|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:11:34   
demented
Jutro cure
Mi smo juče bili na kontroli i doktorica reče da još ne prestajemo sa terapijom legofera. Nije nam dala ni da ponovimo nalaze.
mala_sa koliko dugo ste vi pili ovaj lijek i je li stvarno potrebno 4-5 mjeseci da bi se nalaz popravio


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 4451
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:22:05   
mamapcela
jutro zene i mi da se prijavimo....pozzz svima cestiktke malim rodjendancicima,da vas ne nabrajam...ima nas masallahuser posted image

_____________________________

N 2006
M 2011

(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 4452
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:25:24   
mamapcela
ja sam juce ili...ne sjecam se tacno koji dan postavila pitanje,niko nije odgovorio(pretpostavljam da niko,hvala Bogu,nije radio transfuziju bebi)pa eto da napomenem u sl.da imam negdje o tome,makar procitati,uputite me,ne znam...hvala unaprijeduser posted image

_____________________________

N 2006
M 2011

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4453
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:37:51   
mimikimi
jutric i od nas dvije
palacinko senka i bebix sretni rodjendani od srca vam zelimo sve nbajbolje sto se pozeljeti mozeuser posted image user posted image user posted image
ciciban sretno ljubimo vasuser posted image user posted image



_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4454
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:39:09   
mimikimi
mamapcela postavi ponovno pitanje ja ga nisam uopce primjetila
ajde mozda te neko uputi bar na temu ako ima vezano za pitanje
pusa od nasuser posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4455
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:53:14   
Bebica11
hello zenice

nisam vas stigla iscitati da se samo javimo,jucer je N primila tu famoznu vakcinu hBuser posted image nisu je mjerili ali ima negdje oko 4,6kg jer smo ja i mm kad je mjerila zutilo ostali sami u ambulanti i stavili je na vaguuser posted image ugl napreduje po planu hB...meni je bilo mucno da je cuvam dok je bodu al bilo mi glupo da kazem da je mm cuva, okrenula sam glavu bilo mi je zao gledati dok je boduuser posted image user posted image

inace evo nije kakila 8mi dan, pedijatrica joj pipala jucer pubu, sve ok, kaze jedino da malkice masiram da joj crijeva prorade, i nije frka sto ne kaki posto je dojim

eh jedino mi drugarica rece da se poslije vakcine ne smije dijete iznositi 3 danauser posted image a ja mm, i mala jucer cio dan hodali, ja rjesavala neke papire pa smo isli u shopping, pa razgledali kolica, kupila mama maloj zvecke neke i tako, sad me strah da joj nisam naskodila, a u DZ mi nista nisu rekli?????????

i dobila sam nistatin kapi za krupicu, mm htio kupiti daktanol gel i nisu mu dali u apoteci, jucer ja opet otisla da JA kupim nisu mi dali?????? kazu ne smiju maloj bebi taj gel da dajuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4456
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:56:36   
palachinken
bebice, naravno da smijete hodati poslije vakcine, ne znam sto ne bi smjele?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4457
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:57:55   
animagical
user posted image svasta...u apoteci samo trazis daktanol i kazes da je za tebe...a na uputstvu fino pise da je za bebe...moj A je bio jos manji kad su nam dali daktanol, mm isao kupiti,to izgleda kako gdje udjes... a mi smo hodali iza vakcine, to je vama jos ona prva jel tako?  od nje nema reakcije, ne brini

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4458
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:58:18   
pynki
jutro i od nas dvije naspavaneuser posted image
samo da vam mahnemo i da idem se druziti sa krpom user posted image
palacinko senka i bebix sretni rodjendani od srca vam zelimo sve najbolje sto se pozeljeti mozeuser posted image user posted image user posted image
ciciban sretno ljubimo vasuser posted image user posted image [/quote]

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4459
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:01:46   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: palachinken

bebice, naravno da smijete hodati poslije vakcine, ne znam sto ne bi smjele?


ma ja se cula s drugaricom rodile isti dan pa joj govorim da se nisam mogla javiti jer nisam bila kuci jucer ona mi kaze-zar ti nisu rekli da bebu ne smijes 3 dana iznositi poslije vakcine??? uh odmah me prepalo, jer sam ja jucer pitala i rekli su mi da od ove vakcine nece imati temp ni nista slicno pa mi se ponasali normalno, muz izisao s posla pa iskoristili danuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4460
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:02:03   
pynki
hello zenice

nisam vas stigla iscitati da se samo javimo,jucer je N primila tu famoznu vakcinu hBuser posted image nisu je mjerili ali ima negdje oko 4,6kg jer smo ja i mm kad je mjerila zutilo ostali sami u ambulanti i stavili je na vaguuser posted image ugl napreduje po planu hB...meni je bilo mucno da je cuvam dok je bodu al bilo mi glupo da kazem da je mm cuva, okrenula sam glavu bilo mi je zao gledati dok je boduuser posted image user posted image

inace evo nije kakila 8mi dan, pedijatrica joj pipala jucer pubu, sve ok, kaze jedino da malkice masiram da joj crijeva prorade, i nije frka sto ne kaki posto je dojim

eh jedino mi drugarica rece da se poslije vakcine ne smije dijete iznositi 3 danauser posted image a ja mm, i mala jucer cio dan hodali, ja rjesavala neke papire pa smo isli u shopping, pa razgledali kolica, kupila mama maloj zvecke neke i tako, sad me strah da joj nisam naskodila, a u DZ mi nista nisu rekli?????????

i dobila sam nistatin kapi za krupicu, mm htio kupiti daktanol gel i nisu mu dali u apoteci, jucer ja opet otisla da JA kupim nisu mi dali?????? kazu ne smiju maloj bebi taj gel da dajuuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40




jel ti bebac ima jos zutilo???




mamina dusica 16.09.2011

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4461
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:04:13   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: animagical

user posted image svasta...u apoteci samo trazis daktanol i kazes da je za tebe...a na uputstvu fino pise da je za bebe...moj A je bio jos manji kad su nam dali daktanol, mm isao kupiti,to izgleda kako gdje udjes... a mi smo hodali iza vakcine, to je vama jos ona prva jel tako?  od nje nema reakcije, ne brini



jedino takouser posted image al probacemo ove kapi prvo

ma jeste prva vakcina mm izisao s posla i iskoristili dan, vjerovatno je moja drugarica naletila na nekog ko je tako prepao da ne izlazi,user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4462
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:09:24   
Bebica11
pynki nema puno, ispod je neke granice kad daju vakcine, ugl 3 pedijatra su odobrila davanje vakcine pri tim vrijednostima, al iskreno da vam kazem MENI NE IZGLEDA ZUTOuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4463
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:14:15   
Super Beba
palachinken, bebix, senka - sretni vam mali rođendani i da vam bebice budu zdrave, vesele, pametne! :) sve naaj! user posted image
bebice - po pravilu, nakon druge boce ne bi trebali hodati vani, jer bebi dodatno opadne imunitet, a ionako je moguća reakcija na bocu temperatura, pa se ne preporučuje hodanje barem taj prvi dan kad primi bocu. Kako na ovu prvu (koju ste sad primili) nema nikakve reakcije, hodanje je dozvoljeno. Ali sa narednim bocama, gledaj da taj dan ostanete u kući. Pogotovo nije preporučljivo da bebe borave u izuzetno toplim ili hladnim prostorijama.


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4464
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:19:26   
pynki
pitam zato sto,i moja je imala zutilo i znas sta sam ja radila umivala je sa svojim mlijekom,kad smo otisli da izmjerimo ped se iznenadila,kako je brzzo opalouser posted image pa nije zgoreg da je umijes ovako kad je dojis bit ce joj i cisto lice...u moje nema ni tackice ali sam je umivala od prvog dana,,pa et...pusica 

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4465
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:20:44   
animagical
ja li iko danas izlazio u grad? kod mene na brdu bas suncano, zanima me kako ja dole nize, je li magla? cesto se zeznemo kad sidjemo do grada a dole hladno

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4466
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:40:24   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Bebica11

pynki nema puno, ispod je neke granice kad daju vakcine, ugl 3 pedijatra su odobrila davanje vakcine pri tim vrijednostima, al iskreno da vam kazem MENI NE IZGLEDA ZUTOuser posted image


Ovo me podsjeti na naše prve dane s bebom. Ja sam bila ubijedjena da moje dijete nije žuto i olajavala "tuku od patronazne" sto nas prepada da ima povisen bilirubin. Tek sad, kad gledam slike, vidim koliko je ustvari žut bio user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 4467
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:45:08   
mamapcela
ja vazda upadam...oprostite.mimikimi mi smo primili tansfuziju...sad ne smijemo 3.mj primiti vakcine,to jedino sto sam saznalanista me vise nisu uputili..Sta bi od nalza trebalo da se provjeri,na sto posebno obratiti paznju,kontrola mi je tek za mj.kr.slika i pregled!Do tada veze nemam...inace bebi je dobar,dobija na kilazi,lijpo pajki,zadovoljnna sam,jeste malo blijed ali sta bi,anemija se lijecil...pusa i hvala

_____________________________

N 2006
M 2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4468
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:54:07   
Sensia
gdje ste mamice,

cestitamo male rodjendane svim bebarama koje danas slave user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se igrala sa svojom pisuljom 2 sata pa eno je dusa zaspala, a mama sjela da skida knjige za magistarski. Moram krenuti jer kad dodje proljece nema mame ni na mapi za komp......

nama su isto poslije prve vakcine rekli da nema reakcija ali da ne izalzimo vani zbog virusa i sl... i da nam ne dolaze bolesni u goste... a poslije druge vakcine su nas bas upozorili da ne kupamo dijete taj dan, ne toplimo previse i ne izlazimo 2 dana. Ja sam to ispostovala jer dva dana u kuci me nece ubiti.....
Saljmo cicibanki pozitivne vibracije da ona i njena mrva budu kuci sto brzeuser posted image user posted image user posted image user posted image

animadzikal u gradu je bljak, nema sunca neka vas gore prosetatjte po mahali radije
kako  nam A spava? Kako zubici?

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu mamapcela)
Neposredna veza do poruke: 4469
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 11:59:08   
animagical
ma trlja desni cime stigne,ali je nervoza manja...spavanje, onako, srednja zalostuser posted image
jesi je to izmorila igromuser posted image moj A tako nude pospan od nana i deda, slome gauser posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4470
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:22:38   
lepetetka
Palachinken sretan polurođendan sve najljepše oduser posted image user posted image
Senka sretan prvi mali rođendanko user posted image user posted image
Bebix i vama sve najbolje, sretan rođendanko user posted image user posted image
Cicibanko sretno još jednom, držimo fige, ljubimo malu princezicu user posted image user posted image
Zumbilčice i ova moja preferira voćne kašice i to kao što čini mi se Mala_sa reče više voli kupovne šmizla user posted image , sin je jeo sve i svašta o ona baš bira, pojma nemam ni šta da joj dajem..
A za daktanol ni meni nisu dali kada je beba bila mala, jer on ide od 6 mjeseci, a na uputstvu strahoba šta piše, da može doći do gušenja, prosto da strah ufati čojeka user posted image
Bebice i ja hodam poslije vakcine ako imam potrebu sa ebbarom , ništa se ne brini..


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 4471
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:28:59   
animagical
lepetetka, jel ona jede voce ili povrce, mislim s cim ste poceli? moj smradek jede sve, iako vidim da neke stvari bas i ne voli,npr mrkvu

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4472
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:31:25   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: lepetetka

[
A za daktanol ni meni nisu dali kada je beba bila mala, jer on ide od 6 mjeseci, a na uputstvu strahoba šta piše, da može doći do gušenja, prosto da strah ufati čojeka user posted image
Bebice i ja hodam poslije vakcine ako imam potrebu sa ebbarom , ništa se ne brini..



zena u apoteci se sokirala kad sam trazila daktanoluser posted image a i pedijatrica kad sam pitala za kapi kaze da joj je najdraze da skidam mehanicki s boraksom iako ide teze, haj sad budi pametan

nego eto necu nakon iduce hodati al jucer mi se dalo basuser posted image hB super je podnijela al nisam znala za to da treba biti kuci jer su mi u DZ rekli sve normala nece biti reakcija i sl

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4473
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:34:39   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Bebica11

pynki nema puno, ispod je neke granice kad daju vakcine, ugl 3 pedijatra su odobrila davanje vakcine pri tim vrijednostima, al iskreno da vam kazem MENI NE IZGLEDA ZUTOuser posted image


Ovo me podsjeti na naše prve dane s bebom. Ja sam bila ubijedjena da moje dijete nije žuto i olajavala "tuku od patronazne" sto nas prepada da ima povisen bilirubin. Tek sad, kad gledam slike, vidim koliko je ustvari žut bio user posted image




user posted image user posted image user posted image

ja jos svakog pitam "JELDE nije zuta" pa raja iz pristojnosti potvrdiuser posted image

al bez zeze sad kad je zadnji put mjerila zutilo i sestra u DZ koja joj je mjerila kaze "vidi se na njoj da nije zuta, spalo je"user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4474
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 12:34:59   
lepetetka
Ne voli ni ona mrkvu, pojede malo i vraća jezikom neće da proguta, počeli smo sa voćem, zapravo prvo što sam joj dala je bila ona hapica Hipp sa jabukom čini mi se za laku noć, na flašicu, jednom je pojela i više nikad user posted image ne sviđa joj se, a ja te hape baš volim lake su za spraviti a kombinacija žitarica i mlijeka, ali neće... Hoće malo krompira, sinoć je malo palente ali jaaako malo, a voćne voli pravo,.. Karfiol joj davala dijete povrati user posted image baš vidim da joj se gadi... Sisa joj je glavna, ali moram joj još nešto davati, više je mlijeko ne drži toliko, svejedno što je sisa br.1 user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  177 178 [179] 180 181   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *