|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
11.8.2010 17:15:10   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: anidla

danas mu je punih 9 mjeseci, a kad krenem na posao u oktobru falit ce mu 4 dana do punih 11 mjeseci, zasto? imas nekog?


ne nazaalost,nego mislila sam da je malo stariji,jer moja cura je sa 12 mj krenula u privatni vrtic i prezadovoljni smo pa moje iskustvo je divno sa vrticem Smayli tako da ponovo sam u nedoumici kao i sto sam bila sa tako malom bebom dala bih je ponovo u vrtic pa ti sveg stca preporucujem da jos koji mjesec nekako se strpis u vrtic...veliki pozz i zelim ti brzoo rjesenje i javni kako si odlucila i snasla se pozzuser posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
12.8.2010 11:42:57   
anidla
evo upravo idem na jedan razgovor sa jednom tetom cuvalicom i nasom dragom MajomRR...

drzite mi palceve user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.8.2010 12:24:48   
anidla
evo da prijavim da smo se odlucili za jednu predivnu djevojku da nam cuva Nou..

za sada je mogu samo pohvaliti, pametna, blaga, mila, kulturna i sto je najbitnije Noa danas kad ju je vidio odmah joj je htio ici, jer inace ne voli nepoznate osobe...

sve smo se dogovorili, i iskreno osjecam da nismo pogrijesili....

pusa za tetu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.8.2010 12:25:42   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: anidla

evo da prijavim da smo se odlucili za jednu predivnu djevojku da nam cuva Nou..

za sada je mogu samo pohvaliti, pametna, blaga, mila, kulturna i sto je najbitnije Noa danas kad ju je vidio odmah joj je htio ici, jer inace ne voli nepoznate osobe...

sve smo se dogovorili, i iskreno osjecam da nismo pogrijesili....

pusa za tetu user posted image user posted image user posted image user posted image



Neka je sa srecom!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.8.2010 12:52:28   
maja78 RR
anidla neka je sa srecom, i da vas slusa!

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.8.2010 13:18:01   
Niina
Anidla sa srecom user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene mori hiljdau briga, sta uraditi kada budem trebala na posao...znam da je jako tesko naci tetu pa eto odlucila sam se i preko RR-a pokusati, ja zivim na Shipu-Bare i meni bi teta trebala od decembra na puno radno vrijeme.
Ako imate koga za preporuciti molim vas da mi javite


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.8.2010 13:26:43   
veeseelaa
Niina ne sumljam da ćeš nekoga naći, sad je gore novo naselje i ima jako puno ženica koje nisu uposlene, znam provjereno...
Šta misliš da oglas nalijepiš na par novih zgradica?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.8.2010 17:28:25   
Atarka
Nasa teta je pocela dolaziti po 2-3 sata ispocetka da se mali navikne. Pomalo ih ostavljam same, npr.odem u prodavnicu i sl. Za sada je sve ok, fino ju je prihvatio i vidi se da zena zna s djecom. Velika mi je prednost sto teta zivi u nasem ulazu u zgradi i uvijek je tu ako npr.mm i ja pozelimo izaci negdje, ona ga moze pricuvati.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.8.2010 17:42:59   
Niina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Niina ne sumljam da ćeš nekoga naći, sad je gore novo naselje i ima jako puno ženica koje nisu uposlene, znam provjereno...
Šta misliš da oglas nalijepiš na par novih zgradica?



Pa vidis nije ni to lose...ali to mi je kupovina macka u vreci. Voljela bih radije da mi neko preporuci osobu koju zna kakva je nego da ja na slijepo biram.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
22.8.2010 17:58:51   
škorpija
i meni je preporuka veoma važna, fakat ne znam kako bih tetu iz oglasa uuzela, iako znam masu primjera da su se baš te tete pokazale super

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 13:37:47   
lilith
dzanini koji je to privatni vrtic?
vesela imaju li u tom vrticu na ilidzi ogranicen broj ili je to trenutna sitacija sa brojem djece?mozes li mi poslati kontakt na pp?

meni treba teta od sredine septembra...T. je 15 mjeseci,ako neko zna nekoga neka javi na pp


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 13:43:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Niina ne sumljam da ćeš nekoga naći, sad je gore novo naselje i ima jako puno ženica koje nisu uposlene, znam provjereno...
Šta misliš da oglas nalijepiš na par novih zgradica?



Pa vidis nije ni to lose...ali to mi je kupovina macka u vreci. Voljela bih radije da mi neko preporuci osobu koju zna kakva je nego da ja na slijepo biram.



kad ti dodje na razgovor raspitaj se malo o toj osobi....
Teško ti je naći na preporuku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 13:44:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lilith

dzanini koji je to privatni vrtic?
vesela imaju li u tom vrticu na ilidzi ogranicen broj ili je to trenutna sitacija sa brojem djece?mozes li mi poslati kontakt na pp?

meni treba teta od sredine septembra...T. je 15 mjeseci,ako neko zna nekoga neka javi na pp



veze nemam jel ograničen broj djece user posted image user posted image  mislim da se ipak radi o trenutnoj situaciji al kako znam nikad ih kod ove tete koja čuva djecu do 2 godine nije bilo više od 5-6 djece
ev šaljem ti kontakt br tete koja čuva moje dijete

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.8.2010 13:46:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 13:56:23   
andjela I
Možda je najbolje pitati prijateljice ili već nekog ko je njima čuvao djecu i tako naći tetu po preporuci, jer meni je preporuka jako važna i isto tako da ima iskustvo u čuvanju tuđe djece, jer nije isto čuvati svoju i tuđu djecu.

_____________________________

Naša princeza rodjena 17.09.2009.god. u 13 i 20h.
29.07. 2011. god. rodjen je nas mali princ.
Vole vas mama i tata.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 13:59:00   
veeseelaa
ma joj mila sve je to opet relativno, ono što je nekom dobro meni je user posted image  meni su takodje preporučivali neke ženice kad je malena trebala u obdanište al meni se nisu dopale
nisam pametnauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu andjela I)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 14:12:09   
lilith
hvala vesela punouser posted image

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 14:16:59   
veeseelaa
javni ishod, pusa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
23.8.2010 17:36:47   
malena131
Ima li neko preporuciti tetu da bi cuvala blizance par sati sa jos jednom zenom (mojom svekrvom) ???

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
15.11.2010 22:16:16   
kula
Drage moje i ja molim za pomoć....
Mojoj curici je nastupio 8.mjesec, a ja bih uskoro trebala početi raditi.
Zna li neko neke jaslice (jer je beba bas mala) ili neku tetu na području Starog Grada u Sarajevu da preporuči?
Svaki savjet mi je dobrodošao!

(odgovor članu Tity)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
15.11.2010 22:22:01   
Visnja RR
ako ne pronađeš neku tetu po preporuci imaš uvjek mogućnost da ti agencija proba naći tetu probaj sa agencijom koja se oglašava na našem portalu
http://www.newbusinessgroup.ba/home

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kula)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.11.2010 19:08:48   
Arijana2
Postovani da li netko ima iskustva sa agencijom za cuvanje beba invictus?

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
25.11.2010 19:27:51   
bumbarica
Meni ce teta trebati od marta, a vec se sad brinem. Nije jednostavno svakoga pustiti u kucu...Ako ko ima slobodnu tetu od marta nek mi se javi. Moja princeza u martu puni godinu dana.




EMMA- sunce mamino

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
6.12.2010 12:33:38   
almicch
imam sreću mama mi je jako blizu , i ona čuva bebu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
6.12.2010 12:36:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bumbarica

Meni ce teta trebati od marta, a vec se sad brinem. Nije jednostavno svakoga pustiti u kucu...Ako ko ima slobodnu tetu od marta nek mi se javi. Moja princeza u martu puni godinu dana.




EMMA- sunce mamino


ah draga ti već trebaš krenuti u užurbanu potragu sa tetem, dok se dijete ušteli eto ga mart

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
17.12.2010 15:00:09   
LadyBlack
Pozdrav Arijana2. Ja sam prije nekoliko dana imala isto pitanje kao i ti. Bila sam u nevjerici u vezi Invictusa. Međutim, nakon posjete njihove agencije, svi stavovi koje sam imala na samom ulazu u agenciju, su pali u vodu, jer su bili pogrešni i bezrazložni. Sada koristim njihove usluge i sasvim mi je svejedno koja teta mi dolazi kući jer sam ih upoznala sve na jednom mjestu, vrlo su transparentni i pristupačni. U stalnom su kontaktu sa mnom i njihovom uposlenicom E.T. Osoblje im je stručno i visoko obrazovano. Sviđa mi se mogućnost korištenja povremenih angažmana radi mojih izlazaka, ali i to što nije u pitanju klasično čuvanje djece. Prema rezultatima koje vidim na svom djetetu ta njihova praksa se pokazala na djelu. Toplo ih preporučujem.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *