utješi kad dobijemo kolac iz matematike. Mama jedina trči za školskim autobusom maše stvarima koje smo zaboravili. Mama misli da smo prekrasni i kad imamo tisuću prištića na licu. Mama je tu kad na ne ide priroda. Mama nas voli kad nas svi mrze. Mama će, ako treba, dati i zadnju svoju kap krvi za nas. Mama nas voli, ma kakvu glupost učinili. Mama je tu kad zaboravimo kako s pišu neke riječi na engleskom. Mama nas zagrli i sve rane zacijele. Mama uvijek zna što želimo.
Majka je zvijezda Danica našeg neba. Sreća nosi majčino lice! I što reći na kraju? Najdraža mama, hvala ti što činiš moj svijet čarobnim!
Upravo tako!! Mama je Mama! Volim svoju mamu najviše na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Moja mama...
17.10.2010 1:36:47   
idacha
Moja mama... ne mogu, a da se odmah ne nasmijesim... eto, to je moja mama... moj prijatelj i drug... moj najveci kriticar i najveca podrska.. moja utjeha, moja savjest...
moja najveca briga... sta ce i kako ce sama.. moj ponos, zaista.. moj uzor, moja zvijezda vodilja.. moje utociste, moje okrilje, moja ptica...

eto to je moja mama... milion rijeci, osmijeha, njeznosti, zagrljaja i poljubaca, stane u jednu rijec : mama...đ

danas, kada sam i ja mama jednom malom andjelu, shvatam zapravo tezinu te rijeci...mama...
nadam se da cu bar upola biti takva majka svom djetetu, kakva je ona bila meni, i kakva je i danas...

eto, to je moja mama... i opet se nasmijesih... user posted image user posted image


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Moja mama...
17.10.2010 1:53:25   
Mona Mohamed
Izmamile ste suze..
Prva asocijacija na moju mamu mi je upravo stih Dine Merlina..Nedostajes, tako mi nedostajes..
Nedostaje mi njen zagrljaj, poljubac pa i samo da sutimo ali da je gledam, da joj se divim. Posljednji put uzivo smo se vidjele 12. novembra prosle godine i cini mi se da svaki dan sada zivim za dan kada cu je ponovo vidjeti. Svakodnevno po par sati skajpamo..I to je ziva rijec..Ali fali mi njega prisutnost, miris njene odjece, hrane, kuce..
Boze, Boze..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Moja mama...
17.10.2010 6:48:59   
jasmin
Sve se opirem da ne dodjem na temu gdje su emocije jake...ali ne mogu.
Mamy,nisi ti tek tako moja mama i nisam ja tek tako tvoje dijete.Znam da je tebi ova daljina teza nego meni.Tvoja zelja za mnom se ne moze opisati nijednim perom i hartijom.Ja to znam.Jer,kako si ti jucer s ogromnom ljubavlju gledala moje usnulo lice,ja sad gledam lice moje djece i osjecam nesto sto se isto ne moze opisati.Osjetih sta znaci biti roditelj i brinuti se od djetetu koga ispod srca 9 mjeseci nosis.O mamy,tek sada shvatih zasto je majka 3 puta spomenuta prije oca,iako i otac ima veliko pravo u zivotu svog djeteta.Ali,ti si ta koja je iz svojih prsa hranila svoje cedo,ti si ta koje je noci provodila nosajuci svoj zamotuljak,ti si ta...ma svasta...
I da si od kamena,ti si moja mama.Molim Allaha da mi te cuva,da te On voli i nagradi najboljom nagradom,da ti podari srecu na oba svijeta.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Moja mama...
19.10.2010 12:48:46   
amanullah
Mama,,,

- to je toplo naručje,
-neizmjerna snaga,
-najsladji osmjeh

Insan koji se voli, pazi, mazi,

-čuva
-njeguje






_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Moja mama...
19.10.2010 13:36:34   
henna ze
moja mama..hladna šefica, ljuta koja traži red i disciplinu...e da me čuje da pročita .udavila bi me..to vam je ustvari najnježnije biće na planeti...uvijek spremno da nesebično pomaže drugima..jako sposobna da za sve nadje rješenje...glavni frajer u našoj široj familiji ( ja mali nasljednik)..žena koja tako veliko srce ima  i još uvijek djetinjasto vjeruje ljudima...ma volim je..moju mami..
al dajte otvorite temu i o babi...ja bih tu napisala 15 stranica...jer meni kad neko babu spomene ja momentalno počnem da plačem...od ljubavi..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Moja mama...
19.10.2010 17:03:28   
SdZ
                             ZENI KOJA ME RODILA


Zeni koja me rodi prije mnogo ljeta,
zeni koja postade dio moga svijeta.
Ko je ona kad je tako hrabra, tako smjela,
ko je ona kad su tako mila sva njena djela?

Sad cu reci jasno i glasno:
To je moja majka jedina na svijetu,
to je moja mama, moja pcelica u letu.

Suze je lila dok me hranila,
od svakog neprijatelja smjelo me branila.
U njenom srcu sam uvijek bila ja,
njena kcerka jedinica, njena krhka golubica.

Zato danas majko mila,
cuvam te kao zjenicu u oku.
Volim te vise nego sebe,
jer nigdje moja mila majko,
necu naci drugu mamu osim sto imam tebe.



Ovu pjesmu je napisala jedna moja kolegica, a ja sam ju podijelila s vama.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Moja mama...
1.11.2010 20:07:42   
Anoniman
user posted image   prelepo napisano ja idem mojoj mami u polovine decembra i ovi dani nikad da prodju toliko  mi  sporo idu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jedva cekam da vidimmoju mamicu

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Moja mama...
7.11.2010 23:15:01   
klemzi
Moja mamauser posted image je najdivnije i najbolje biće na svijetu... Svu svoju ljubav, pažnju, sve je poklonila mojoj sestri, bratu, meni i mom babi.. Ona je stub naše porodice, njen najnježniji i najjači dio. Sve naše tuge, radosti, brige, bolesti, slavlja proživljavala je čak dublje i jače od nas. Sestra, brat i ja smo  studirali i ona je svako jutro kada bismo krenuli na fakultet, na ispit ili nešto drugo, ustala i probudila nas, nije htjela da navijamo sat, da nas ne prepadneuser posted image a mi smo odrasli ljudi, za nju zauvijek njena djeca malauser posted image Kolika je majčinauser posted image ljubav shvatila sam kad sami ja dobila i izgubila svog sina, to ju je tako lomilo, svako jutro čim ustane, ona me zove da vidi kako sam danas...Moj gubitak je duplo proživljavala, žao joj je mene što sam to doživjela i žao joj je njenog prvog unuka... Ali ona u sebi ima hrabrosti za tako puno svega. Volim te do neba najljepša mamiceuser posted image na svijetu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Moja mama...
7.11.2010 23:16:10   
veeseelaa
mama volim te najviše na dunjaluku
Hvala ti za sve što radiš i što si uradila za mene i moju malenu
Ti si jedno divno stvorenje, brižno, dobro i plemenito
Hvala Bogu pa imamo tako divan odnos, ti si moje sunce


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Moja mama...
7.11.2010 23:17:22   
aida.

IZVORNA PORUKA: klemzi

Moja mamauser posted image je najdivnije i najbolje biće na svijetu... Svu svoju ljubav, pažnju, sve je poklonila mojoj sestri, bratu, meni i mom babi.. Ona je stub naše porodice, njen najnježniji i najjači dio. Sve naše tuge, radosti, brige, bolesti, slavlja proživljavala je čak dublje i jače od nas. Sestra, brat i ja smo  studirali i ona je svako jutro kada bismo krenuli na fakultet, na ispit ili nešto drugo, ustala i probudila nas, nije htjela da navijamo sat, da nas ne prepadneuser posted image a mi smo odrasli ljudi, za nju zauvijek njena djeca malauser posted image Kolika je majčinauser posted image ljubav shvatila sam kad sami ja dobila i izgubila svog sina, to ju je tako lomilo, svako jutro čim ustane, ona me zove da vidi kako sam danas...Moj gubitak je duplo proživljavala, žao joj je mene što sam to doživjela i žao joj je njenog prvog unuka... Ali ona u sebi ima hrabrosti za tako puno svega. Volim te do neba najljepša mamiceuser posted image na svijetu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image bas si lijepo napisala... i zao mi je sto ste i ti i tvoja mama toliko bol morale trpiti i trpite.. svaki dan user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Moja mama...
21.11.2010 15:38:20   
Apotekarka
OPet te mamice pozelim da me samo jednom zagrlis i kazes da ne brinem da ce zlijezde proci,da se malo manje sikiram i da si ti uz mene...
Zelim biti kao ti hrabra,jaka,borbena ali nikako mi ne ide...Valjda me previse slomilo djetinjstvo bez tebe pa sam osjetljiva...Bojim se pogotovu sad kad imam Antonia ne zelim da ostane bez mene kao ja bez tebe...Mozda iz toga moj veliki strah i dolazi...
Mamice moja zasto si me ostavila onako malenu djevojcicu da rastem bez tvoje ljubavi,bez tvoje podrske...Zasto si otisla tako mlada,i sad kad se sjetim slikovnicce o pepeljugi suze mi se slijevaju niz lice,jer predoshjecala si da neces dugo i svaki put plakala citajuci tu slikovnicu bojala si se da i ja ne imala macehu kao pepeljuga,sreca nisam moja jhe bolje bila ali brate majka je majka...Nikad te u toj svoj bolesti nisam vidjela ni tuznu ni uplakanu osim tada valjdsa si zeljela da budes jaka pred mnom i da mi pruzis ljubav bar kratko...Molim te mamice cuvaj me s neba da diugo budem sa svojim Antoniom...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Moja mama...
21.11.2010 15:43:54   
bebacha
bem ti zivotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dusa me boli kad citam ovakve postove.
Apotekarka vjerujem da tebe tvoja mama cuva i Antonia naravno


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Moja mama...
21.11.2010 16:01:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

OPet te mamice pozelim da me samo jednom zagrlis i kazes da ne brinem da ce zlijezde proci,da se malo manje sikiram i da si ti uz mene...
Zelim biti kao ti hrabra,jaka,borbena ali nikako mi ne ide...Valjda me previse slomilo djetinjstvo bez tebe pa sam osjetljiva...Bojim se pogotovu sad kad imam Antonia ne zelim da ostane bez mene kao ja bez tebe...Mozda iz toga moj veliki strah i dolazi...
Mamice moja zasto si me ostavila onako malenu djevojcicu da rastem bez tvoje ljubavi,bez tvoje podrske...Zasto si otisla tako mlada,i sad kad se sjetim slikovnicce o pepeljugi suze mi se slijevaju niz lice,jer predoshjecala si da neces dugo i svaki put plakala citajuci tu slikovnicu bojala si se da i ja ne imala macehu kao pepeljuga,sreca nisam moja jhe bolje bila ali brate majka je majka...Nikad te u toj svoj bolesti nisam vidjela ni tuznu ni uplakanu osim tada valjdsa si zeljela da budes jaka pred mnom i da mi pruzis ljubav bar kratko...Molim te mamice cuvaj me s neba da diugo budem sa svojim Antoniom...


user posted image user posted image user posted image  Saljemo ti  mnogo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Moja mama...
22.11.2010 9:17:16   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

OPet te mamice pozelim da me samo jednom zagrlis i kazes da ne brinem da ce zlijezde proci,da se malo manje sikiram i da si ti uz mene...
Zelim biti kao ti hrabra,jaka,borbena ali nikako mi ne ide...Valjda me previse slomilo djetinjstvo bez tebe pa sam osjetljiva...Bojim se pogotovu sad kad imam Antonia ne zelim da ostane bez mene kao ja bez tebe...Mozda iz toga moj veliki strah i dolazi...
Mamice moja zasto si me ostavila onako malenu djevojcicu da rastem bez tvoje ljubavi,bez tvoje podrske...Zasto si otisla tako mlada,i sad kad se sjetim slikovnicce o pepeljugi suze mi se slijevaju niz lice,jer predoshjecala si da neces dugo i svaki put plakala citajuci tu slikovnicu bojala si se da i ja ne imala macehu kao pepeljuga,sreca nisam moja jhe bolje bila ali brate majka je majka...Nikad te u toj svoj bolesti nisam vidjela ni tuznu ni uplakanu osim tada valjdsa si zeljela da budes jaka pred mnom i da mi pruzis ljubav bar kratko...Molim te mamice cuvaj me s neba da diugo budem sa svojim Antoniom...

user posted image user posted image user posted image
Draga moja svaka tvoja riječ me duboko pogađa...kao da sam ja pisala svaku tvoju riječuser posted image user posted image user posted image
Voljela bih barem za tren da opet osjetim onaj topli majčinski dodir i da vidim one tople oči pune ljubavi.
Jaaaako mi nedostaješ majčice moja mila...

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Moja mama...
22.11.2010 9:56:18   
SdZ
Mamy moja, hvala ti na svemu sto mi pruzas u zivotu. Ti si najvrijednija osoba u mom zivotu. Ne znam kako cu prezivjeti dan kad te izgubim, a znam da ce to doci. Voljela bih ti svaki minut govoriti koliko te volim.

Apotekarka, duso draga, budi hrabra zbog svog pileta. Tvoj post probudi u meni osjecanja tuge jer sam izgubila roditelja, a i osjecaj srece jer jos imam mamu.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Moja mama...
22.11.2010 10:15:03   
Lulu_08
Eh ne mogu puno pisati, nekako me od ljubavi ali i nostalgije duša zaboli. Moja mama, moj heroj, moj svjetionik koji me vječito upućuje i pokazuje mi pravi put! Kroz kakvo trnje je ona prošla da bi do svoje ruže - mene došla. Izgubila dijete pa zamalo i sebe. Ali bila je jaka, izdržala je i dobila svoju malenu kapetanku (sa rukicom na glavi kao vojnik sam "izletila"). Ona je moja lavica, kao prava kraljica je branila i štitila svoje čedo. Ali i trudila se od malih nogica da mi pokaže da život nije bajka i da se valja boriti kako bi opstali. Hvala joj na tome, više nego i na čemu drugome. Jer da toga nije bilo pitam se kako bih određene trenutke u životu podnjela? Ona je i danas kada sam i ja majka, moj oslonac, i moj najmekši jastuk za nasloniti se nakon teškog dana. Ovo je sve imagionarno jer moja mamica živi 2000km od mene. Isto važi i za mog taju, ali ovo je tema mama pa da ne zabušavam! MAMA VOLIM TE (pored moje male porodice, Lune i njenog taje) NAJVIŠE NA SVIJETU - zajedno sa tajom!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 196
   [Obrisana poruka]
22.11.2010 14:14:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Moja mama...
22.11.2010 14:16:39   
veeseelaa
user posted image user posted image  za Bube, male okruglaste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 198
   [Obrisana poruka]
22.11.2010 14:17:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Moja mama...
22.11.2010 14:25:15   
Medić*
NI JEDNA K''O MATI
STO O MAJCI RECI DA NIJE RECENO
ISHODISTE SRECE I UTJEHA SVEMU
SVE DJETINJE TUGE CUVA KRILO NJENO
SVI SE MOJI SNOVI ZACESE U NJEMU
ZNA LI ITKO SKOLU U KOJU IDJASEDA
NAUCI GRLIT'' I VOLITI TAKO U ZIVOTU ZENA
KO MAJKA DA ZAGRLI JAKO
KAO IZVOR VODA STO TEK ISPOD KAMASTIDLJIVO ZACINJE NABUJALU RIJEKU
TAKO I GLAS MAJCIN SVE NEDACE SLAMA
TE NAJLJEPSE BUDI STO JE U COVJEKU NEMA
TOG ZANATA NITI TAKVE SKOLE NEMA
TE DIPLOME IL POVELJE CE NADVELICAT NJEZNOST NJENE RUKEI TU LJUBAV S''KOJOM SAMO MAJKA VLADA

Nedostajes mi svakim danom sve vise, da ti dragi Allah podari najljepse mjesto u dzenetu, na dunjaluku imas nas koji te dovama pozdravljamo a tamo, tamo imas tvoju ljubav naseg babu, inshalah da vas sastavi u dzenetu, za 10 dana babo bi trebao imati samo 46 godina, a dugo vas nema, nema vas medju nama ali u nasim srcima zivite vjecno..... user posted image user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.11.2010 14:29:09 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *