|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  175 176 [177] 178 179   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 16:58:48   
drznica
IZVORNA PORUKA: Sultaniija

IZVORNA PORUKA: drznica

Palachinko, želimo vam sto prije ozdravljenje, pusica za dluga user posted image

sultanijo, mi imamo ovu ljulju i koristimo je od 1.mjeseca super je,na baterije ljulja, svira, vibrira...do 9kg je
user posted image






gdje si kupila i koliko kostauser posted image user posted image




Kupila mi mamina firma u Mercatoru 240,00KM, a imas Graco ljulje mozda su bolje, Anica je neki dan kupila, pa nek ti sliku stavi. Super stvar vrijedi para.

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4401
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 17:02:52   
Sultaniija
IZVORNA PORUKA: drznica

IZVORNA PORUKA: Sultaniija

IZVORNA PORUKA: drznica

Palachinko, želimo vam sto prije ozdravljenje, pusica za dluga user posted image

sultanijo, mi imamo ovu ljulju i koristimo je od 1.mjeseca super je,na baterije ljulja, svira, vibrira...do 9kg je
user posted image






gdje si kupila i koliko kostauser posted image user posted image




Kupila mi mamina firma u Mercatoru 240,00KM, a imas Graco ljulje mozda su bolje, Anica je neki dan kupila, pa nek ti sliku stavi. Super stvar vrijedi para.



Molim Anicu da mi pokaze sliku da vidim moram to nabavit ja i MM se slomismo ljuljajuci nasu mazuuser posted image user posted image
hvala drzniceuser posted image user posted image




_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4402
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 17:15:56   
mala_sa
Vece user posted image

Amam misa mu za zeljezo, sto rece Mimikimi da bar hoce da jede pa da to malo popravite. Ne znam sjecas li se ali i mom A je bilo malo zeljezo (vadili nalaze za sunet) i on je pio ovaj lijek (nama je pomogao), sad mozda da vidis sa doktorom da vam da nesto na ovaj fazon. Inace ovo je prah i jednu ovu kasicitu stavis u malo vode i on to popije (ima ukus cokolade, tako da ga ne odbijaju djeca).

Za strabizam ja mislim da si sad pod uticajem doktorovih rijeci, pa ti se zato cini. A inace bebicama se ocni misici ucvrste tek krajem prve godine.

user posted image

Mimikimi user posted image user posted image za malu hodalicu, da joj koraci u zivotu budu uvijek tako lahki user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4403
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 17:59:30   
ciciban26
Evo ta graco ljulja,mi smo prezadovoljni. Na baterije je i na struju,ima vise polozaja tako da kad bebolina malo poraste moze fino sjediti user posted image
user posted image
A ovako moja svrca uziva u njoj user posted image user posted image user posted image
user posted image
Ako direktno narucujes iz Bimaca dosta je jeftinija oko 240,00km i stigne za 2 dana


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4404
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:01:04   
ciciban26
Palchinken bitno je da nema nista na plucima hB a to ce se ubrzo smiriti

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4405
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:02:35   
pynki
jaosto joj je ruzno...dusa mala swatkauser posted image ....ih pojest cu jeuser posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4406
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:20:04   
Sensia
HEHEHE srce slatko, kako se ona juuuuuuuuuuujaaaaaaa
Moracemo i mi nabaviti da se juuujaaaaaamo

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4407
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:32:28   
mimikimi
kako slatka cicibanka uziva medena je masanla pravo a i ja bih da se ljuljam onako user posted image user posted image user posted image

ja sam sad u pogonu user posted image ova moja samo šinja ne bil ja sad koju kilu smrsavila letajuci za njom bojim se da ne padne jos jadna tetura ali ne odustaje ide ko navijena user posted image




_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4408
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:35:41   
lepetetka
Pozdrav ženice drage!
Čestitamo Mimikimi koračiće!
Ciciban sretno user posted image user posted image da aBd sve hairli prođe!!!!
Bolesnim bebicama brzo ozdravljenje želimo..

Mi od danas imamo duže jezike user posted image , tačnije razvezali smo jezike, ili vam ga capnuli frenulum-podjezičnu resu, i bebici i velikom dječaku....uhhhhh majko mila, baš sam sva u grču čitav dan...sa bebom smo lako ali ovaj veliki neće da surađuje, pa stisno usta, ma jedva, ali eto gotovo je i to..
Kaže doktorica za malu da je dobro ikako uspjela zadojiti jer joj je resa skroz bila svezana za desni-zubnu gredicu, mamin borac se izborio za svoju hranu user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4409
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:40:28   
mimikimi
hvala na cestitkamauser posted image
lepetetka super da ste se rijesili i vi i svaka vam cast na hrabrosti user posted image
user posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4410
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:41:28   
pynki
ja sam sad u pogonu user posted image ova moja samo šinja ne bil ja sad koju kilu smrsavila letajuci za njom bojim se da ne padne jos jadna tetura ali ne odustaje ide ko navijena


hhehehhe,i od mene sretni koraci...user posted image user posted image
uh mogu zamisliti,ja jedva cekam kad ce moja...kako tudja djeca brzo rastu,a tvoja nikaduser posted image user posted image ,,pa dobro to ja ne primjetim posto uvijek skupa...ali aBd doce to jos malo...
sto te nema na forumu zene krajine????
ljubimo svoju vejku djugajicu



mamina dusica 16.09.2011

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4411
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:45:28   
lepetetka
mimikimi draga hvala user posted image ma žao mi ovog velikog, ali sve sam odgađala, da sam Bogdom i njemu kao bebi uradila ali eto..kad sam ga mogla osunetiti sa nepunih 6 mj. mogla sam i to, ali sve danas ću sutra ću, pa se razboli pa odgodim, i sve tako... al eto danas sam oboma riješila hB dragom... Kod njega i nije bila skroz kratka, ali eto nije uspio zadojiti, a ona jeste za divno čudo, sad mi baš šega vidjeti njen novi jezik, koji palaca, a bio je stalno dolje user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4412
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:47:53   
pynki

Mi od danas imamo duže jezike user posted image , tačnije razvezali smo jezike, ili vam ga capnuli frenulum-podjezičnu resu, i bebici i velikom dječaku....uhhhhh majko mila, baš sam sva u grču čitav dan...sa bebom smo lako ali ovaj veliki neće da surađuje, pa stisno usta, ma jedva, ali eto gotovo je i to..
Kaže doktorica za malu da je dobro ikako uspjela zadojiti jer joj je resa skroz bila svezana za desni-zubnu gredicu, mamin borac se



hvala Bogu pa ste se rijesili.user posted image ..mogu misliti kako sada uziva.user posted image ...user posted image

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4413
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:51:03   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: lepetetka

mimikimi draga hvala user posted image ma žao mi ovog velikog, ali sve sam odgađala, da sam Bogdom i njemu kao bebi uradila ali eto..kad sam ga mogla osunetiti sa nepunih 6 mj. mogla sam i to, ali sve danas ću sutra ću, pa se razboli pa odgodim, i sve tako... al eto danas sam oboma riješila hB dragom... Kod njega i nije bila skroz kratka, ali eto nije uspio zadojiti, a ona jeste za divno čudo, sad mi baš šega vidjeti njen novi jezik, koji palaca, a bio je stalno dolje user posted image


duse slatke,vidis to je u tebe isto sisoljubac mali kad je uspjela ma za siku sveuser posted image

pynky ma uleticu ja malo i tamo a zar si i ti iz krajine ?
pusa i vama


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4414
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 18:54:19   
pynki
pynky ma uleticu ja malo i tamo a zar si i ti iz krajine ?
pusa i vama


kako moj tata kaze 99%krajiskinjauser posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4415
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 19:00:30   
Sultaniija
IZVORNA PORUKA: ciciban26

Evo ta graco ljulja,mi smo prezadovoljni. Na baterije je i na struju,ima vise polozaja tako da kad bebolina malo poraste moze fino sjediti user posted image
user posted image
 



Hvala ciciban moramo podhitno nabaviti user posted image user posted image a tebi sretno da sve prodje kako treba aBd user posted image user posted image zauser posted image medenu


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4416
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 19:03:11   
ciciban26
Eh zna guzla uzivati,zavalila se k'o pijana user posted image user posted image user posted image . Sensia vjeruj da vrijedi svaku marku,prije je u njoj samo spavala a sada joj ubacim psica sveznalicu i zveke i fio se zabavi,smije se,vristi,pisti. samo nije  bas neki ljubitelj muzike koju nudi ljulja user posted image
Lepetetka  hvala draga. I neka ste to rijesili user posted image . Kako ce sad bebolina s uzitkom da papa user posted image user posted image user posted image
Mimikimi bravo za korake user posted image user posted image user posted image user posted image Sad ti mama nikakav fitnes ne treba,ima da budes u zavidnoj formi user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4417
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 19:06:56   
Sultaniija
ej drage jel normalno da je u bebe bijel jezik, mislim nije potpunouser posted image i da mu fontanela bude ponekad udubljena al nije bio zedanuser posted image

mimikimi bravo za hodalicuuser posted image user posted image


_____________________________

29.11.2011. 10:30h mamina ljubav, sreca i cijeli svijet :)

(odgovor članu pynki)
Neposredna veza do poruke: 4418
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 19:17:11   
star
ja uhvatila napokon vremena da malo pisem..inace samo nabrzinu procitam sta pisete na nekoj od tema user posted image pozdrav svim mamicama....

Lepetetka i mi smo prije Nove rijesili frenulum nasem bebiju...nije strasno hB..mada sam bila izludjena dok se sve nije zavrsilo...hrabrice nase male..

Palachinken bas nam je zao drugara...zelimo mu brz oporavak...

mi jucer primili vakcinu u nogicu i ruku i slijedeca aBd  tek u Aprilu..da malo odmorimo..zato planiramo poc Feb sunet..da i to rijesimo...

idem da vas citam..uh, sipak...probudio se lav user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Sultaniija)
Neposredna veza do poruke: 4419
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 19:45:34   
mishkica
Pozdrav mame, malo da i mi sarnemo, ja suvijek citam, ali slabo piskaram, moja svrlja nece da jede, sekira me, uh uh, vidim i neke od vas istu muku muce, pa de me utjesite promjeni li se to ikad nabolje? nama je 7 mjeseci i nekoliko dana...Amam i meni je dr na zadnjem pregledu rekla da obratim paznju na lijevo oko jer kao ide unutra, i ja i muz od tada ko ludi, stalno gledamo nosamo predmete ispred da vidimo kako ce i sta ce, sklonili sve iznad glave sto bude, i ono iznad kreveca i iznad u vrticu ono sto pjeva, ma sve, da nista ne gleda preblizu gdje se moze oko kriviti...ma ne znam, znaju utjerati strah u kosti ovi dr..ja tako svojoj kazem da mi slabo hoce jesti, kaze meni zena nudi je stalno, svasta izmisljaj, mora jesti, a ja jadna samo sto ne placem svaki dan, moze 5 i 6 sati da nista u usta ne stavi, a kad vode joj hocu da dam zine ko sretna i pije li pije, al jelo nula cista...bebanima nahladjenim brzo ozdravljenje, mamama malih beba sabura, sve prodje brzo, i veliki user posted image user posted image svima

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 4420
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 21:03:43   
palachinken
Žene, hvala na željama za ozdravljenje. Ja sam odlučila na mu antibiotik ne dajem, jer eto CRP je negativan, što bi reklo da nije ni virus, a kamoli bakterija, pa da mu ne zajebem imunitet i prirodnu mirkofloru bez razloga Sad se rješavamo šlajma, napokon mu je krenuo izlaziti pa čistimo. On je hudo, iscrpljen i preskocio je dnevni san danas zbog doktora, pa je zaspao u 7. Uspio se vec 2x probuditi do sad, sto znaci da nas ceka duga noc.

mimikimi, ja kako preletih, tvoja mala protatala? Ljubi je teta palačinka! Svaka joj čast!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 4421
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 21:12:47   
drznica
IZVORNA PORUKA: lepetetka

Pozdrav ženice drage!
Čestitamo Mimikimi koračiće!
Ciciban sretno user posted image user posted image da aBd sve hairli prođe!!!!
Bolesnim bebicama brzo ozdravljenje želimo..

Mi od danas imamo duže jezike user posted image , tačnije razvezali smo jezike, ili vam ga capnuli frenulum-podjezičnu resu, i bebici i velikom dječaku....uhhhhh majko mila, baš sam sva u grču čitav dan...sa bebom smo lako ali ovaj veliki neće da surađuje, pa stisno usta, ma jedva, ali eto gotovo je i to..
Kaže doktorica za malu da je dobro ikako uspjela zadojiti jer joj je resa skroz bila svezana za desni-zubnu gredicu, mamin borac se izborio za svoju hranu user posted image user posted image



Moram i ja Maku to uraditi...a tako me strah user posted image
Pišem ti pp

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 4422
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 21:32:16   
star
IZVORNA PORUKA: drznica


Moram i ja Maku to uraditi...a tako me strah user posted image
Pišem ti pp



bude gotovo za cca 3min..malo skroz krvari..dok smo dosli kuci vec je stalo krvarenje..moj M odmah uhvatio flasicu kao da se nista nije ni desilo..ne brini..strasno zvuci ali zaista nije nista strasno....samo hrabro i sretno..

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4423
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 21:35:11   
animagical
palacinko, hajd nek su nalazi ok, a antibiotik ne bih ni ja...  user posted image za Mahdicu buckicu

joj, okrnji mi se plomba, ebemu, joooj.... moram sutra zubaruuser posted image a mrrrrrrrrrrrzim

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 4424
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 21:48:38   
Amam
Cure hvala na podrsi,ja cu ipak sutra kod pedijatra privatno pa u konsultaciji s njim po potrebi i kod ocnog.
Ja se iskreno nadam da to nije nista ili da je do tih jos uvijek slabasnih  misica,ako vec nesto postoji.
Lepetetka bas ste hrabri,neka ste to rijesili hB.
Mimikimi cestitam koracice ljepotici maloj,ljubni mi je!
Mishkice ja ti stvarno nemogu dati pozitivno iskustvo,jer ja jos bijem bitku oko jela.
Mala_sa reci mi da si te tablete dobila ovdje please user posted image ,a pretpostavljam dasu otamo,jer ih nisam vidjala.

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  175 176 [177] 178 179   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  175 176 [177] 178 179   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *