|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TV i dijete
30.7.2009 9:19:32   
Sonja
Adin strasno voli tv i to mi je nekad spas
najvise voli gledat spotove i slusat muziku...valjda vidi da se tu slika jako cesto mijenja pa zatouser posted image
i neki dan ga cuvala moja mama a ma tv-u bio neki kineski film pa kod njih sve puno crvene boje, on je gledo 1h i guce guce vristi..
ne stavljam ga blizu vec na seciju gdje i mi sjedimo...
nekad nece duze od 5-10min. da gleda a nekad po sat vremena bulji ko da zna sta gledauser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: TV i dijete
7.8.2009 13:10:58   
dana3
MOj devetomjesecni sin gleda TV i to samo reklame.lijepo s eigra na podu i kad reklame krenu ,ubismo se zovu ci ga a on nista,kao da nas nema tu.Kad reklama zavrsi,pogleda nas lijepo kao da pita:Ok,sta je ? Sad mozete pricati!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: TV i dijete
7.8.2009 16:05:48   
Suzana
Moje dečke TV uopšte ne zanima! user posted image
Sigurno da je i bolje da ga ne gledaju za sada...
A razmišljala sam da zbavim one Teletabise, kažu svi da je to pravi crtani za bebe i poučan, a ja se sjećam dok sam bila cura da mi je taj crtani bio grozan, a sve mame su govorile da ima smisla za male bebe. user posted image
Šta mislite?



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: TV i dijete
7.8.2009 16:29:07   
jasmin
Ja nesto ne volim da gleda TV,osim sto ima svaki dan pustim neki poucan crtani
dok nesto radim,a i jednostavno sto su puno poucni,i vidim da curica pravooo upija
ono sto gleda.Ona trazi onaj koji zeli i taj joj i pustim.Pustim joj i emisije o
zivotinjama i tako nesto zanimljivo user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: TV i dijete
7.8.2009 16:36:56   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: Suzana

Moje dečke TV uopšte ne zanima! user posted image
Sigurno da je i bolje da ga ne gledaju za sada...
A razmišljala sam da zbavim one Teletabise, kažu svi da je to pravi crtani za bebe i poučan, a ja se sjećam dok sam bila cura da mi je taj crtani bio grozan, a sve mame su govorile da ima smisla za male bebe. user posted image
Šta mislite?




Moja drugarica je nabavila sinu teletabise kad je imao godinu dana, nije ih se kotarisala ni sad kad mu je 5. Ona je luda od njih.
Ja mislim da bi mozda trebala pokusat sa diznijevim crtićima.
Opet, odluci sama user posted image


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: TV i dijete
7.8.2009 16:48:45   
Amrino
I moj je totalno ravnodusan prema TV-u sto je meni jako drago...mada mislim da je to zbog toga sto mu ja uopste ne pustam crtane. Jedno vrijeme jesam- Baby Einstein, In The Night Garden (Suzana- ovo je po meni mnogo bolja varijanta od Teletabisa a na isti je skoro fol...mislim da su isti ljudi pravili) ali sam onda jednostavno prestala.
Tu i tamo pogleda neki na koji ide na TV-u (Tomica, Fifi, Pocojo...) ali i to je samo uzbudjenje zbog spice i muzike a cim pocne crtani samo- ode. Uziva gledati djecu kako plesu i skacu (mali slager i to) ali nista mu ne drzi paznju neki duzi period. Vise volim da se igra sam sa igrackama ili sudjemnego da bulji u TV ali i do toga ce doci jednog dana pa je bolje nabaviti neke poucne stvari a ne biti osudjen na Ben 10 ili sl.
Inace sam za jedno veeeeliko protiv TV-a u djecijoj sobi ( a i spavacoj user posted image ).


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: TV i dijete
10.8.2009 13:59:15   
Suzana
Ma da, i meni je drago što još uvijek ne pokazuju interesovanje za TV-om, ali sam sigurna da to nećemo moći izbjeći..
Evo i same vidite koliko se i mi trujemo kompjuterom, a šta sve našu djecu čeka... user posted image
Amrić gdje se ima kupiti ovaj DVD i kakav je crtani u pitanju, o čemu se radi i zbog čega je dobar? Nisam u folu ovih novih crtanih. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: TV i dijete
10.8.2009 14:07:23   
juni
I Emil voli In The Night Garden, cak je i meni interesantan. Amrino, znas li gdje se moze kupiti dvd? Ili nam preostaje da skinemo crtic sa interneta!
Emilov rodjak iz Norge ima dvd pa smo se tako upoznali sa crticem a vidim da i HRT pusta nekad oko 19 h.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: TV i dijete
10.8.2009 14:26:25   
hanabanana
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2113/mpage_1/key_/tm.htm#2113

Bila je već slična tema. Moj odgovor je ostao isti kao prije godinu i pol.

ps što se tiče tv u spavaćoj - tv u spavaću i mi smo razvedeni. user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: TV i dijete
10.8.2009 17:57:03   
Amrino
InThe Night Garden smo skinuli s interneta- nakon sto smo vidjeli da mu se mnooogo dopada- a gledao ga je na Hrt- u...Oni ga jos uvijek pustaju samo ne znam kada...

http://www.inthenightgarden.co.uk


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: TV i dijete
10.8.2009 18:03:14   
škorpija
subotom i nedjeljom na HRT2 u 18 sati, čini mi se

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: TV i dijete
10.8.2009 19:00:37   
sarayka
Ja sam skoro gledala reklamu na HRTu da je izašao na dvdu ko njih pa sigurno će i kod nas i moja ga obožava!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *