|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 15:31:08   
emma.L
Što se tiče čuvanja svoje i tuđe djece, ne mogu puno pričati u smislu da je tako svaki dan po 9 sati. Ali teta koja čuva moju curicu kada mi izlazimo navečer, često povede svoju unuku pa njeni roditelji pred spavanje dođu po nju i odvedu je kući. I meni je draže tako, jer se Ema jako raduje i volim da provodi vrijeme sa djecom, nego sa nečijom bakom u igri. Žena je maksimalno ok, zaruži svoju unuku jer je Ema umiljata pa dosađuje i grli drugu djecu, a ova malena je malo gruba i  zatvorena na prvu user posted image  - dakle, vidim da je fer. A isto tako, znalo mi se desiti da mi Ema izleti da je ona nešto plakala a teta Seka je ljuljala na ramenu da je utješi - što mi nikada ne radimo. A seka da sakrije da je "malo nosala" kaže da su "gledale kroz prozor" user posted image , ni ne zna da Ema izdaje poslije.
Znači, ako moja Ema nas niti ne pogleda kad izlazimo jer već trči teti nešto pokazati, mislim da je ok.
A kameru imamo, služi nam da vidimo kad Ema "smanta" u krevetu da možemo ući i pokriti je (ako ne utvrdi san a mi uđemo, već je na nogama i sve ispočetka user posted image ). Nije mi na pamet palo staviti kameru negdje drugo, jer nemam sumnji. Međutim, da Ema plače, da se budi po noći ili nešto, tražila bih uzrok tomu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 15:51:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Međutim, da Ema plače, da se budi po noći ili nešto, tražila bih uzrok tomu.



Moj B plače, budi se noću... user posted image user posted image  Doduše, tako je od rođenja....

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 17:24:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

vesela kakvo je to obdanište da ih je samo 5 u grupi, to je baš super. hajde ako ne smijemo ovako može i na pp, ako ti nije problem da mi napišeš o njima.



inače i meni treba teta čuvalica da počne od avgusta otprilike. ako neko ima preporuku molim da mi pošalje broj na pp. ne bi bilo loše da je žena u vjeri. hvala



odanište se nalazi na Ilidži i zove se "Vragolan Denis"
4 djece (računajući i moju malenu) imaju cc 2 godine a jedna je bebica od 11 mjeseci user posted image rade od 0''-18 sati!
Svako dijete ima svoj krevetac, prostor je prilagodjen za igru, ne postoji bojazan od eventualnh povreda.... možeš svom djetetu donijeti šta god želiš da jede a naravno i oni imaju finu ishranu! vlasnica ima svoj vrt iz kojeg donosi povrće, tako da je sve svježe
Ja još sljedeće sedmice nosim dijete po par sati (što mi ne naplaćaju) da se malo "ušteli" a već od 05/07 počinje po cijeli dan biti s njima
Ja sam jako brizna mama al je ostavljam u tom obdaništu bez imalo straha i tako sam sretna! (inače teško je ispuniti moje uvjeteuser posted image user posted image user posted image user posted image )
e da cijena je 300 KM za djecu do 2 godine!

ovo za vjeru nisam skontalauser posted image misliš imaju li neki vjerski program?
NE, obdanište je multietničko


< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.6.2010 17:25:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 17:38:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: emma.L

Međutim, da Ema plače, da se budi po noći ili nešto, tražila bih uzrok tomu.



Moj B plače, budi se noću... user posted image user posted image  Doduše, tako je od rođenja....

enisa, postoji razlika u plakanju: ako te samo doziva tako to je ok, to vam je način komunikacije, ali ako plače sa onim da teško dolazi do daha, jeca ...onaj drukčiji plač, to je neka trauma..manja, većauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 19:19:24   
Esmica
vesela,bez obzira sto dijete ne zna reci,primjetit ces i na maloj bebi negodovanje ako je teta losa,pa ces vidjeti da li je draga djetetu ili ne.

Meni moja prijeteljica s vremena na vrijeme dovede svoje dvoje djece.
i mogu ti reci da to vrijeme provedem ko na iglama,da se neko ne bi udario,svo vrijeme pazim na najmanju sitnicu medju njima,i svo vrijeme sam prisutna s njima u igri i svemu drugom.Cak sta vise,mogu sigurno reci da bolje pazim njenu djecu,bas zbog toga da se ne osjecaju slabasnijim zbog toga sto su moji tu,pa kad oboje zele istu igracku,dam prednost djetetu koje nije moje.
Onda isto zajedno uce i pisu,sve im je zanimljivije zajedno kad su.



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 21:14:17   
mama2009
Moram da podijelim sa vama svoje iskustvo, danas nam je bila jedna teta na razgovoru, nabrajala je koga je sve cuvala imenicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao da znam ja tu djecu, al ok i sad dolazi dio koji mi je zaparao usi ide ovako "ja cuvam nju D user posted image hranim je, oblacim, a ko ce da nas vodi u park na Ciglanama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne peglam nista ni od bebe, niti ista drugo radim cijena je 450KM plus karta "


iskreno ostala sam blago receno PAFF.....nije jedini park u Sarajevu na ciglanama, ne trezim da mi zena radi po kuci al ovakav nastup nisam ocekivala


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 21:18:54   
škorpija

IZVORNA PORUKA: mama2009

Moram da podijelim sa vama svoje iskustvo, danas nam je bila jedna teta na razgovoru, nabrajala je koga je sve cuvala imenicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao da znam ja tu djecu, al ok i sad dolazi dio koji mi je zaparao usi ide ovako "ja cuvam nju D user posted image hranim je, oblacim, a ko ce da nas vodi u park na Ciglanama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne peglam nista ni od bebe, niti ista drugo radim cijena je 450KM plus karta "


iskreno ostala sam blago receno PAFF.....nije jedini park u Sarajevu na ciglanama, ne trezim da mi zena radi po kuci al ovakav nastup nisam ocekivala


auuuuuuu, ta teta neka prava oštrokondžauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 21:21:18   
niki83
eh iskreno ovo je previse!!! user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 22:04:46   
mama2009
mrtva hladna kaze 450KM plus karta, ja jesam rekla da cu ja ili svekar dolaziti po nju i D da ih vozimo u park (s obzirom da zivom malo dalje) , al mahalusa ima svoje "pajdasice" na ciglanama pa s pika kao u park na ciglane.....

detalj vise za djevojcicu koju cuva 5 godina kaze da je luda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i da je rekla roditeljima da je vode doktoru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.6.2010 22:08:42   
niki83
eh Boze mili, user posted image od nje user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
2.7.2010 20:11:30   
Anoniman
ako nekome iz Sarajeva treba djevojka (završila pedagogiju, pokrivena, vesela) za čuvanje djeteta ili bebe u mjesecu julu i augustu neka mi pošalje PP.

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
2.7.2010 21:58:09   
Anoniman
Meni je zlo od teta!!! user posted image  Jedva čekam septembar da joj se lijepo zahvalim i vidim joj leđa!!
mama2009, uh kako me ovo iznerviralo što si napisala!!! Pa ko si, ma čuj molim te, ala bi me čula dobro user posted image  Joooooooj, e čuj Ciglane, prevoz, uh user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
2.7.2010 22:45:16   
idana_85
IZVORNA PORUKA: mama2009

Moram da podijelim sa vama svoje iskustvo, danas nam je bila jedna teta na razgovoru, nabrajala je koga je sve cuvala imenicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao da znam ja tu djecu, al ok i sad dolazi dio koji mi je zaparao usi ide ovako "ja cuvam nju D user posted image hranim je, oblacim, a ko ce da nas vodi u park na Ciglanama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne peglam nista ni od bebe, niti ista drugo radim cijena je 450KM plus karta "


iskreno ostala sam blago receno PAFF.....nije jedini park u Sarajevu na ciglanama, ne trezim da mi zena radi po kuci al ovakav nastup nisam ocekivala



Haha, ja sam stalno po parkicima na Ciglanama, al izbjegavam te zenice, dobro si,bas su se spajdasile,to ti je drama, da samo cujes o cemu sve one pricaju i razmisljaju hahahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
2.7.2010 23:14:09   
mama2009
za čuvanje djeteta ili bebe u mjesecu julu i augustu neka mi pošalje PP.
IZVORNA PORUKA: Shee

ako nekome iz Sarajeva treba djevojka (završila pedagogiju, pokrivena, vesela) za čuvanje djeteta ili bebe u mjesecu julu i augustu neka mi pošalje PP.


jel samo 2 mjeseca ili


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
2.7.2010 23:16:11   
mama2009
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Meni je zlo od teta!!! user posted image  Jedva čekam septembar da joj se lijepo zahvalim i vidim joj leđa!!
mama2009, uh kako me ovo iznerviralo što si napisala!!! Pa ko si, ma čuj molim te, ala bi me čula dobro user posted image  Joooooooj, e čuj Ciglane, prevoz, uh user posted image user posted image


ma ti znas gdje ja zivim, i kazem joj ja nije problem kad ja ne mogu doci po vas dvije autom dat cu vam za taxi da odete u park .....a ona mrtva hladna kaze ciglane, pa jbte i ja njoj pa ima jos parkova u sa osim ciglana ....ona ko nije bas zadovoljna odgovorom


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
2.7.2010 23:17:47   
chuci
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: chuci

vesela kakvo je to obdanište da ih je samo 5 u grupi, to je baš super. hajde ako ne smijemo ovako može i na pp, ako ti nije problem da mi napišeš o njima.



inače i meni treba teta čuvalica da počne od avgusta otprilike. ako neko ima preporuku molim da mi pošalje broj na pp. ne bi bilo loše da je žena u vjeri. hvala



odanište se nalazi na Ilidži i zove se "Vragolan Denis"
4 djece (računajući i moju malenu) imaju cc 2 godine a jedna je bebica od 11 mjeseci user posted image rade od 0''-18 sati!
Svako dijete ima svoj krevetac, prostor je prilagodjen za igru, ne postoji bojazan od eventualnh povreda.... možeš svom djetetu donijeti šta god želiš da jede a naravno i oni imaju finu ishranu! vlasnica ima svoj vrt iz kojeg donosi povrće, tako da je sve svježe
Ja još sljedeće sedmice nosim dijete po par sati (što mi ne naplaćaju) da se malo "ušteli" a već od 05/07 počinje po cijeli dan biti s njima
Ja sam jako brizna mama al je ostavljam u tom obdaništu bez imalo straha i tako sam sretna! (inače teško je ispuniti moje uvjeteuser posted image user posted image user posted image user posted image )
e da cijena je 300 KM za djecu do 2 godine!

ovo za vjeru nisam skontalauser posted image misliš imaju li neki vjerski program?
NE, obdanište je multietničko



nisam mislila na obdanište da bude vjersko, logično mi je nekako da je multietničko (nekako mi to smiješno zvuči kad govorim o obdaništu). mislila sam ako je teta neka bude čuvala da bi radije nekoga ko je moje vjere, i što se kaže u vjeri.

hvala. prokontaću još s mm


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
5.7.2010 14:30:30   
Arijana2
Caouser posted image  Trazimo tetu cuvalicu(Sarajevo)Molim sve zainteresovane da se jave ,i mame da preporuce tetuuser posted image

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
5.7.2010 14:57:05   
Anoniman
mama 2009 i arijana2, ova moja djevojka može samo mjesec i pol da uskoči jer u septembru ima obaveze oko postdiplomskog.

(odgovor članu Arijana2)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
15.7.2010 16:56:04   
lanugo
Molim za pomoć, ako neko zna dobru tetu cuvalicu, ili mu od septembra više neće trebati vaša teta, a bili ste zadovoljnii sa njom da mi preporučite. Ja sam na Ilidži. Počinjem raditi polovinom oktobra, a mislila sam da teta (ukoliko je nađem) počne dolaziti mjesec dana ranije da se upozna sa bebom dok sam ja još tu. Šta mislite da li je to dovoljno vremena?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
27.7.2010 10:28:34   
Lady A
Draga moje,
evo da podijelim svoje iskustvo s tetama cuvalicama s vama, mozda ce nekome biti od pomoci.
Naime, prosle godine sam mjesecima trazila tetu cuvalicu. Cak sam se i ovdje javljala da mi neko preporuci ako zna nekoga. Kako je u pitanju prvo dijete, slusas svakoga. I naravno svi savjetuju - niposto bez preporuke. Ok, skupim ja 5 zena i pozovem ih na razgovor (odvojeno naravno). I odlucim se za jednu. Ok teta, ok i poznanici sto su je preporucili. Dogovorimo se i za datum i za cijenu - ma sve pase.
I tako, pocne zena i prodje jedan dan, drugi - moje dijete isto lutka. Nit romori, nit govori. Vidim ja nesto se desava. Samo da napomenem - dogovor za pocetak je bio da dolazi po 4 h da se upoznaju dok ja ne pocnem raditi. user posted image  je tada imala oko 9 mjeseci, jos nije bila ni prohodala. U biti velika je pricalica vec i tada bila i jako je vesela. Medjutim, ta dva dana bukvalno ima slike nema tona. Kazem ja MM nesto se desava, nije ok. Pored svega ovoga necu da nabrajam nebuloze te tete ( na koje sam BTW sve bila pristala samo da user posted image  bude ok); kao na pr., nece da joj kuha, ne moze nista osim nje da radi mada ja nisam ni trazila, teska joj kolica - pa da mi kupimo druga i sl.
Treci dan (meni polako puca film) dodje ona sa idejom da radi svaki drugi dan u sedmici!? I jos mi objasnjava kako je to bolje. Ja njoj kazem draga gospodjo da je ne moram se vratiti na posao, ja vas ne bih ni zvala. Bilo bi mi zadovoljstvo da budem kuci sa svojim djetetom. Vidim ja koliko je sati i ja se lijepo njoj zahvalim. Negodovala je, pocela sa onim mahalskim pricama da sam nasla nekog drugog i sl. Elem, jedva ja zenu ispratim iz kuce.
Kaze meni MM sta cemo sad, ti pocinjes raditi za 5 dana, ko ce nam dijete cuvati. Obzirom da je (srecom) bio petak, ja na prvu trafiku i kupim oglase. I prvih 15 brojeva nazovem (zena koje su dale oglas da bi cuvale djecu), postavim dva eliminatorna pitanja ( da li su cuvali djecu mladju od godine i da li im je problem radno vrijeme), malo popricam i pozovem oko 6 zena na razgovor. Ovaj put ( obzirom da sam po profesiji psiholog) se bas pripremim i sastavim listu pitanja. Pravi intervju.
Vjerujte mi, od 6 zena koje sam tad vidjela, sigurno su 4 bile bolje od bilo koje tete koju sam do tada vidjela. Nadjem jednu, koja evo HB i dan danas je tu, sa nama. Super se slazemo, kao clan porodice nam je. Brine se o gospodjici, imam dobru komunikaciju sa njom, drzi se mojih uputa - extra.
Kasnije sam razmisljala, ne znam sta mi je bilo u pocetnoj fazi (valjda nedostatak iskustva s tetama cuvalicama) pa sam to tako olako odradila. Kada sam ozbiljno pristupila tom pitanju, nasla sam sto sam htjela. Sama. 
Napominjem da moja teta dodje u 7:15h i ide kuci oko 17h. Na zalost, takvo nam je radno vrijeme, ali ona sve postuje. Uglavnom se bavi gospodjicom, jako puno radi sa njom, setaju, hodaju, a mogu se i za druge stvari (oko odrzavanja kuce) osloniti na nju.
Eto da znate. Moj savjet vam je: ozbiljno pristupite pitanju tete cuvalice, jer ipak je to neko ko ce provoditi vise vremena sa njom od vas. Pripremite se ozbiljno za razgovore sa detaljnom listom pitanja koje vas interesuju, ali i sa vasim zahtjevima. Zelim vam svu srecu.

_____________________________

Moj No. 1. - 16. 1. 2009.

Djeca su nase najvece blago.

(odgovor članu lanugo)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
27.7.2010 11:38:57   
škorpija
lady A a jesi li ikada skontala što je djveojčica bila tako mirna u prisustvu prve tete

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady A)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
27.7.2010 11:44:53   
Lady A
Jesam, nije joj odgovarala. Malo sam ih pratila sta su radile tokom dana i ustvari, nisu nista radile. Nije joj se ni obracala. A dobila sam i neke informacije kako je to izgledalo kad izadju vani.
Inace, ispostavilo se kasnije da je moje dijete osoba koja je otvorena ( ne mogu reci komunikativna jer ne prica konkretno jos), sama prilazi ljudima, nema straha od drugih ljudi. Jedino, kad joj neko ne pase, nece ni blizu da mu pridje. A, moram priznati, jako je malo takvih ljudi.
Mislim da je to bilo to. Nisu se nasle.

_____________________________

Moj No. 1. - 16. 1. 2009.

Djeca su nase najvece blago.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.8.2010 11:44:21   
anidla
evo i mene na ovoj temi...

vracam se na posao pocetkom oktobra, a teta bi mi trebala vec pocetkom septembra....zelim mjesec dana prije da se navikne beba na tetu a i ja da vidim kako to sve skupa izgleda...

ako neko ima pouzdano, odgovornu tetu bila bih i vise nego zahvalna....

joj, ne mogu vjerovati da sam dovde dosla user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady A)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.8.2010 11:56:10   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: anidla

evo i mene na ovoj temi...

vracam se na posao pocetkom oktobra, a teta bi mi trebala vec pocetkom septembra....zelim mjesec dana prije da se navikne beba na tetu a i ja da vidim kako to sve skupa izgleda...

ako neko ima pouzdano, odgovornu tetu bila bih i vise nego zahvalna....

joj, ne mogu vjerovati da sam dovde dosla user posted image



draga moja kolko mjeseci beba ima..

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
9.8.2010 11:57:38   
anidla
danas mu je punih 9 mjeseci, a kad krenem na posao u oktobru falit ce mu 4 dana do punih 11 mjeseci, zasto? imas nekog?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *