|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grcevi kod beba
3.6.2013 17:29:11   
Mya_81 RR
Mislim da ne.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Azura)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Grcevi kod beba
12.5.2014 20:10:15   
gvendolina
Da li neko koristi ove bio gaia kapi da podijeli iskustva,da li djeluju user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Azura)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Grcevi kod beba
13.5.2014 16:14:54   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: gvendolina

Da li neko koristi ove bio gaia kapi da podijeli iskustva,da li djeluju user posted image

iz tudjeg iskustva-djeluju nakon 10dana koristenja

nama pomaze Espumisan

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Grcevi kod beba
13.5.2014 18:02:47   
Latinka

IZVORNA PORUKA: gvendolina

Da li neko koristi ove bio gaia kapi da podijeli iskustva,da li djeluju user posted image

Koristimo mi. Pocela sam ih davati A.od trece sedmice i nikad nije imao grceve. Preporucujem ih

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Grcevi kod beba
14.5.2014 16:15:04   
gvendolina
Hvala vam na odgovorima,evo vec par dana ludimo uzasno nas muce grceviuser posted image uzecemo i nadam se da ce nam djelivati aBd

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Grcevi kod beba
14.5.2014 19:06:31   
gvendolina
Latinka kako ih uzimate? Ovdje pise 5 dnevno, da li dajes 5 kapi odjednom ilii u toku dana? Da li ih je potrebno davati sa mlijekom.ili mogu iz kasikice same?

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Grcevi kod beba
15.5.2014 14:21:36   
Latinka
Gvendolina, dajem 5 odjednom i to na kasikicu kad sebi napravim caj od komoraca pa i njemu stavim malkice caja i kapi. A nekad same kapi
Pomoci ce, aBd

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Grcevi kod beba
19.2.2015 10:44:23   
Hanady RR
http://www.ringeraja.ba/clanak/welleda-misli-na-mame_2262.html

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Azura)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Grcevi kod beba
25.11.2015 19:12:20   
mirnah
Evo da se i na ovu temu chekiramuser posted image ...22 dana su nam. Dojim i dohranjujem s NAN-om. Bebica u pocetku imala grcice u ustaljeno vrijeme, poslijepodne do kasno u vecer, sada ima cesce i intenzivnije, poslije svakog obroka. Malo caja od komoraca toplog, malo vode i kima tople, masaza, cak i jastucic za grceve koristimo, biogaia kapi svaki dan, ali nista ne pomaze...bas su glupi ovi grcevi, kad K place, placem i ja koliko mi ga je zao...Vec 16. dan imamo grcice i nikako da prodju. Pa sta je ovo????user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Grcevi kod beba
25.11.2015 19:22:06   
ziki
Sve će to proć. Mojim dječacima pomagalo je nosanje. Umatala u dekicu, kad sam mogla od vrućine, i nosala. Ako imaš pilates loptu da se njoj ljuljuškate. Probaj da upratiš da li bebi smeta nešto od tvoje hrane. Kod nas je mlijeko bilo problem tek sa 7 mj sa starijim, 5 mj sa mlađim počela da pijem.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Grcevi kod beba
4.12.2015 18:09:26   
lajlac
Pozdrav svima! kupila sam bio gaia kapi za grcice. Da li se one moraju davati uvijek u isto vrijeme? i kako se daju? da li na kasikicu, prije ili poslije podoja ili dohrane? Kako je najbolje? Inace koristim NAN dohranu, i uvijek poslije obroka bebica mi ima grcice, jeli to normalno?

_____________________________

Lajla

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 261
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *