|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:23:09   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: AminaZana


... nego kada ga docekam uz sporet rascupana ...


Nemoj tako, ja se napucam i za "šporeta", šta ja znam može naići poštar :)))
I u kući žena može biti dotjerana, naravno nakon što popije kahvu :)

Kako ima razlličitih muškaraca, tako ima i različitih žena, neka voli posao van kuće, neka voli posao u kući, a neka ne voli posao uopšte.
Važno je da se svaka osjeća zadovoljno i zadovoljeno, pa najmanje je bitan način, kako to ostvariti.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:26:53   
veeseelaa
Dakle, probala sam sve, mama mi je oduvijek nastojala utuviti u glavu da je najbitnije najprije izgraditi u svakom smislu i biti ekonomski neovisna. E sve sam to uradila, sve sam probala i eto znam sta bi mi najvise godilo - biti supruga i majka. Mozda zato sto imam muza koji zna da me cijeni, u svakoj varijanti.


ima i ova mjesta, i meni je mama uvijek isto govorila user posted image user posted image user posted image
ali iako imam zaista divnog muža nekako ne znam bil se odlučila za napustiti posao, prvo jer mi je posao dosta dobar i relativno dobro plaćen, imam fixno radno vrijeme, slobodne dane i godišnji u skladu sa Zakonom... drugo jer volim biti neovisna o partneru, mislim u finansijskom smislu.... takva sam pa džaba user posted image vozio me svojim autom na posao kad je bio haos sa snijegom i umalo se nisam pojela user posted image user posted image user posted image čekam je ondje, čekaj me ovdje, o ne, ja to ne mogu..... kad znam da me on čeha ispred kancelarije a ja imam nešto odraditi nerviram se jel on čeka, kad ja njega čekam jel je zapeo na semaforu nerviram se jer ja njega čekam i tako u krug user posted image
to navodim samo kao primjer, a njih je masa kad si neovisan user posted image
Možda je moj problem jer sam navikla da radim i da imam svoje odavno, možda da sam se udala gola ko lipa (ne zamjerite) da bi mi sve to bilo prihvatljivo user posted image ovako mi nikako al nikako ne ide



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:27:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: AminaZana


... nego kada ga docekam uz sporet rascupana ...


Nemoj tako, ja se napucam i za "šporeta", šta ja znam može naići poštar :)))
I u kući žena može biti dotjerana, naravno nakon što popije kahvu :)

Kako ima razlličitih muškaraca, tako ima i različitih žena, neka voli posao van kuće, neka voli posao u kući, a neka ne voli posao uopšte.
Važno je da se svaka osjeća zadovoljno i zadovoljeno, pa najmanje je bitan način, kako to ostvariti.




tako je
ja sam inače kući uvijek u pristojnom izdanju, volim izgledati lijepo, ništa pretjerano al bar labelo, kreon i neki pristojan veš user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:29:08   
Amrino
Ma joj da se ima i da se moze nikakav konvencionalni posao meni ne bi trebao. Nazalost- mnoge zene imaju neku kocnicu u glavi i pored emancipacije pa imaju samo dvije opcije posao ili kuca. Ma joj...a tamo koliki je svijet i kolike su mogucnosti...pa putovanja, hobiji, humanitarni rad...Zao mi je sto mnoge zene cim udju u kucu postanu ropkinjama istih pa i onu godinu porodiljskog recimo umjesto da provedu u hodanju, parkovima, izletima, zezanjima...ne izadju iz kuce i ne odmaknu se od sporeta. Nije ni cudo sto se javi i depresija i svasta nesto. I sama sam znala upasti u tu "zamku" ali se u vecini slucajeva odmah trznem i natjeram se da idem u druzenje i hodanje. Kuca je velika zamka- bas kao i posao...ne kazu djaba- zlatna sredina.
Nego da je meni aBd naci fin posao pa da vam onda pisem iz prve ruke kako je to izbalansirati user posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio Amrino -- 20.2.2012 12:31:27 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:32:43   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: AminaZana


... nego kada ga docekam uz sporet rascupana ...


Nemoj tako, ja se napucam i za "šporeta", šta ja znam može naići poštar :)))
I u kući žena može biti dotjerana, naravno nakon što popije kahvu :)

Kako ima razlličitih muškaraca, tako ima i različitih žena, neka voli posao van kuće, neka voli posao u kući, a neka ne voli posao uopšte.
Važno je da se svaka osjeća zadovoljno i zadovoljeno, pa najmanje je bitan način, kako to ostvariti.




joj ja kada vidim slike dok sam bila s malom kuci, MAJKOOOOOOOO moja.... ja sam ova moja verzija.... i jos sam bila i bebeljuca :P

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:33:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ne znam dali mi pravimo izbore ili nam se ti izbori jednostavno dogode? Ovih dana se to cesto pitam jer sam u velikim duminama i dilemama. Ja sam, nakon sto sam se udala i zavrsila fakultet, smatrala da mi je jako bitno da se prvo ostvarim kao majka. Duboko sam uvjerena da je majka potrebna djetetu prvih godina zivota i zato sam odlucila da karijeru stavim na pauzu i posvetim se majcinstvu. Zatrudnila sam negdje na pola pripravnickog rada. Odradila sam znaci pripravnicki a kada je H. bilo 9 mjeseci polozila sam strucni ispit.
Odlucili smo se odmah i za drugo dijete. Oboje zelimo veliku porodicu a ja sam znala da ako i nadjem neki posao u medjuvremenu- necu zbog istog moci zatrudniti a to ni u kojem slucaju nisam htjela. Nisam htjela da neko drugi brine o mojoj bebi a da ja moram na posao nakon 4 ili 6 mjeseci da ne bih ostala bez istoga. E onda kada sracunate koliko ce vam trebati na tetu cuvalicu, na put, hranu i odjecu za posao...dodje vam skoro na isto radili- ne radili. I tako- ja sam zadovoljna majka- domacica zadnje cetiri godine i ne kajem se sekunde jer je to bi moj izbor i jer sam zaista uzivala sa svojom djecom. Te cetiri godine su prosle tako brzo da je to strasno i sada sam se nasla u situaciji kada je vec vrijeme da se bacim na ovaj drugi dio- da pocnem da gradim karijeru ali ja sam tako nekako...izgubljena i jednostavno ne znam odlake da pocnem. Ovdje gdje zivimo mozda sve ovo i nije bitno jer nam svakodevne spoznaje o tome kako trud, talenat, rad i nisu toliko vazni ukoliko nemate stelu ili poznanstva ali ja se ipak nekako nadam da cu i ja naci svoj put i da cu konacno saznati sta cu to postati kada porastem hi hi hi.
Nadam se da cu uz podrsku dragih ljudi i ja naci svoj put jer mislim da zena treba da se ostvari i u jednoj i u drugoj ulozi- nije bitno kojim redom.
Sretno i meni i ostalim zenama- majkama- karijeristkinjama

Amrino, divan post. U mnogo cemu nalikuje na moj koji sam mogla napisati. No ne pise mi se...sve manje imam zelju da se dajem ovdje.

Zelim ti svu srecu pri zaposlenju!user posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:37:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Amrino

Ma joj da se ima i da se moze nikakav konvencionalni posao meni ne bi trebao. Nazalost- mnoge zene imaju neku kocnicu u glavi i pored emancipacije pa imaju samo dvije opcije posao ili kuca. Ma joj...a tamo koliki je svijet i kolike su mogucnosti...pa putovanja, hobiji, humanitarni rad...Zao mi je sto mnoge zene cim udju u kucu postanu ropkinjama istih pa i onu godinu porodiljskog recimo umjesto da provedu u hodanju, parkovima, izletima, zezanjima...ne izadju iz kuce i ne odmaknu se od sporeta. Nije ni cudo sto se javi i depresija i svasta nesto. I sama sam znala upasti u tu "zamku" ali se u vecini slucajeva odmah trznem i natjeram se da idem u druzenje i hodanje. Kuca je velika zamka- bas kao i posao...ne kazu djaba- zlatna sredina.
Nego da je meni aBd naci fin posao pa da vam onda pisem iz prve ruke kako je to izbalansirati user posted image user posted image user posted image .


i to se slažem, puna sam aktivnosti nakon posla a tek kad sam bila na porodiljskom eeeeeee gdje smo sve ja i mm i moja malena stigli, majke mi svaki drugi dan smo bili vani na ručku, svakih par dana na izletu, na super nam je bilo
Porodiljsko i trudnoća divni dani kojih se rado sjećam
al neka meni i mog posla, sve u svoje vrijeme user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:39:04   
veeseelaa

Ne znam dali mi pravimo izbore ili nam se ti izbori jednostavno dogode? Ovih dana se to cesto pitam jer sam u velikim duminama i dilemama. Ja sam, nakon sto sam se udala i zavrsila fakultet, smatrala da mi je jako bitno da se prvo ostvarim kao majka. Duboko sam uvjerena da je majka potrebna djetetu prvih godina zivota i zato sam odlucila da karijeru stavim na pauzu i posvetim se majcinstvu.


da al moglo je i naopako, prvo fax, uzlazna putanja u karijeri, zatim udaja i djeca pa opet povratak na posao .... nije ni to loše?user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:39:09   
Anoniman

sve sam probala i eto znam sta bi mi najvise godilo - biti supruga i majka. Mozda zato sto imam muza koji zna da me cijeni, u svakoj varijanti.
user posted image
Ove nase 'emancipovane' za bagatelu su takve zbog nedostatka gore navedenog, nikakvih finansija i loseg iskustva neke zene iz njihove okoline ili njih samih zato sto nemaju svoj 'dinar'. No ima izuzetaka...

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:39:30   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

...Zao mi je sto mnoge zene cim udju u kucu postanu ropkinjama istih pa i onu godinu porodiljskog recimo umjesto da provedu u hodanju, parkovima, izletima, zezanjima...ne izadju iz kuce i ne odmaknu se od sporeta. Nije ni cudo sto se javi i depresija i svasta nesto. I sama sam znala upasti u tu "zamku" ali se u vecini slucajeva odmah trznem i natjeram se da idem u druzenje i hodanje. Kuca je velika zamka- bas kao i posao...ne kazu djaba- zlatna sredina.
Nego da je meni aBd naci fin posao pa da vam onda pisem iz prve ruke kako je to izbalansirati user posted image user posted image user posted image .


Svako od nas upadne u zamku "obaveza" neko kući, neko na poslu ... ija mrzim kada sebe uhvatim da sam previše utonula u neku obavezu, i sreća da insan ima snage i pameti pa da se iskopelja čim prije.
I u pravu si najbolja je zlatna sredina, pa da uživamo u životu. A ja uvijek dodam - samo nek je insan zdrav i živ, a sve ostalo će se predeverati.

A ako Bog da da popijemo skoro kahvicu u čast tvog zaposlenja Amrino :**


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:42:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


sve sam probala i eto znam sta bi mi najvise godilo - biti supruga i majka. Mozda zato sto imam muza koji zna da me cijeni, u svakoj varijanti.
user posted image
Ove nase 'emancipovane' za bagatelu su takve zbog nedostatka gore navedenog, nikakvih finansija i loseg iskustva neke zene iz njihove okoline ili njih samih zato sto nemaju svoj 'dinar'. No ima izuzetaka...


user posted image user posted image user posted image nisam skontala


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:44:53   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ma joj da se ima i da se moze nikakav konvencionalni posao meni ne bi trebao. Nazalost- mnoge zene imaju neku kocnicu u glavi i pored emancipacije pa imaju samo dvije opcije posao ili kuca. Ma joj...a tamo koliki je svijet i kolike su mogucnosti...pa putovanja, hobiji, humanitarni rad...Zao mi je sto mnoge zene cim udju u kucu postanu ropkinjama istih pa i onu godinu porodiljskog recimo umjesto da provedu u hodanju, parkovima, izletima, zezanjima...ne izadju iz kuce i ne odmaknu se od sporeta. Nije ni cudo sto se javi i depresija i svasta nesto. I sama sam znala upasti u tu "zamku" ali se u vecini slucajeva odmah trznem i natjeram se da idem u druzenje i hodanje. Kuca je velika zamka- bas kao i posao...ne kazu djaba- zlatna sredina.
Nego da je meni aBd naci fin posao pa da vam onda pisem iz prve ruke kako je to izbalansirati user posted image user posted image user posted image .


pa dok sam bila "u kuci" ja sam i izlazila s malom i druzila se i zezala i putovala, ali nije MENI to TO. ako ja nerpivređujem, meni ne predstavlja zadovoljstvo nista. bas sam imala jedan vid depresije i nikako nisam bila sretna. valjda sto sam kao curetak te studirala, te seminari, te putovanja, te posao, pa usavrsavanja, sve mi je bilo 100 na sat, a u kuci je totalno momotono.... kad se samo sjetim, do 12h sve obavim, od kuhanja i ciscenja do setnje sa malom, dovezem je kuci, pa po TV, sve serije pratila... meni licno to ne pricinjava zadovoljstvo.... ali postujem tudja misljenja. opet kazem, svako ima svoje.

ja od svog zivota crpim sve moguce izvore. i savrseno se sve uskladi. i posao i dijete.


_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:49:23   
dijana79
ja najviše volim biti majka možda zato što sam  se trudila 4 godine da to postanem i hvala dragom bogu što mi je podario sunce moje malo  mada nije loše ni kad primiš platu ja mislim da se sve može stići i postići uz dobru organizaciju  sad neznam to vam mogu reći tek kad počnem raditi  tamo negdje u novembruuser posted image inače ne radim ono što  volim ko zna kad ću dobiti svoj posao ili ću ikad.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:50:41   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


da al moglo je i naopako, prvo fax, uzlazna putanja u karijeri, zatim udaja i djeca pa opet povratak na posao .... nije ni to loše?user posted image




kod mene je bilo fax - karijera - udaja - zatrudnjivanje - dijete - diploma - pauza - posao

a to sve od 2001 do 2007

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:55:30   
veeseelaa
user posted image super, sve redom, nigdje ne treba žuriti 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:57:59   
AminaZana
niko ne zna kako mu je sudjeno....
kod mene je bilo tako kako je bilo....
mozda sreca, mozda moja sposobnost....
ali je meni pravo pravo pravo zao zena koje svoj zivot svode na jedno te isto.... :(

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:58:04   
pocahontas
eh da smo se mi sve bogato udale za nekog ruskog teškaša, vidjela bih ja kako bi mi išle sve redom po ovom kijametu na posao jer smo Bože samostalne i jer nam treba naš dinar user posted image
niđe veze....



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 12:59:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

eh da smo se mi sve bogato udale za nekog ruskog teškaša, vidjela bih ja kako bi mi išle sve redom po ovom kijametu na posao jer smo Bože samostalne i jer nam treba naš dinar user posted image
niđe veze....



user posted image user posted image ja sam vec navela nekad ranije sta bih u tom slucajuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:01:34   
AminaZana
nemoj tako...
nije svakome identican zivot. ja nisam isla dvije prosle sedmice na posao :)

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:04:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: AminaZana

nemoj tako...
nije svakome identican zivot. ja nisam isla dvije prosle sedmice na posao :)

Upravo. Nije svakome identican zivot, ni onima koje rade ni onima koje ne rade. Ja nisam rascupana za sporetom, niti sam buci ikada bila,niti mi je svaki dan isti, a i da jeste takav sam tip da mi za moju djecu nista nije tesko.


(odgovor članu AminaZana)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:09:07   
hatepsut
Izmedju posla/karijere i majcinstva odlucila sam se za ovo drugo ! Meni iskreno nista ne fali ! Imam drugarice s kojima izlazim i putujem,imam aktivnosti van kuce.Nisam rob kuce niti muza,niti sporeta i ko zna cega jos.Ja sam jednostavno odlucila da zelim biti mama i da svoje djete dogajam kako ja hocu, pa onda sve ostalo.Ponekad uzmem neki honorarni posao i to je to.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:09:32   
AminaZana
nije ni meni za moje dijete nista tesko i mislim da niti jednoj mami nije nista tesko za svoje dijete.
bas zato se i trudim da u meni i mom muzu vidi uzorne roditelje koji joj sve na svijetu mogu pruziti a ponajvise ljubavi i paznje. mada to sada nije tema.

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:09:35   
selebriti
Ne mozes se stisnut ako para nema. Od cega?
Pricajte vi sta hocete, al danas je zivot s jednom platom, koja mozda nekad i ne stigne, nemoguc.


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:09:36   
bebacha
Sve se moze uskdatit kad se hoce.posao i majcinstivno pa i drustveni(zabavni)dio zivota.najlakse je doci s posla leci spavat 2 sata,il se prikovat uz tv,comp i onda kukat kako nemozes sve stici.al je najbitnije sta ustvari neko zeli.nekog ispunjavam ici na posao,pa kod kuce biti majka,supruga domacica.sve to kod nekih dobro fercera jer tako zele.ja recimo ne zelimo.meni je super kod kuce,uz djecu sam i sve ostalo.e sad mene ispunjavaju neke druge sitne stvari koje mogu radit i kod kuce.e sad ja nezelim ici radit za 400KM,pola placat za vrtic a znam da bi mi stalno falilo vreemena za neke druge stvari.
tako da sam se ja opredjelila za majcinstvo i uopste nemam neku pretjeranju zelju za iskazivanje u poslovnom svjetu,bar ne za sad.sta ne znaci da sam manje vrijedna od nekih koje rade po 8-10 sati(kao sto neke misle)

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Karijera i/ili majčinstvo ?
20.2.2012 13:09:38   
pocahontas
ja koliko skontah pahuljica i amrino slicnu situVaciju imaju..obje su obrazovane, samosvjesne žene kojima apsolutno nije problem sto ne rade i sretne su jer su prvih godina zivota sto posto uz djecu (ne uz šporetuser posted image ) ..muz radi i finansijski doprinosi..
meni je ovo sasvim ok i ja bih ovo isto mogla...jer takav odnos imama s muzem...jer isto bi bilo da je recimo obratno...da muz ne radi a da ja radim...isto bih se odnosila..on bi kuhao, spremao dok sam ja na poslu i brinuo se za dijete..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *