|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  165 166 [167] 168 169   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:43:55   
minie
Vi ste bar nesto dobile, a ja ni ono malo jada sto me sleduje user posted image Mislim, radila sam ja, ali nisam bila prijavljena. Stvarno su ova nasa drzava i poslodavci pravi odron.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 4151
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 18:44:41   
bebix
IZVORNA PORUKA: ciciban26

Da se taj tvoj postar nije krivine uhvatio i skrsio pare u kafani user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa da ja danas ne padoh kao i on rekla bi bas da je takouser posted image user posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4152
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 19:10:11   
Sultaniija
Drznice ma i ja mislim daje rano, i znam da preporucuju oko 5 ili 6 mjeseca ali me bas strah da ga ne boli i da mu se ne inficira u svaklom slucaju cu vidjet sa pedijatricom!user posted image user posted image

Maloprije sam umrla od straha i jos sebi nisam doslauser posted image user posted image moj bebac je cijeli dna slabo dojio zato sto mu je bio zacepljen nosic i onda malo zapso kad se probudio navalio je da doji i on onako halapljiv naguto se i prestade disat ja ga podignem on nista ja okrenem on nista ja malo po stomaku on dodje sebi i sad se tresemuser posted image user posted image i sve gledam da li dise ucini mi se da ne dise ali mislim da ustvari samo malo mijenja ritam disanja sto sam citala daje normalno. Sta vi radite kad se zagrcne beba i koliko dugo je trajalo kod mene  cak preko 5 sec koliko mogu da se sjetim i skontam bas me starh da ostane bez kisika tako. Mnoogoo sam zabrinutaaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4153
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 19:34:47   
Sensia
IZVORNA PORUKA: Sultaniija

Drznice ma i ja mislim daje rano, i znam da preporucuju oko 5 ili 6 mjeseca ali me bas strah da ga ne boli i da mu se ne inficira u svaklom slucaju cu vidjet sa pedijatricom!user posted image user posted image

Maloprije sam umrla od straha i jos sebi nisam doslauser posted image user posted image moj bebac je cijeli dna slabo dojio zato sto mu je bio zacepljen nosic i onda malo zapso kad se probudio navalio je da doji i on onako halapljiv naguto se i prestade disat ja ga podignem on nista ja okrenem on nista ja malo po stomaku on dodje sebi i sad se tresemuser posted image user posted image i sve gledam da li dise ucini mi se da ne dise ali mislim da ustvari samo malo mijenja ritam disanja sto sam citala daje normalno. Sta vi radite kad se zagrcne beba i koliko dugo je trajalo kod mene  cak preko 5 sec koliko mogu da se sjetim i skontam bas me starh da ostane bez kisika tako. Mnoogoo sam zabrinutaaauser posted image user posted image user posted image



sultanija samo polako sve je to normalno da se bebe zagrcnu, samo ga potpsaj po ledjimai uspravi da nije u lezecem polozaju. ja sam Umu znala i za nos uhvatiti

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4154
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 20:10:12   
Bebica11
hej zenice bebi spao bilirubin kozni na 9,8 i 10,9 i 2 pedijatrice dale zeleno svjetlo za vakcinu hBuser posted image


a za zagnojeno mjesto su rekli DA NE DIRAMO, I DA NE VLAZIMO,paziti kod kupanja,prekriti, kazu da to znaci da se primila BSG vakcina i djeci zna izbaciti do god dana,a nekoj se ne primi

sultanija jest garant sam ja bila i mojauser posted image jer sam ja jedina operisana tih dana

a mojauser posted image se cesto zagrcne jer je halapljiva,okreni u stranu nagni malo da izbaci i meni se desavalo a ne volim to,bas se prepadnem





_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4155
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 20:59:40   
Sultaniija
Bebice11 jesil mozda imala kateter ti ili ti cimerka u sobi?

Ma bas sam se prepala bas je halapljiv i on se s pljuvackom zagrcne ma joj nema kisika ja odmah mislim do kakvih poremecaja moze doci kad nema kisika joj bas samuser posted image user posted image user posted image   jel i tvoja beba mjenja ritam disanja sa dmalo brze pa sporije?


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4156
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:01:37   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: minie

Vi ste bar nesto dobile, a ja ni ono malo jada sto me sleduje user posted image Mislim, radila sam ja, ali nisam bila prijavljena. Stvarno su ova nasa drzava i poslodavci pravi odron.


isto i cim sam user posted image ostala bez "posla" i primili novu i meni krivo bilo i ja u huji kazem "eh da im hoce i onauser posted image " i nije proslo 3mj i ta zenica ostaneuser posted image treba se poroditi brzo aBduser posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 4157
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:03:26   
palachinken
Oi žene, uspavašte li djecu? Moj u carstvu snova, a jest me slušao danas, neureklose, a večeras je, po prvi put u svom malom životu, pio iz flašice! Napravila mu čaj od luka i jabuke (jao koliko to tukne, ali on popio jedno 50ml ko da je ne znam šta), popio fomaći sirup i spavanjac.
Nekom sam nesto htjel odgovoriti, ali zaboravih sad.
Pitanje, je li koja imala od vas uvučene bradavice i kako se dojile?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4158
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:05:34   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sultaniija

Bebice11 jesil mozda imala kateter ti ili ti cimerka u sobi?

Ma bas sam se prepala bas je halapljiv i on se s pljuvackom zagrcne ma joj nema kisika ja odmah mislim do kakvih poremecaja moze doci kad nema kisika joj bas samuser posted image user posted image user posted image   jel i tvoja beba mjenja ritam disanja sa dmalo brze pa sporije?



ma mijenja pogotovo kad doji sva se "uzbudi" pa sisa sisa brzo pa se smiruje, to je normalno, polahko mene do neki dan panika hvatala kad sam sama s njom jer moja i kad bljucne zagrca se, ma haos

ja sam imala taj famozni kateteruser posted image i dren i jos naka cuda ko kad su me iskasapili gore sve njihova "greska"user posted image i pelenu cak ogromnuuser posted image

jesil ti bila u sobi onoj kad jedna zena nije dala da je pregleda Katica prije otpusta?user posted image ja se slabo faca sjecam ko kad se izmijenjalo puno zena za 11dana

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4159
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:08:03   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: palachinken

Oi žene, uspavašte li djecu? Moj u carstvu snova, a jest me slušao danas, neureklose, a večeras je, po prvi put u svom malom životu, pio iz flašice! Napravila mu čaj od luka i jabuke (jao koliko to tukne, ali on popio jedno 50ml ko da je ne znam šta), popio fomaći sirup i spavanjac.
Nekom sam nesto htjel odgovoriti, ali zaboravih sad.
Pitanje, je li koja imala od vas uvučene bradavice i kako se dojile?


moja sad kunja pa VRISNE u snu, grc je uhvati, evo muz je nina, a ja odmaram kicmu, dno kicme me boliuser posted image

al ovo je za nas super, valjda zraka uzela pa mirnija, inace prevristi od 18h-22h

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4160
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:09:22   
Sultaniija
Palachinken jos uspavljuejmo moj bebac je danas bas nervozanuser posted image user posted image

Bebice11 bas mi je drago da su nalazi uredu i da moze primiti vakcinu (to sam zab napisat)

I ja sam se porodila u novembru i jos mi nista nije doslo (porodiljska naknada) ja nisama radila ja sam student vijeke vijekovauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4161
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:14:47   
Sultaniija
heheh Bebice11 ja te se skroz sjecam jel ti neka ilahija zvoni na tel vidis kojih se ja detalja sjecam ja sam u onoj sobi bila kod WC u taj si i ti isla ne znam jesil bila budna ja sam se onesvjestila u WC pa u me spasavaliuser posted image user posted image a nisam ta sto nije dala Katici da je pregleda Katica mi je vodio trudnocu tako da mu ne bi smjela zabraniti user posted image user posted image inace moram ga pohvaliti dobar doktor i dobar covjek meni je pomogao dosta al ne smijem dalje nije tema ni mjestouser posted image user posted image

Ma i mene je sam sa bebom ali moram MM mi radi al kad se zagrcne osjieku mi se noge i ruke danas sam se glasno rasplakala od straha a mojuser posted image se usutio i gledi meuser posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4162
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:19:04   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: drznica

Anice, nacekakt cemo se mi prve naknade...kazu za 3 mjeseca isplate retroaktivno user posted image

Sultanijo, da nije malo rano za sunet??? Doktori preporucuju sa 5-6 mjeseci, dok se nakupi materijala hehehe Raspitajte se malo tamo gdje mislite radit sunet. A to za pišu...hmmm ne znam baš, pa najbolje vidjeti sa pedijatrom, stim se nije salit.



moja drugarica osunetila malog s mjesec dana, zaraslo ZA CAS, puno brze nego kad je vece dijete, i kazu urin bebe na majcinom mlijeku je sterilan i puno lakse i bolje bude ako je ranije, kaze da je zadovoljna sto je tako rano osunetila malog



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4163
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:19:49   
palachinken
Joj ne ispričah vam kako sam maloprije skočila ko mama medjed!
Sjedi M svekrvi u krilu, igraju se, ja sam na drugom kraju sobe, na stolu izlomljena čokolada s kikirikijem. Ja sam skrenula pogled sekund na mobitel, a ona je uzela komad čokolade i dala njemu da glaba. Kako sam ja to ugledala, tako sam preletila preko sobe, dreknula NE!, otela čokoladu, uzela dijete, očitala bukvicu - i sve to u tri sekunde. Sva sam se tresla poslije, a sad mi smiješno kako sam ja instinktivno odreagovalauser posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4164
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:27:18   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sultaniija

heheh Bebice11 ja te se skroz sjecam jel ti neka ilahija zvoni na tel vidis kojih se ja detalja sjecam ja sam u onoj sobi bila kod WC u taj si i ti isla ne znam jesil bila budna ja sam se onesvjestila u WC pa u me spasavaliuser posted image user posted image a nisam ta sto nije dala Katici da je pregleda Katica mi je vodio trudnocu tako da mu ne bi smjela zabraniti user posted image user posted image inace moram ga pohvaliti dobar doktor i dobar covjek meni je pomogao dosta al ne smijem dalje nije tema ni mjestouser posted image user posted image

Ma i mene je sam sa bebom ali moram MM mi radi al kad se zagrcne osjieku mi se noge i ruke danas sam se glasno rasplakala od straha a mojuser posted image se usutio i gledi meuser posted image



hahahah jest jedna arapska ilahija o Medini mi zvoni uci curica "ja taibaaa ja taibaaa....",

a sjecam se da sam uvijek mahalala malo sa zenama koje su lezale u toj sobi gdje si ti bila ko kad mi je bilo dosadno pogotovo prije nego sto cu izaci iz bolnice, meni se kasnije rana inficirala od krvi iz maternice pa sam dobila temp i lezala jos 10 dana poslije tebe u bolnici u onoj istoj sobi a posto nisu znali sta mi je nisu mi nikog stavljali u sobu bilo mi je uzasno samoj gore uhhhuser posted image

oj zeno pa ja nisam bila budna kad se to desilo a nisam bila ni pri sebi, to mi je prvi dan nakon operacije il drugi, rana otekla, crna, sve me boljelo




_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4165
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:27:27   
minie
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: palachinken

Oi žene, uspavašte li djecu? Moj u carstvu snova, a jest me slušao danas, neureklose, a večeras je, po prvi put u svom malom životu, pio iz flašice! Napravila mu čaj od luka i jabuke (jao koliko to tukne, ali on popio jedno 50ml ko da je ne znam šta), popio fomaći sirup i spavanjac.
Nekom sam nesto htjel odgovoriti, ali zaboravih sad.
Pitanje, je li koja imala od vas uvučene bradavice i kako se dojile?


moja sad kunja pa VRISNE u snu, grc je uhvati, evo muz je nina, a ja odmaram kicmu, dno kicme me boliuser posted image

al ovo je za nas super, valjda zraka uzela pa mirnija, inace prevristi od 18h-22h


I mene pravooo i to bas onaj dio gdje se razdvajaju g..... (ne znam kako bi drugacije opisala user posted image ). Sta li bi moglo biti, boli me i kad sjedim. Nisam jos po googlu pocela traziti dijagnozu user posted image , ali Bgm ako ovako nastavi nesto moram poduzeti.
Drago mi je pravo sto je spao bilirubin user posted image

Moj R evo galami na majmuna (to mu najdraza igracka), za jedan sahatak ce i on na spavanac.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4166
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:36:19   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: palachinken

Joj ne ispričah vam kako sam maloprije skočila ko mama medjed!
Sjedi M svekrvi u krilu, igraju se, ja sam na drugom kraju sobe, na stolu izlomljena čokolada s kikirikijem. Ja sam skrenula pogled sekund na mobitel, a ona je uzela komad čokolade i dala njemu da glaba. Kako sam ja to ugledala, tako sam preletila preko sobe, dreknula NE!, otela čokoladu, uzela dijete, očitala bukvicu - i sve to u tri sekunde. Sva sam se tresla poslije, a sad mi smiješno kako sam ja instinktivno odreagovalauser posted image

user posted image user posted image user posted image

mi sad poslije DZ otisli u komsiluk kod mm dajdze da ga ispratimo dolazio neki dan mahsuz na babine iz Danske,,,,,i helem mi stigli a nismo znali da je tamo puna kuca od mm tetka,tetak rodica, nana itd i sad malu grcevi hvataju a i nervoza puna kuca a ja K'O NA IGLAMA a blesav insan NE ZNAM SAKRITIuser posted image valjda mi se vidi na faci a njegova tetka je uzela, MALA VRISTI, ja sad da ne ispadnem bezveze sjedim, ko fol ne reagujemuser posted image da ne kazu da ne dam dijete, a u meni muka a njegova tetka primjetila i meni govori nes u fazonu da se opustim, nek malo i place blabla helem jedva sam docekala da odemo i u autu meni mm sam govori "ma necemo vise nigdje ici dok je ne prodju grcevi" jer i njemu muka kad vristi a samo uz nas dvoje se dijete smiri,naucila na nas i sad ne mozes ljudima dokazati da nije fol u cupkanju, nosanju, jednostavno bebe s grcevima najvise vole mir i blizinu roditelja



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4167
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 21:42:34   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: palachinken

Oi žene, uspavašte li djecu? Moj u carstvu snova, a jest me slušao danas, neureklose, a večeras je, po prvi put u svom malom životu, pio iz flašice! Napravila mu čaj od luka i jabuke (jao koliko to tukne, ali on popio jedno 50ml ko da je ne znam šta), popio fomaći sirup i spavanjac.
Nekom sam nesto htjel odgovoriti, ali zaboravih sad.
Pitanje, je li koja imala od vas uvučene bradavice i kako se dojile?


moja sad kunja pa VRISNE u snu, grc je uhvati, evo muz je nina, a ja odmaram kicmu, dno kicme me boliuser posted image

al ovo je za nas super, valjda zraka uzela pa mirnija, inace prevristi od 18h-22h


I mene pravooo i to bas onaj dio gdje se razdvajaju g..... (ne znam kako bi drugacije opisala user posted image ). Sta li bi moglo biti, boli me i kad sjedim. Nisam jos po googlu pocela traziti dijagnozu user posted image

Moj R evo galami na majmuna (to mu najdraza igracka), za jedan sahatak ce i on na spavanac.



user posted image user posted image user posted image

Meni je drago da R sad redovno kakiuser posted image , moja je neki dan tek 8-mi dan obavila, sve produzava a pedijatrica rekla se javimo ako predje 7 dana i mi kontali hocemo-necemo i odlucimo sacekati dan dva jos kad uvecer obavila odmah mi je laknulo hB,koliko R najduze nije kakio???

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 4168
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:12:55   
Sultaniija
Mi tek sad uspavali borimo se snjim od 4 malo ja malo MM uhh nadam se da ce spavat duze od pola satauser posted image

Bebice11 ja sam crnka imala sam pundzu na vrh glaveuser posted image user posted image a sto se tice sunecenja ne znam mnogo me je strah ali MM kaze da ne moze gledat onaku cunuuser posted image user posted image al ceka me to kad tad uhh. Ni mi nigdje ne idemo s bebom mislimo da je jos rano za guzvu i naroduser posted image user posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4169
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:15:57   
palachinken
Sultanijo, mi smo svog osunetili s puna 4 mjeseca. Po meni, sto prije to bolje user posted image čak vele da je najbolje sedmi dan po rodjenju.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4170
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:17:36   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: palachinken

Joj ne ispričah vam kako sam maloprije skočila ko mama medjed!
Sjedi M svekrvi u krilu, igraju se, ja sam na drugom kraju sobe, na stolu izlomljena čokolada s kikirikijem. Ja sam skrenula pogled sekund na mobitel, a ona je uzela komad čokolade i dala njemu da glaba. Kako sam ja to ugledala, tako sam preletila preko sobe, dreknula NE!, otela čokoladu, uzela dijete, očitala bukvicu - i sve to u tri sekunde. Sva sam se tresla poslije, a sad mi smiješno kako sam ja instinktivno odreagovalauser posted image


hahaha upanem malo i odmah se ismijem posteno user posted image
znas onu "hajde ba sta panicis nece mu nista biti" user posted image user posted image user posted image



_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4171
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:18:57   
Sultaniija
palachinken znam mnogi mi govore ali mene je strah MM planira do marta a ja sutimuser posted image user posted image user posted image   jel mnogo strasnouser posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4172
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:21:03   
palachinken
E moja mimikimi, što je najgore, nisam ja od onih što ka soko vrebaju nad djetetom, ali brate komadić kikirikija ako mu zapadne, uguši se, da ne spominjem što je alergen. A sve je tragikomičnije što je ona neki dan spominjala da su im na odjel doveli bebu što joj je zapao kikiriki, pa jedva zivu glavu izvukla. Alaselamet

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4173
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:22:58   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Sultaniija

palachinken znam mnogi mi govore ali mene je strah MM planira do marta a ja sutimuser posted image user posted image user posted image   jel mnogo strasnouser posted image


Jest prvih 5-6 sati, dok ne propiša. Onda je sve ok.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4174
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
16.1.2012 22:26:45   
minie
Bebice najduzi period kad nije kakio je bilo 10 dana (a prije toga je bilo po 7), ali kaze pedijatrica da je OK i da to prodje samo od sebe najcesce u roku od dva mjeseca, a ako ne tada, onda kada beba pocne da jede cvrstu hranu.

I mi smo mislili sunetiti R kad bude imao nekih 4-5 mjeseci, tj na proljece, ali MM sad u Njemackoj pa ne znam kako cemo. Najvjerovatnije kad on ovamo dodje, ali definitivno dok ne bude znao sta su mu uradili. Moj bratic se toliko isplakao i namucio da me srce boljelo, a imao je godinu i po.

Idem ja sad na spavanac, R evo zaspao prije 5 min.

LaHka vam noc drage moje zenice


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 4175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  165 166 [167] 168 169   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  165 166 [167] 168 169   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

fejsbuk


da li imate koju forumašicu u prijateljima na fb?

da (87%)

ne (13%)


Broj svih glasova: 106

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *