|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 0:57:20   
Anoniman
Hej evo i mene da se ukljucim inace ce me Hanadyi Visnja deportovat i user posted image user posted image user posted image
Da naglasim mom prci je danas 5 punih mjeseci, nekad je spavao po citavu noc a ima mjesec i pol svaki sat i pol se budi, ko zombi sam....Kontam da pocnem uvoditi gustu hranu(voce) ili rizne ili kukuruzne hapice...Vjerovatno mu mlijeko nije dovoljno...Panika me hvata oko toga

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:03:44   
Hanady RR
Marina vraže jedan user posted image user posted image user posted image user posted image

pa ako već dojiš 5 mjeseci...strpi se još jedan pa počni sa dohranom. Neće bebi ništa faliti. Budi se možda radi drugih stvari nije glad uvijek razlog buđenju...možda hoće samo malo da se mazi sa svojom ''hranom''.

a ako je na AD onda možeš početi sa dohranom ali polako i po malo.

samo hrabro..panici mjesta nema...user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:16:00   
Anoniman
Mislim da mu mlijeko nije dovoljno, barem tako babica kaze, nije puno dobio na tezini ali je na visini dobio preko granice, elem, pri rodjenju mu je iz p-vrpce vadjen nalaz i kazu ima 50 % sanse na alergije, posto mu i tata ima alergiju, na prasinu i grinje i da bi bilo najbolje da mali doji min 6 mj...A  Adrianu  je sa 3 mj ustanovljen neki (perut-ekcem) -prevedeno s danskog...Tako da sam se dala dojenju, ali moze biti dani ta tvoja ima mjesta, jer cim ja nisam pored njega budi se...tako da cim zaspe camim i ja u spavacoj...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:24:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mislim da mu mlijeko nije dovoljno, barem tako babica kaze, nije puno dobio na tezini ali je na visini dobio preko granice, elem, pri rodjenju mu je iz p-vrpce vadjen nalaz i kazu ima 50 % sanse na alergije, posto mu i tata ima alergiju, na prasinu i grinje i da bi bilo najbolje da mali doji min 6 mj...A  Adrianu  je sa 3 mj ustanovljen neki (perut-ekcem) -prevedeno s danskog...Tako da sam se dala dojenju, ali moze biti dani ta tvoja ima mjesta, jer cim ja nisam pored njega budi se...tako da cim zaspe camim i ja u spavacoj...

doji onda fino do 6-tog čisto samo sika

Najbolja zaštota dijece od laergija je dojenje vjeruj...ja sam traume imala li sam izdržala sa farah sve do 14 mjeseca prije 6-toh nisma ništa dala drugo...a razlog genetsje prediposzicije alergijama o kojima govoriš.

A ta babicauser posted image user posted image user posted image user posted image

Što češće doji to će više navuć. I najvažnije pravilo, najvažnije siku do kraja da pojede....jer posljednje mlijeko je najkalitetnije.
Izdržite još mjesec a onda polako svega o malo. vidjet ćeš sve će to biti OK. A to buđenje...e moja draga i kad ga grahom našopaš sa 12 mjeseci on će da se budiuser posted image user posted image user posted image

Moja se i sada zaplakuje noću po 3-4 puta ...samo uzme moju ruku malo cucu i nastavi spavat a nije gladna 100% ima i viška kguser posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:33:33   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mislim da mu mlijeko nije dovoljno, barem tako babica kaze, nije puno dobio na tezini ali je na visini dobio preko granice, elem, pri rodjenju mu je iz p-vrpce vadjen nalaz i kazu ima 50 % sanse na alergije, posto mu i tata ima alergiju, na prasinu i grinje i da bi bilo najbolje da mali doji min 6 mj...A  Adrianu  je sa 3 mj ustanovljen neki (perut-ekcem) -prevedeno s danskog...Tako da sam se dala dojenju, ali moze biti dani ta tvoja ima mjesta, jer cim ja nisam pored njega budi se...tako da cim zaspe camim i ja u spavacoj...


da to nije tjemenjaca?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:37:11   
Anoniman
A patronazna jeste user posted image user posted image user posted image , ali ja sam isto rekla da  cu da se trudim barem tih 6 mj da dojim i vise naravno...Ne dajem mu nista drugo osim u zadnje vrijeme kako je vruce malo vode, jer zniji se puno, a i siku kad doji iscijedimo jednu skroz pa onda drugu, imam knjigu o dojenju a i procitala sam i ovdje  dosta o mlijeku...
Al eto prosli mjesec ga vagala imao je 6500 g i 67 cm a rodjen je sa 3500g i 55cm, ona kaze da je previse porastouser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:41:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mislim da mu mlijeko nije dovoljno, barem tako babica kaze, nije puno dobio na tezini ali je na visini dobio preko granice, elem, pri rodjenju mu je iz p-vrpce vadjen nalaz i kazu ima 50 % sanse na alergije, posto mu i tata ima alergiju, na prasinu i grinje i da bi bilo najbolje da mali doji min 6 mj...A  Adrianu  je sa 3 mj ustanovljen neki (perut-ekcem) -prevedeno s danskog...Tako da sam se dala dojenju, ali moze biti dani ta tvoja ima mjesta, jer cim ja nisam pored njega budi se...tako da cim zaspe camim i ja u spavacoj...


da to nije tjemenjaca?


Jeste ali kod njega je po citavoj glavi i ima na par mjesta na licu i tijelu, to je grozno izgledalo isto kao ispucala suha zemlja, al dobili smo kremice neke od koznog i pomoglo je ostalo samo malo na obrazu i na nogicama...Ide na bolje...Al cese se nenormalno , sve rane sebi pravi gdje god stigne, pa mu  rukavice  po noci drzim na rukicama...user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 1:49:28   
Hanady RR
Marina jesi upoznata sa temom
atopiski dermatitis
ili
seboroični dermatitis


možda nađeš sličnosti pa da paziš loke kreme kosititeuser posted image

a babicauser posted image user posted image user posted image user posted image
malo je poglupa da izvineš...čuj dijete previše naraslouser posted image
samo ti nastavi kako si poečal taman on kg ima a visok je super...ta babica nije dobre glave bogamiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 2:00:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Marina jesi upoznata sa temom
atopiski dermatitis
ili
seboroični dermatitis


možda nađeš sličnosti pa da paziš loke kreme kosititeuser posted image

a babicauser posted image user posted image user posted image user posted image
malo je poglupa da izvineš...čuj dijete previše naraslouser posted image
samo ti nastavi kako si poečal taman on kg ima a visok je super...ta babica nije dobre glave bogamiuser posted image


Nasla sam na netu o alergijama a i mama je zdravstveno lice bila pa mi je dosta toga objasnila...
Reko bi covjek na zapadu imaju tehnologiju a da izvines  su glupi ko neka stvar...Ne znam strucan naziv a nisu mi ni oni rekli ovdje ali na porodu se Adrianu pomjerila kljucna kost iz lezista, ja sam stalno govorila da nesta nije ok, a oni svi protiv mene i na kraju sam ja trazila na svoju inicijativu kiropraktora jer pocela mu se glavica kriviti, da bi meni moja dr  rekla kao pa ako si voljna platiti ???user posted image  Isto je tako bilo i sa ovim ekcemom , mislim pratim svoje dijete i vidim promjene, za njih nemam rijeci.Napisala sam nesta i na porodjajnoj prici kakav tretman smo dobili, a to je samo pola od onoga sto smo pretrpjeli...Tuga ziva

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 8:12:30   
*pcelica*
Pozdrav za generaciju user posted image Evo da se i mi prijavimo Atiji ce za cetiri dana biti punih sedam mjeseci. Sto se tice spavanja ona zaspi uvece oko 21 21,30 a ujutro je oko 7 budna malo se poidra pa opetzaspi jedan sat. Upravo je drzim na krilu i borimo se oko tastature user posted image malo zivnula pa odmah zijane radi osip se povlaci pa se nadam da cemo sutra moci u setnju. Dosadilo joj u kuci pa je nervozna  pa cekamo da nam nasa draga drugarica Ajsica dodje na kafu da se malo igramo user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 8:48:27   
Atarka
Evo i nasuser posted image . Za sedam dana moj djecak puni 10 mj. Veliki sam, sam se uspravljam od 7-og mj., puzam ko Schumaher, najvise volim uticnice, kad vidim kolica govorim "brm-brm". Imam 5 zuba. Volim sve sto vole mladi user posted image user posted image user posted image
Inace zaspe oko 21-21:30, budi se 2-3 puta ali odmah zaspe ako je sika blizu.
Sad cemo doruckovati i u setnju.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 8:48:30   
lilix
user posted image jutro...
pozdravljam otvaranje teme i nadam se lijepom druženju

nama je danas puna 3 mjeseca, na zdravlje i dug vijek

vještice baš te je lijepo vidjeti na ovoj temi

MarinaDK i moja Beri ima sličnih, čini mi se istih problema kao i tvoja beba, nama je pedijatrica rekla da se radi o seboreičnoj koži, vidim Hanady te je već uputila na postojeće teme o tome; mi smo tjemenjače sa glave i lica uklonili mustelinim šamponom protiv tjemenjače, a nogice, tj. gornju stranu stopala ne mažem ničim po preporuci doktora i to čini mi se polako prolazi

e dužnost zove, pilence se javlja...


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:08:48   
Anoniman
samo kratko dobro jutro od nas...

odoh popiti kahvu da se razbudim i furamo opet vanka... priroda nas mami i zove... cmokaraaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu lilix)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:18:38   
Anoniman
jutrooo
Mi smo dobro spavali nismo se budili do jutra da jedemo oko 7.i nije vise ni spavao.Evo ga pije sam sokic i danas ima nervoze .....
Joj jesu mi ove vrucine dosadile boze mili....
pusa svima

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:22:59   
mala86
jutro svima

imamo 10 mjeseci i par dana!jos uvijek se budimo nocuuser posted image ,papamo nekad i 4 puta!zaspe najdalje do 9,kolica obozava,ali mi se cak cini kisobran vise od onih velikih,valjda mu lakse razgledat!kad mu se prispe moze i zaspat u kolicima...

puza ko veliki,hoda uz stvari,kupanje obozava!u zadnje vrijeme se popne uz naslon kreveta pa se samo baci nazad na guzu user posted image user posted image user posted image ,ali frajer nece to na podu radit,zna da je tvrdo user posted image user posted image user posted image

onda se nasloni na nesto pa lupa ledjima o to-e tu nije vazno sta je,moze i stok od vrata user posted image
obozava "neigracke" bocu,kasike,zdjelice...user posted image user posted image user posted image ,prave igracke su mu zanimljive cak 5 min user posted image user posted image user posted image (sve zajedno)

hodalicu smo izbacili jer je neki dan pao iz nje user posted image  


veliki user posted image  za mame i user posted image user posted image user posted image user posted image


 

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:26:18   
Hannica
Jutro!!!  Samo da vas pozdravimo dok jos spadamo u ovu kategoriju od 0-1.user posted image
Inace nemamo sto pametno za reci,nista neuobicajeno.
Felix nemoj tako,pa neka malo i vrucine,jos mjesec-dva i doci ce zahladjenje.Zima nam predugo traje,neka malo i ugrije,kad ce ako ne sad.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:29:00   
Hannica
IZVORNA PORUKA: mala86

jutro svima

imamo 10 mjeseci i par dana!jos uvijek se budimo nocuuser posted image ,papamo nekad i 4 puta!zaspe najdalje do 9,kolica obozava,ali mi se cak cini kisobran vise od onih velikih,valjda mu lakse razgledat!kad mu se prispe moze i zaspat u kolicima...

puza ko veliki,hoda uz stvari,kupanje obozava!u zadnje vrijeme se popne uz naslon kreveta pa se samo baci nazad na guzu user posted image user posted image user posted image ,ali frajer nece to na podu radit,zna da je tvrdo user posted image user posted image user posted image

onda se nasloni na nesto pa lupa ledjima o to-e tu nije vazno sta je,moze i stok od vrata user posted image
obozava "neigracke" bocu,kasike,zdjelice...user posted image user posted image user posted image ,prave igracke su mu zanimljive cak 5 min user posted image user posted image user posted image (sve zajedno)

hodalicu smo izbacili jer je neki dan pao iz nje user posted image  


veliki user posted image  za mame i user posted image user posted image user posted image user posted image


 


Pazi s tim kasikama molim te,moje prijateljice kcerkica je pala na kasiku dok se igrala i probila nepce.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:38:50   
Anoniman
Jutro svim mamicama i malim lopuzama...Ja jos uvijek spavamuser posted image , mali se nocas neprestano budio, papa stalno...Cekam da se probudi pa cemo malo do prodavnice igracaka, danas mu je 5 punih mjeseci, moramo malo da se obnovimo sa zveckicamauser posted image user posted image

Lilix i kod nas je najgore proslo, glavica, obrazi, vrat, ali ima na nogicama to mazem  par puta na dan, jer svrbi ga sve rane po sebi napravi....Tu kremu koju smo dobili pomaze ali valjda sad kako je vruce i on se znoji. pa i to doprinosi ceskanju....Bice dobro akb

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:40:33   
bebacha
jutro i od nas.nama je u nedelju prvi mali rodendan.juce smo kupili kolica,jutros isli u prvu setnju,mamin sincic je uzivao i mami pokloni nekoliko slatki mali osmjehauser posted image user posted image user posted image user posted image mama se rastopila i da bilo je i nekoliko put guuuuuuser posted image user posted image user posted image pozdrav generacij

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 9:55:34   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: mala86

jutro svima

imamo 10 mjeseci i par dana!jos uvijek se budimo nocuuser posted image ,papamo nekad i 4 puta!zaspe najdalje do 9,kolica obozava,ali mi se cak cini kisobran vise od onih velikih,valjda mu lakse razgledat!kad mu se prispe moze i zaspat u kolicima...

puza ko veliki,hoda uz stvari,kupanje obozava!u zadnje vrijeme se popne uz naslon kreveta pa se samo baci nazad na guzu user posted image user posted image user posted image ,ali frajer nece to na podu radit,zna da je tvrdo user posted image user posted image user posted image

onda se nasloni na nesto pa lupa ledjima o to-e tu nije vazno sta je,moze i stok od vrata user posted image
obozava "neigracke" bocu,kasike,zdjelice...user posted image user posted image user posted image ,prave igracke su mu zanimljive cak 5 min user posted image user posted image user posted image (sve zajedno)

hodalicu smo izbacili jer je neki dan pao iz nje user posted image  


veliki user posted image  za mame i user posted image user posted image user posted image user posted image


 


Pazi s tim kasikama molim te,moje prijateljice kcerkica je pala na kasiku dok se igrala i probila nepce.user posted image


ma igra se sa svojim plasticnim kasikicama,nedam mu ove prave

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 10:11:39   
mube
jutro svima,evo i nas malo danas...moj djecacic se probudio prije dva sata i ja ne mogu ni kafu od njega na miru popiti,nece vise da lezi,nista mu nije zanimljivo osim da ga nosam a ja Boga mi ne mogu,od trudnoce imam problema s kicmom pa mi ga pravo tesko nosati...vidim pisete o spavanju pa kazem da moj nikako da ustabili neki ritam,...nekad s eprobudi jednom a nekad pet puta pogotovo u zadnje vrijeme...sve kontam da je od vrucine...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 10:18:04   
nikita
jutro i od nas,
tj. samo od meneuser posted image , maleni jos spava jer je zaspo u ponoc i pol user posted image , juce se probudio u 11h , inace je spavalica po noci , ne budi se po citavu noc osim 2 puta i samo mu dam vode i zaspe odmah. Po danu spava sat, sat i pol pa ne znam otkud mu energija toliko sati skakat i mrdat, on i ako lezi lupa nogama , a najvise voli kad stoji na nogama. KUpili smo hodalicu iako sam rekla da necu da je koristi ali necu u njuuser posted image zeli da ga mi drzimo pa da stoji ooo toliko stvari kupis i oni ih ne koriste...Ruckamo piletinu i ovih dana cemo probat grasak i mahunu-buraniju te lubenicu...mrzi brokulu i blitvu i opcenito zelenjeuser posted image Uglavnom ima 8 mj al je zestok, kad mu nesto ne paše dreči se , udara nogama, ma Škorpion pravi haha


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 10:23:31   
aida.
Jutro i od nas... Nama je 4 mjeseca i 9 dana i pravo veliki momak :) ne budimo se nocu.. Zaspi oko 23 i ujutro do 6, onda hapi sikaru i nastavi do 10-pola 11 user posted image user posted image prava spavalica... i poguzija user posted image user posted image

bebacha drago mi je da ste se "tockirali" user posted image od sad idemo u setnju.. Ljubi nam Alena i postavi slike na fb sto prije user posted image

lilix pa sretan mali rodjendan user posted image bas mi je zao sto i ti i MarinaDK, odnosno vase bebe, imate problema s tom tjemenjacom user posted image user posted image

Ostalim veeeliki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 11:44:17   
samedi
Dobar dan i od mene! Ja se naradila dosad,pa pauza,pa opet nastavljam. Danas sam citav dan za sporetom,sutra puna kuca gostiju. Sreca pa mala spava od jutros,probudila se u 7,malo se igrale,popila flasicu i zaspala opet :-) .
Lilix,Marina,bas mi je zao sto deverate s tim problemima,nisam stvarno znala dosad. Kad budem imala vremena procitacu ove teme sto je Hanady postavila da budem u toku. Joj evo ima mjesec kako smo prijavili za internet i jos niko nije dosao da prikljuci,gotov sam pukla vise od cekanja. Jos trebam da pratim oglase,ne bi li nasla kakav posao a oni me zezaju!
Bebacha,Aida,blago se vama,mozete zajedno setati. Ja ovdje nemam nikoga blizu pa i slabo setam. Vecinom se vozamo ispred kuce i po lokalnom putu. Tako je to kod nas na selu :-) . Sutra mi je prva godisnjica braka,moram vam se pohvaliti :-).
Zna li neko sta je sa Sulty,Dzenanom,Idachom,Dorom,Delfin,Leenom? Pusa svima,odoh,prosla pauza :-)

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 11:48:06   
Anoniman
Felix nemoj tako,pa neka malo i vrucine,jos mjesec-dva i doci ce zahladjenje.Zima nam predugo traje,neka malo i ugrije,kad ce ako ne sad.user posted image
user posted image iskreno dosadile su mi vrucine jedva cekam da se obucemo user posted image mrzimmm sparine....
Nadam se da,me nece ruziti sto pisem ovdjeuser posted image

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *