|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
12.9.2011 22:12:36   
ElNida
Mene interesuje kakvu vrstu spirale ugraduju ovdje u Tuzli onda privatno i njena cijena je oko 100 KM (tako mi je sestra rekla telefonom, nisam pricala s dr)... Pilule ne smijem koristiti jer pijem vec druge tablete (antidepresive) tako da mi spirala ostaje kao jedina opcija zasad...Ako neko zna nesto o ovom sto sam pitala molim da mi odgovori!

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
12.9.2011 22:22:02   
R&T@
ElNida, vjerovatno obicnu bakrenu spiralu, tj. onu koja nije hormonska...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ElNida)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
17.9.2012 18:48:06   
D_K
cure, ima li neka od vas nekih friskih info u vezi Mirene?
bas me interesuje.. jesu li cijene iste kao i prije - 300 KM? procitala sam da su u I.Sarajevu jefitinije nego kod nas.. imate li nekih informacija?


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
19.9.2012 9:18:30   
D_K
moram ponoviti pitanje..
imate li novih-starih iskustava sa Mirenom da podijelite sa nama?
thanx user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
16.10.2012 12:33:05   
Gift
procitah sve i mislim da ja ipak nisam kandidat za ovu Mirena spiralu..ili ikakvu..(mada me moj dr. konstatno nagovara da je stavim), mislim menstruacije mi jesu bolne i bolnije nakon poroda, ali nije da se ne mogu predeverat, a nisu obilne uopste..na kondome smo se vec navikli..iskreno necu da rizikujem da budem u tih 1% sa nusefektima, te glavobolje i debljanje pa taman sam smrsala..user posted image ..kod mog dr. u Tz kosta 320 KM sa ugradnjom

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
16.10.2012 12:43:11   
animagical
gift, a obicnu bakrenu? ja isto ne mogu mirenu, zbog nekih drugih stvari, ali bakrenu cu pokusati vec iduci mjesec

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
16.10.2012 16:59:30   
Gift
animagical, razmatram i tu opciju, ali jel ona moze dovesti do obilnilnijih i bolnijijih menstruacija user posted image to mi se ne svida

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
16.10.2012 23:59:12   
animagical
ja nesto kontam,ako vidim da mi sta remeti, izvadicu, pa to je samo koncic za povuci, nije mi dr. preko svijeta...

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
15.11.2012 21:05:25   
peggy_sue
Postovana,
ja nemam nikakva iskustva osobno sa tom spiralom, ali trenutno se nalazim u USA. Jako me zabrinula reklama na televiziji gdje se zene upozoravaju radi opasnosti Mirene. Ocito je da je jako losa za organizam, te pola Amerike tuzi tu kompaniju, zato se i jesu prebacili sto se trzista tice na Istocnu Europu. Eto nekoliko stranih linkova:
http://www.pulaskilawfirm.com/mirena-iud-side-effects-lawsuits
https://www.youtube.com/watch?v=bBSHGN-D5Cw&noredirect=1

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
24.11.2012 17:45:24   
bumbica
animagical,jesi li stavila običnu bakrenu...zanima me iskustvo iz prve ruke...kako je sve prošlo ako jesi,koliko košta...isto planiram kad stignem al prvo bih da se ovako informišem...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
25.11.2012 0:57:07   
Galicia
Moja prijateljica je dobila jaku infekciju zbog mirene i morali su joj je hitno izvaditi. Ja se nesto ne bih igrala sa tim, ali 100 ljudi 100 cudi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bumbica)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
25.11.2012 10:29:57   
didasa
Mene ovo ceka cim dobijem prvu pa me zanima postupak stavljanja spirale jeli bolan user posted image i koliko traje

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Iskustva sa Mirena spiralom
5.7.2013 20:18:54   
illa
IZVORNA PORUKA: dana3

hormonala spirala ne dozvoljava oplodnju uopste:pa to ispada da ja abortiram svaki put poslije odnosa!


Hormonalna spirala sadrži samo malu količinu hormona tako da samo djelomično sprječava ovulaciju, što znači da teoretski može doći do začeća, ali tada Mirena djeluje poput obične spirale odnosno može djelovati abortivno.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 163
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *