|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
13.2.2011 1:23:40   
N_N
Ih, pa to se da preživiti user posted image  Mislila sam da duže traje.
1-2 min..... ma super user posted image
Hvala ti puno!!!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:27:02   
N_N
Ništa od moje spirale user posted image
Papa test mi nije ok - pokazao hroničnu upalu koja je napravila 2 mozaika na grliću. Sad moram koristiti neke vaginalete Neo-Penatren i antibiotik Macropen pa za 3, 4 mj. ponoviti papa test. Miša mu!!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:29:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Ništa od moje spirale user posted image
Papa test mi nije ok - pokazao hroničnu upalu koja je napravila 2 mozaika na grliću. Sad moram koristiti neke vaginalete Neo-Penatren i antibiotik Macropen pa za 3, 4 mj. ponoviti papa test. Miša mu!!!
ajoj bemti upale vise i ja sam vadila papa test kakav ce tek moj da bude nista bolje od tvog......
Nebrini kad saniras sve to,moces staviti jel da.
Neo-Penatren sam ja koristila jakoooo dobre vaguser posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:35:56   
N_N
A na pregledu i UZV sve bilo superiška. Ja nemam trenutno nikakav iscjedak, baš i ona govori super izgleda da nema nikakve upale ali je nekadašnja, jaka upala stvorila te mozaike user posted image  Kaže da završim sa terapijom i kad mi prođe sljedeća user posted image  da odem na kontrolu pa ćemo vidjeti, možda ne budem morala čekati ponovni papa test za spiralu user posted image  Ma više mi je muka iskreno, pilule svakako ne mogu zbog povišenog holesterola i triglicerida, sad ne može ni spirala user posted image , šta nam preostaje - kondomi user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:39:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ili sto bi nasa veselaaa rekla iskakanjeuser posted image user posted image user posted image to je kod nas hehe pouzdano 100%
Ma mislim da ces sanirat to,i moci staviti spiralu mada ja je nebi smjela staviti strah me ja volim iskakanjeuser posted image Kondome no no nikako....


(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:42:02   
N_N
Ma koristimo iskakanje gooooodinama, neću više da mislim na to jer sad za sad, fakat, nemamo u planu novog člana user posted image  a i mene je strah..... ali kratko traje pa šta god je da se preživiti 2,3 min. user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:45:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

A na pregledu i UZV sve bilo superiška. Ja nemam trenutno nikakav iscjedak, baš i ona govori super izgleda da nema nikakve upale ali je nekadašnja, jaka upala stvorila te mozaike user posted image  Kaže da završim sa terapijom i kad mi prođe sljedeća user posted image  da odem na kontrolu pa ćemo vidjeti, možda ne budem morala čekati ponovni papa test za spiralu user posted image  Ma više mi je muka iskreno, pilule svakako ne mogu zbog povišenog holesterola i triglicerida, sad ne može ni spirala user posted image , šta nam preostaje - kondomi user posted image  user posted image user posted image
apstinencijauser posted image user posted image user posted image user posted image
ili brate nek ti muz ode na vazektomiju...ha ja...ja cu mog poslati...ili cu je sama odraditiuser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:53:29   
N_N
IZVORNA PORUKA: dadada

ili brate nek ti muz ode na vazektomiju...



Jaooo koji je monolog održao danas na ovu temu user posted image user posted image user posted image user posted image  On, koji ni pod razno ne želi više djece - možda poželi još nekad user posted image  ipak user posted image  Ma izvlakuša, sve samo da im ko ne barka dole user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:56:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Ma koristimo iskakanje gooooodinama, neću više da mislim na to jer sad za sad, fakat, nemamo u planu novog člana user posted image  a i mene je strah..... ali kratko traje pa šta god je da se preživiti 2,3 min. user posted image
ma nije ju problem staviti vec je problem mi da znam da imam dole nesto u sebiuser posted image user posted image meni je rodica pricala(ona ima tu spiralu) zezala kaze kad bi grmilo,jako nebi grom mogao promasitiuser posted image user posted image user posted image hahahha zezala se na svoj racun ...
I da kazeda kad ima upalu da se ona dole spusti da kad sjedne da ju znala osjetitiuser posted image uh reko suti nepricaj mi nista......


(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:59:19   
N_N
IZVORNA PORUKA: felix

zezala kaze kad bi grmilo,jako nebi grom mogao promasitiuser posted image user posted image user posted image hahahha zezala se na svoj racun ...
I da kazeda kad ima upalu da se ona dole spusti da kad sjedne da ju znala osjetitiuser posted image uh reko suti nepricaj mi nista......




E hebi ga onda, ja odustajem user posted image  nećem više ni sex niti bilo šta vezan uz isti user posted image  ne isplati se user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 21:59:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

ili brate nek ti muz ode na vazektomiju...



Jaooo koji je monolog održao danas na ovu temu user posted image user posted image user posted image user posted image  On, koji ni pod razno ne želi više djece - možda poželi još nekad user posted image  ipak user posted image  Ma izvlakuša, sve samo da im ko ne barka dole user posted image
a ti mu reci da ne zelis strano tijelo u sebiuser posted image
koje su oni kukavice
ccccccc

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
18.2.2011 22:12:13   
Niina
samo da vam velim..keks je puno bolji s mirenomuser posted image user posted image valjda jer smo oboje opusteniji

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
7.5.2011 17:26:46   
mamica emica
Pozdrav svima
I ja bih krajem mjeseca trebala stavit mirenu. Samo sada me brine to krvarenje u sredini ciklusa prvih mjeseci koje ste spominjale. Da li je to obilno ili se može staviti samo dnevni uložak. Otprilike dva mjeseca nakon stavljanja mirene planirala sam na more, pa se sad brinem zbog tog,
Nadam se da će neko vidjeti ovu poruku.
I još jedno pitanje, da li se ta povećana maljavost na preponama u svakog javila?

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
8.5.2011 8:13:45   
mamica emica
niko se ne javlja sa odgovorom user posted image

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
24.5.2011 11:56:43   
mamica emica
user posted image

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
29.6.2011 0:12:17   
Niina
nadam se da odgovor ne stize prekasno.
sto se tice krvarenja nije obilno, obilnije je prvih dana nakon stavljanja a kasnije da, dovoljan ti je dnevni ulozak ili onaj najmanji.
sto se tice maljavosti, pa sad ne znam koliko mi se povecala u odnosu na ranije.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
29.6.2011 1:25:19   
bebbe RR
Evo, i moj odgovor - imam mirenu od januara 2010, dakle oko godinu i pol. Nemam baš, ali baš nikakvih problema s njom, a ni briga. Maljavost mi se nije povećala. Glavoboljama sam sklona oduvijek, ali mi nisu učestale od kada je imam.
Menstruacija mi se je uredila nakon mjesec ili dva, i sada je "primijetim" vrlo malo - potrebna su mi dva ili tri dnevna uloška za vrijeme njenog trajanja od jednog dana, a PMS mi je mnogo blaži.
I, da - čitala sam da su iskustva nekih žena da su dobile na kilaži. Ja nisam imala takav neželjeni efekat. Na redukcijskoj dijeti sam bez problema smršala koliko sam željela.
Nedavno sam pričala sa prijateljicama - sve imamo mirenu, a niti jedna nikakav problem s njom!
Nadam se da će uskoro i u BIH biti besplatna, odnosno, da će je socijalno plaćati.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
1.7.2011 15:13:06   
lejna_
Koja je procedura kod nas oko stavljanja te MIrena spirale, .. po ovim našim Domovima zdravlja??


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
9.7.2011 15:08:42   
Jim Jam

IZVORNA PORUKA: mamica emica

Pozdrav svima
I ja bih krajem mjeseca trebala stavit mirenu. Samo sada me brine to krvarenje u sredini ciklusa prvih mjeseci koje ste spominjale. Da li je to obilno ili se može staviti samo dnevni uložak. Otprilike dva mjeseca nakon stavljanja mirene planirala sam na more, pa se sad brinem zbog tog,
Nadam se da će neko vidjeti ovu poruku.
I još jedno pitanje, da li se ta povećana maljavost na preponama u svakog javila?

valjda nije kasno....meni se nije krvarenje ni pojavilo,kaze dr.super organizam prihvatio,nadam se da je dugo vremena necu morati vadituser posted image svi smo sretniuser posted image ..jos jedno prije spirale sam imala jake menstrualne bolove,a sada ni ne osjetim...pa ta je spirala superiska imam je vec godinu dana

_____________________________

"Svako dijete je neprocjenjivo vrijedno. Svako je Božije stvorenje."

(odgovor članu mamica emica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
23.7.2011 10:00:33   
Esmeralda
moram reci da imam najobicniju spiralu od 20 km bakrenu...odlicna je..imam je vec 4.mjeseca...prve dvije menstruacije su bile dosta obilne i trajale po 15 dana...ali se sada sve normalizovalo pa je menzes 7 dana....Gin.mi je rekao ako bude i dalje krvarenje po 15 dana da cu morati vaditi..ali evo sada je sve bolje i bolje, samo pred menzes imam neki krvavi iscjedak...ali nista strasno....isla sam i na UZ sve je uredu...user posted image user posted image

(odgovor članu Jim Jam)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
23.7.2011 10:29:00   
InLove
Ja ne bih smjela staviti ni jednu..

Znam da mi je prijateljica skoro punoo krvarila, i onesvijestila se! Kad me zove dr.dan kaze da je sama sebi izvadila spiralu jer je napipala user posted image user posted image user posted image . Nisam sigurna da je vise stavljala.

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
23.7.2011 10:41:15   
Emica_sa
Ja isto se ne usudejem ni razmisljati o spirali,a ni o trecoj bebiuser posted image

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
23.7.2011 10:43:16   
Emica_sa
*usudujem lapsus tipkovniceuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
23.7.2011 13:37:57   
InLove

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja isto se ne usudejem ni razmisljati o spirali,a ni o trecoj bebiuser posted image


Necemo se onda ni keksatiuser posted image user posted image i riijesimo problem! Spiralu ne smijemo, hiihuser posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
27.7.2011 8:35:05   
Esmeralda
mogu vam reci da je i mene strah jer sam imala problema sa krvarenjem na porodjaju...doduse muzu mi konac nije smetao dok mu je u zadnje vrijeme poceo smetati, i ja kada samopregledom mogu dohvatiti konac, sto prije nisam mogla...u septembru trebam na kontrolu pa cemo vidjeti dali se pomjerila ili da prije odem vise neznamuser posted image ginekologa mi je na vrh glaveeee...kontam od silnih prvih obilnih menstruacija moguce da se pomjerila....uh mozda i meni sama ispadne.....gluho bilo....nego ako krene po zlu...mislim da cu ipak svezati jajnike to mi je ipak najbolje!!!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *