|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 22:13:59   
mala_sa
Mala_sa reci mi da si te tablete dobila ovdje please ,a pretpostavljam dasu otamo,jer ih nisam vidjala.


Nisam draga, ovdije su nam to dali. Ovo je samo kutija puna praha, nisu tablete. Pitaj sutra doktora, mozda ti i on predlozi nesto na ovaj princip, mora i dole da bude ovakav slican lijek... Saljemo vam veliki zagrljaj podrske A i ja user posted image . Da znam da se smije davati "na svoju ruku", ja bih ti poslala jednu kutiju.

Drznice i ciciban - bebice su masAllah medovi pravi user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 4426
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 22:35:40   
Amam
IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mala_sa reci mi da si te tablete dobila ovdje please ,a pretpostavljam dasu otamo,jer ih nisam vidjala.


Nisam draga, ovdije su nam to dali. Ovo je samo kutija puna praha, nisu tablete. Pitaj sutra doktora, mozda ti i on predlozi nesto na ovaj princip, mora i dole da bude ovakav slican lijek... Saljemo vam veliki zagrljaj podrske A i ja user posted image . Da znam da se smije davati "na svoju ruku", ja bih ti poslala jednu kutiju.

Drznice i ciciban - bebice su masAllah medovi pravi user posted image user posted image


Hvala vam,poljubac vam saljemo E i ja.
Nazalost ovdje to nema,u tom obliku ovdje ima samo b-kompleks,stavlja se u mlijeko s okusom cokolade.
Hvala ti puno!
I da zaboravih reci da su bebe zaista divne,masallah!

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 4427
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 23:28:43   
saritaa
sultanija i mi kasnimo sa ovom vakcinom, trebali smo odmah poslije nove godine, ali evo nikako nam se neda, vidjet cu ujutro kakav ce biti pa mozdea odemo nek ga bar pedijatar pregleda user posted image .

mimikimi sretno malenoj hodalici, akB. da sto manje padala user posted image .

ciciban mi zene smo jake, a kad su nasa djeca u pitanju onda smo natprirodno jake i fizicki i psihicki, ovo ti govorim iz licnog iskustva, sretno sutra

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 4428
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 23:28:59   
mimikimi
ev i mene napokon
cura se premorila i zaspala a ja kontam na kupanje satrala me danas user posted image

jeste palacinka moja cura ocepila tacno je nemogu zaustaviti masanla
doduse ona vec odavno ustaje i pusta se,ali korak i pad na guzicu ili naprijed,e danas me skroz iznenadila
jos sam pod utiskomuser posted image
za mame malih bebica ja sam se snalazila tako sto je carica spavala u kolicima a ja radila sta imam tako negdje do 2,5 mjeseci nisam imala ove ljulje
nekako bebe iz njih brzo izadju ali da nisu dobre jesu brate ko bi navazdan nosao maze user posted image
animagical duso ne boj se zubara ti si velika curauser posted image user posted image user posted image proci ce to
lijepu noc vam zelim svima user posted image



_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 4429
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
18.1.2012 23:31:06   
mimikimi
hvala svima na cestitkamauser posted image

i da izvinite me na greskama u pisanju user posted image


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4430
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 8:15:09   
ciciban26
Opet ja sama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jutro,mada meni i nije noci bilo,nikako nisam mogla spavati,u 5 jutros sam se kupala i peglala kosu user posted image user posted image user posted image ,nikad bolji pritisak vode na 11 spratu nije bio user posted image user posted image
Sensia u ono malo spavanja uspjela sam te sanjati,ali su to tolike gluposti da sam se dobro ismijala kad sam se sjetila,imala si neku dugu,sarenu suknju gluho bilo i stare nene ljepse nose user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 4431
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 8:31:54   
ciciban26
Bebix nasem drugu sretan mali rodjendanko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4432
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 8:43:26   
Sensia
IZVORNA PORUKA: ciciban26

Opet ja sama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jutro,mada meni i nije noci bilo,nikako nisam mogla spavati,u 5 jutros sam se kupala i peglala kosu user posted image user posted image user posted image ,nikad bolji pritisak vode na 11 spratu nije bio user posted image user posted image
Sensia u ono malo spavanja uspjela sam te sanjati,ali su to tolike gluposti da sam se dobro ismijala kad sam se sjetila,imala si neku dugu,sarenu suknju gluho bilo i stare nene ljepse nose user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



nek ti bude na hajr san, a izvini to za suknju cemo na kafi user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image zagrli svrcu od mene najjace sto mozes, moja U imala losiju noc prduckaaaaaaaaala stenjaaaaala evo sad kunja a mama doruckuje i pije nesicu.....

_____________________________

Moja duša 23.10.2011.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4433
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:03:54   
enči80

IZVORNA PORUKA: ciciban26

Bebix nasem drugu sretan mali rodjendanko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

...a i drugu Mahdiju velikih pola godineuser posted image


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4434
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:05:51   
enči80
Jutro i od meneuser posted image
Kod nas sve po starom samo što cure traže više pažnje pa neJmam vremena za piskarat.


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 4435
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:11:52   
senka27
Cicibanko sretno da vam bude...jubni princezuuser posted image

i mi poranimo i pravi smo padobranciuser posted image , naspavala se nisam al hajde tako je s malim bebama... imamo malo grceva al jako malo hvala Bogu

mozda 2-3 puta dnevno stenjanje i napinanje po 20-ak min ostalo vrijeme smo ok!

da nama danas 1 mjesec kako smo se rodili jeeeeeuser posted image

i mi da cestitamo korake male slatke i sve sto se cestitati treba

a bolesnim bebama zelimo da st prije ozdrave

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 4436
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:17:39   
mersiha 77
draga moja palachinken cestitamo dlugu Mahdiju polurodjendancic,da ti bude ziv,zdrav i pametan Abd
da ti i tm vidite samo dobro od njega user posted image user posted image user posted image


Senka cestitamo 1 rodjendancic user posted image user posted image

Mala_sa pa ko nas to posvadja ni da pitas za nas user posted image
Amam kako tvoj svrco?
Animagical duso kako si,jel Ajnur spavao.odgovoricu ti na pp kad se vratim
moram voditi Anesa na vaganje i mjerenje jeeeeeeuser posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 4437
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:20:03   
mersiha 77
Cicibanko kad ides?
ako ja nebudem tu nek vam je sretno aBd i da se vratite sto prije sretne i vesele,a hocete akobogda
moja bebica je dobro od brata
pitala si me sto je operisan
pa on se rodio sa rascijepljenom usnicom i sad je hb sve odlicno zarasta
i tebi i tvojoj ljepotici zelim sto brzi opåoravakuser posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 4438
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:21:47   
ciciban26
Sensia user posted image user posted image user posted image ,ljubi nam i ti nasu drugaricu Umicu user posted image Sad su one velike cure,sve bolje spavaju,a nekad moraju praviti frku nocu da se mame ne opuste user posted image . E je sinoc u 4 razgovarala s vrtuljkom i onda napunila pelenu user posted image user posted image
Ooooo a sto nam je Mahdi vejiki djecak ,a kao da smo juce pratili direktan prijenosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa Mahdicu neka je sa srecom user posted image user posted image user posted image
Senka i tvojoj bebici sretan prvi mali rodjendan user posted image

Mi vam se idemo polako spremiti,mislite na nas ujutro i dovite za nas. A mi vam se za koji dan vracamo zdrave i ćile user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 4439
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:24:12   
ciciban26
Mersiha hvala user posted image user posted image . Drago mi je da je bebica od tvog brata ok,bice i moja cura aBd. Kad se ona sutra vrati svojoj mami sve ce biti lakse

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4440
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:27:38   
enči80
Mi vam se idemo polako spremiti,mislite na nas ujutro i dovite za nas. A mi vam se za koji dan vracamo zdrave i ćile

Sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4441
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:28:42   
zumbulcica
Jutro cure.Ja evo uganjah par minuta da vam se izjadam.
Moja svrcolina nece nista da jedeuser posted image , sa cikom se samo igra, flasicu nece pa nece a one vocne kasice bi mogla pojesti i tri cini mi se kad bi joj dala.Necu da je trpam vocem onda jos manje mlijecka hoceuser posted image , uh ubi me.user posted image

Senka, sretan rodjendan.
Palacinko, vi pola godine, mashalah
Nek su vam djecica zdrava i veselauser posted image
Odoh onom mom piletu probet ugurat sta u kljunuser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 4442
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:32:40   
zumbulcica
Cicibanko, sretno, bicete u nasim dovamauser posted image user posted image user posted image user posted image
brz povratak kuci user posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 4443
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:32:52   
enči80
Moja svrcolina nece nista da jede , sa cikom se samo igra, flasicu nece pa nece a one vocne kasice bi mogla pojesti i tri cini mi se kad bi joj dala.Ne

user posted image ...koliko joj količinski daješ pa se tako zasiti?

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 4444
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:37:06   
zumbulcica
ooo Enči user posted image tu si.
Ma kolko god da joj dam ona nece ciku nakon toga, i kad pojede 60 ml voca i kad pojede 120ml ciku nece nakon toga,u ozbiljnoj je zavadi sa cikomuser posted image a kad joj ponudim AD ko da joj otrov dajemuser posted image , eno nme zove

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 4445
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 9:56:00   
star
jutro bebama i mamama user posted image user posted image

sretan mali rodjendanko svima koji slave( Mahdicu poseban user posted image )  ..i brz oporavak bolesnicama malim..

mi sinoc svaka tri sata ko navijeni na budjenje..od jutros prica prica pricaaaaaa....ljubi ga mama odmah mi dan popravi...

jel se ikom desilo da beba ima grceve nakon 3,5 mjeseca i to samo ujutro od 07-09h..skoro pa svako jutro? tako vec citav mjesec..a ona grozna faza s grcevima je prosla sa 1,5mj...tad nismo nista spavali..sad je to samo ujutro..i to on ne otvara okice nego samo stenje i opet zaspi..

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 4446
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:01:59   
mersiha 77

IZVORNA PORUKA: zumbulcica

ooo Enči user posted image tu si.
Ma kolko god da joj dam ona nece ciku nakon toga, i kad pojede 60 ml voca i kad pojede 120ml ciku nece nakon toga,u ozbiljnoj je zavadi sa cikomuser posted image a kad joj ponudim AD ko da joj otrov dajemuser posted image , eno nme zove

zumbulcice ali prvo joj daj siku,pa tek poslje kasicu
niposto prvo kasicuuser posted image

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 4447
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:02:23   
palachinken
user posted image

Dobro jutroooooo, nama šest mjeseci, a vidim da smo okasnili na vlastiti party user posted image

Hvala vam sto ste se sjetile i hvala na cestitkama od mog sline i mene!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu star)
Neposredna veza do poruke: 4448
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:04:49   
animagical
jutro svima!user posted image

drugu Mahdiju sretan polurodjendan, klipan jedan, cuj pola godine, juce se ispililouser posted image
i bebix sretan drugu I cetvti rodjendankouser posted image da su zdravi i sretni svojim roditeljima
ciciban sretno, da nam se aBd brzo javis s dobrim  vijestimauser posted image

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 4449
   RE: Bebe 0 - 1 godine (chat)
19.1.2012 10:11:26   
palachinken
Naravno, bebix, senka, sretni mali rodjendančići i vašim lopovima user posted image

star, jel moguće da mu taj AD koji pije ne odgovara?

ciciban, SRETNO, čekamo dobre vijesti!

< Poruku je uredio palachinken -- 19.1.2012 10:12:02 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  176 177 [178] 179 180   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *