|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  164 165 [166] 167 168   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 14:52:41   
Sensia
IZVORNA PORUKA: Anica1

Sensia nama su isto kolica u autu i kada je bas hladno idemo u neki centar i tamo koristimo kolica, a nekada je ubacim u skafander i prosetam s njom po naselju u rukama. Ma to je samo da izadjem jer ne mogu vise u kuci.
Mi smo kupili ljulju u toj radnji u zenici, zvali bimaco i oni nam javili da ima jos crvena ljulja po istoj cijeni u zenici, mi je rezeevisali i moka prijateljica nam iz zenice nam je podigla i poslala. I ona je iz izloga, sve je ispravno, cista, samo sto nema kutiju. navlaka za lezaljku se skida i pere svakako.


e vala u srijedu ako Bog da i ja je ubacim u skafander i idemo krug po naselju, merkator mi je blizu pa sam mogla krug user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svaka vam cast, ja sam mislila o tome la kontam da ljudi ne kazu vidi lude zene user posted image user posted image user posted image user posted image
ma jos koji dan i ide ona u kengur ima onaj chiccov 0+

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4126
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 14:54:58   
Anica1
zenice, nakon koliko se dobije prva porodiljska naknada? Ja se porodila u novembru , ne znam kad cu dobiti prvu

_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4127
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 15:17:45   
drznica
Anice, nacekakt cemo se mi prve naknade...kazu za 3 mjeseca isplate retroaktivno user posted image

Sultanijo, da nije malo rano za sunet??? Doktori preporucuju sa 5-6 mjeseci, dok se nakupi materijala hehehe Raspitajte se malo tamo gdje mislite radit sunet. A to za pišu...hmmm ne znam baš, pa najbolje vidjeti sa pedijatrom, stim se nije salit.

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4128
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 15:52:48   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Anica1


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ma i mene je strah toga, pa cu sačekat jos koji mjesec, a onda bananu na kockice i nek melja user posted image

ima u adaxu da se kupi mrezica u koju se stavi vocka i onda beba to cucla a ne moze das e udavi

Oj šta sve nece izmislit! Ali da se to napraviti sa sterilnom gazom user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4129
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 16:05:35   
Anica1
IZVORNA PORUKA: drznica

Anice, nacekakt cemo se mi prve naknade...kazu za 3 mjeseca isplate retroaktivno user posted image




Bila maloprije, dodje postar ja se sokirala, naravno pozitivno user posted image user posted image user posted image Dobila sam za dio novembra i decembar cijeli


_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4130
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 16:07:25   
Anica1
IZVORNA PORUKA: Sensia

IZVORNA PORUKA: Anica1

Sensia nama su isto kolica u autu i kada je bas hladno idemo u neki centar i tamo koristimo kolica, a nekada je ubacim u skafander i prosetam s njom po naselju u rukama. Ma to je samo da izadjem jer ne mogu vise u kuci.
Mi smo kupili ljulju u toj radnji u zenici, zvali bimaco i oni nam javili da ima jos crvena ljulja po istoj cijeni u zenici, mi je rezeevisali i moka prijateljica nam iz zenice nam je podigla i poslala. I ona je iz izloga, sve je ispravno, cista, samo sto nema kutiju. navlaka za lezaljku se skida i pere svakako.


e vala u srijedu ako Bog da i ja je ubacim u skafander i idemo krug po naselju, merkator mi je blizu pa sam mogla krug user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  svaka vam cast, ja sam mislila o tome la kontam da ljudi ne kazu vidi lude zene user posted image user posted image user posted image user posted image
ma jos koji dan i ide ona u kengur ima onaj chiccov 0+


I mi imamo taj chicco kengurko 0+ i stalno obljecem oko njega  kad idemo vani ali cekam eto bar da snimimo kukove 27.og januara i od tada ga vise ne stedimo nego idemo hodati stalno  user posted image


_____________________________

18.11.2011. - nasa sreca

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4131
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 16:23:48   
palachinken
Čini mi se da je animagical svog od rodjenja nosala u takvom kenguru

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4132
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 16:35:25   
drznica
IZVORNA PORUKA: Anica1

IZVORNA PORUKA: drznica

Anice, nacekakt cemo se mi prve naknade...kazu za 3 mjeseca isplate retroaktivno user posted image




Bila maloprije, dodje postar ja se sokirala, naravno pozitivno user posted image user posted image user posted image Dobila sam za dio novembra i decembar cijeli




Ma sta kazes????
Pa mogli bi i mene iznenadit ako je u svakoj opstini isto?!

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4133
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 16:56:21   
Sensia
IZVORNA PORUKA: drznica

IZVORNA PORUKA: Anica1

IZVORNA PORUKA: drznica

Anice, nacekakt cemo se mi prve naknade...kazu za 3 mjeseca isplate retroaktivno user posted image




Bila maloprije, dodje postar ja se sokirala, naravno pozitivno user posted image user posted image user posted image Dobila sam za dio novembra i decembar cijeli




Ma sta kazes????
Pa mogli bi i mene iznenadit ako je u svakoj opstini isto?!



i ja danas dobila peMziju user posted image  drznice ne mrdaj iz kuće user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4134
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 17:07:29   
Medi_87
Hellou nadam se da ste sve ok ja u fazi pisanaj pa nemam vremena previse :-) Kod mene jos nije stigao postar a ja mu se nadam otkad user posted image user posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4135
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 17:09:14   
drznica
Senisa, ja ti nigdje ne idem ,a kakav sam baksuz necu cuti postara user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 4136
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 17:49:14   
mala_sa
Dan zenice moje user posted image , ja dok iscitah sve propusteno dijete mi se probudi user posted image a taman kontala sad veceru da pravim user posted image

Kod nas sve standardno, penjemo se uz sve moguce i nemoguce, padamo na guzu, u kreveticu se vise sami ne uspavljujemo - jer momak se odmah popenje i skace po kreveticu, tako da je misija samo uspavljivanja trajala nekih 5mj i gotovo user posted image

Ciciban moj A i ja vam zelimo punooo srece, i da nam se princeza vrati sto prije svojoj kucici aBd user posted image user posted image

Amam i Mimikimi moj A je skroz izbacio sve podoje osim onog ujutro u 6h ili oko 9h kad se tek probudi user posted image . Po danu mu dajem mlijeka (na razne nacine), a navecer popije Hipp za laku noc user posted image . On jednostavno siku vise nije htio.

Palachinko nama je hranilica spas - jest da u njoj i oko nje bude "haos" nakon svakog pokusaja samostalnog hranjenja, al sve se zacas ocisti user posted image

I zaboravih reci, s obzirom da je opcepoznato da moje dijete mrzi kolica, i da je max vrijeme u njima 15min, mi se sada nosamo u mei tai, super nam je - on uziva, a i ja takodjer user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4137
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 17:57:04   
bebix
Vece i od meneuser posted image
Mogla sam vam danas  ako bi ostala ziva u najmanju ruku polomit nesto, uspavala ja I i kazem starijem pripazi bracu odoh ja do prodavnice, nesto mi on hafifan pa rekoh da ne ide na snijeg nego cu ja i umjesto na malu kapiju da ne ugazam snijeg da mm moze ocistiti kad dodje s posla krenuh na veliku da izadjem i padoh da se ni snasla nisam, kad sam progledala pred ocima mi zid, sadaka me samo sacuvala da ne udarim glavom u njuser posted image  kad sam ustala tek me tada strah uhvatio, nedao bog tako sa djetetom u narucju vise nigdje pjeske..
Postar poslije svega dosao sa naknadom i  kaze i on negdje paouser posted image
Velikiuser posted image mamicama i bebicama

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4138
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 17:58:46   
Medi_87
bebix strasan je led ispod ovog snijega nego cuvajte se, hajd nek je postar donio naknadu user posted image user posted image

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4139
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 17:59:51   
minie
Evo i nas...

Ova mama je pravo sretna, sad moj R kaki svaki dan user posted image , nakon skoro dva mjeseca opet se sve vratilo u normalu.
Uspjela sam procitati da pisete i o D3 kapima, meni pedijatrica rekla sa ih ne preskacemo i da dajemo svaki dan u isto vrijeme (sat gore, dole ne igra veliku ulogu, ali da se daju)

R i ja skoro svaki dan izadjemo pomalo napolje, malo u dvoriste po nekih 5 min i onda ili nazad u kucu ili kod nane

Sensia i ostale zenice koje ste dobile porodiljsku naknadu na kojoj opstini zivite? Ja predala prije mjesec i po i jos uvijek rjesenje nije stilgouser posted image , a o para da ne pricam.

Nama jos uvijek ima malo onog soora, kod bebice nema, ali meni na bradavicama izgleda ima malo, vise me ne bole, ali su nakon podoja crvene, a inace nisu. Ne znam ni kako da mi se osuse. Ja stavim onaj gel i sklonim potkosulju, ali nakon 5 min mlijeko pocne curiti i ne da se osuse, sta da cinim user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4140
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:00:41   
bebix
Zaboravih cestitati tetki Palachinkiuser posted image , ja imam stolicu za hranjenje ali samo jedan polozaj dobila na babine, a ja sam mislila kupiti onu sa polozajima, jer mi stariji kad je vec mogao sjediti nije htio da jede u njoj, sta mi vi predlazete, da ja ovaj poklon stavim na pik pa da dodam novac za ovu sa polozajimauser posted image

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4141
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:04:18   
bebix
IZVORNA PORUKA: Medi_87

bebix strasan je led ispod ovog snijega nego cuvajte se, hajd nek je postar donio naknadu user posted image user posted image

Ma ja vise ne mrdam nigdje dok se snijeg ne otopiuser posted image user posted image  taman da sta ustedimuser posted image
Minie ja sam ti u sg, ja sam se porodila 19.09 a dobila sam nadoknadu od oktobra, za septembar nista, a i to sam dobila tek u novembruuser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 4142
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:11:46   
ciciban26
Evooo nasss user posted image
Danas zavrsile prijem i papirologiju i vratili nas kuci. E na programu u petak ujutro pa cemo u cetvrtak na lezanje.
Hvala vam puno,punooo na podrsci user posted image user posted image user posted image user posted image ljubimo vas moja cura i jauser posted image
I nama bio cika postar,kao da je cekao da se vratim,ja u kucu a on na vrata user posted image user posted image user posted image .
Bebix bas te sadaka spasila,i mene je najvise strah da ne tresnem s E,a kad sam sama da ce me neko vidjetiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 4143
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:16:22   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: bebix

Ma ja vise ne mrdam nigdje dok se snijeg ne otopiuser posted image user posted image  taman da sta ustedimuser posted image
Minie ja sam ti u sg, ja sam se porodila 19.09 a dobila sam nadoknadu od oktobra, za septembar nista, a i to sam dobila tek u novembruuser posted image

Kako nista,ja se porodila 22.09. pa prosli mjesec dobila 3 naknade user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4144
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:16:47   
bebix
IZVORNA PORUKA: ciciban26

Evooo nasss user posted image
Danas zavrsile prijem i papirologiju i vratili nas kuci. E na programu u petak ujutro pa cemo u cetvrtak na lezanje.
Hvala vam puno,punooo na podrsci user posted image user posted image user posted image user posted image ljubimo vas moja cura i jauser posted image
I nama bio cika postar,kao da je cekao da se vratim,ja u kucu a on na vrata user posted image user posted image user posted image .
Bebix bas te sadaka spasila,i mene je najvise strah da ne tresnem s E,a kad sam sama da ce me neko vidjetiuser posted image user posted image user posted image


Eee drage moje, bas ste mi danas na pameti citav dan, nisam bila u toku kad je tacno op, drago mi je da ste konacno zakazale, da i to aBd sto prije bude iza vas, djugajici E veliki kiss salje I, a ja je jednom mirisem u kosicuuser posted image  ma nije mi palo na pamet jel me neko vidio koliko sam se iznenadila sta se desiuser posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4145
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:20:28   
bebix
Kako nista,ja se porodila 22.09. pa prosli mjesec dobila 3 naknade

ma za septembar nisam nista dobilauser posted image , u novembru sam dobila za oktobar, u decembru za novembar, danas za decembar a nikakav "zaostatak" mi ne dadoseuser posted image

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4146
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:23:25   
ciciban26
Ma za septembar sam i pitala kako nista,jer ja rodila 3 dana poslije tebe i prosli mjesec dobila za septembar i to punu cifru,oktobar i novembar a danas za decembar. Joj kod nas se ne zna ni ko pije ni ko placa

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4147
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:29:15   
bebix
Nista vjeruj i dan danas se nadam da ce uplatitiuser posted image , ma kod nas ti je od opcine do opcine razlika ko da je druga drzavauser posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4148
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:36:12   
ciciban26
Da se taj tvoj postar nije krivine uhvatio i skrsio pare u kafani user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4149
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:38:39   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: mala_sa
Amam i Mimikimi moj A je skroz izbacio sve podoje osim onog ujutro u 6h ili oko 9h kad se tek probudi user posted image . Po danu mu dajem mlijeka (na razne nacine), a navecer popije Hipp za laku noc user posted image . On jednostavno siku vise nije htio.




izgleda da ce i moja tako svesti, daj Boze da i toliko bude sisala evo danas je samo jednom sisala i to jutros u 7 i to je to ,cijeli dan joj nudim uzme samo lizne i ustaje ode okrece glavu
danas me je i ujela za sisu ali posteno i iznenada toliko da sam vrisnula od bolauser posted image
a kao da me malo i pocinju boliti bojim se samo neke upale ne daj Boze
ja sebi kupila danas natal kompleks umjesto prenatala pa cemo vidjeti kako pase

a sto se tice naknada meni svaki mjesec stize plata iz skole kad i svima samo je moja 50 posto od moje redovne plate to isplacuje skola a socijalno refundira kasnije skoli
tako je kod nas uredovano i milina koliko toliko bitno je da covjek dobije redovna nekakva primanja


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  164 165 [166] 167 168   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  164 165 [166] 167 168   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *