|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 11:54:50   
leona81
dobro jutro i od nas...beba sad spava ovo je prvo spavanje od budjenja...i u pravilu uvijek zaspi 2 do 3 sata nakon budjenja...dojila sinoc samo 2 puta sto je veeeliki uspjeh, onda je dojila kad se probudila pa nakon sat i po jela sljive, bananu i jabuku sa zitaricama, pila vodu i maloprije uz dojenje zaspala...

popodne spava jos jednom i onda nekad ok 23 sata zaspe i budi se samo da jede...

mi uvodimo 3 obrok i pokusavamo da smanjimo dojenje uz unos druge tekucine pa cemo vidjeti...mi jos ne puzemo, pomalo stojimo i onda padamo na guzu:) jako je aktivna i tek je od jucer pocela malo sama da se igra u ogradici a inace slomi i trazi konstantnu paznju pa ne mogu ni u wc od nje...

user posted image pozdrav svim mamama i bebicama

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:14:32   
melly__
Evo da se i mi prijavimo user posted image ovdjeuser posted image
Moj djecak ima 1 mjesec i sest danauser posted image prava je dobrica,slusa,spava,ne budi se puno navece,ma ljepota user posted image kao da je vec veliki...samo prozdrljivac je veliki-stalno bi nesto rucao a najdraza poslastica mu je ovaj gel sto se stavlj na cucu za ciscenje krupiceuser posted image nece cucu ako to nije na njojuser posted image
Uziva biti napolju,kad je u kolicima ne dodjemo ni do lifta on zaspi user posted image ma uzivam sa njim..
Eto drage moje lijep pozz i nadamo se ugodnom druzenju..user posted image za vase user posted image od nas..

_____________________________

17.06.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:15:01   
salmy
Jutrica i od nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo i na sna ovoj temi! SVIDJA mi se jakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image konkretno i prakticno! pa svi se mozemo uklopiti
user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve user posted image i njihove mamice!!!
Mi super napredujemo papmo kakimo i zanovjetamo! Ad mljieko samo pije oko ponoci a ostalo vrijeme jedemo svastauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vec smo naucili da zovemo Dedeeeedu(iako sam trubila satima Mamamama)user posted image user posted image user posted image  tatamo rukicama,ljubimo mamu! i sami sjedimo u krevetu!
Ali nemamo nijednog zubicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljubimo generacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:23:51   
teacher75
evo i nas da se tuspasimo. vruce pa necemo nigdje do veceras. lana je mala ljencina, ima 9 i po mjeseci, jos uvijek se ne dize, prije je voljela sam oda lezi a sada da sjedi, nema jos nista od dizanja. nema nijednog zuba jos. fino jede, mirna je, poslusna, znamo po 4-5 sati setati s kolicima, ne smeta mami i tati kad piju kafu u ljetnoj basti itd.... za sad je user posted image za pozeliti. i mi planiramo uvesti 3. obrok. tj, veceru pa ako mogu neke ideje za veceru... da ne citam sve postove u ishrana bebe, ili mozete i tamo napisati...hvala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:24:13   
aida.
Moj E. danas nesto kasljuca user posted image i to ne da folira nego bas iza sna zna se nakasljati, suhi kasalj... ne znam bil ga odmah trebala voditi pedijatru...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:26:45   
amela2208
dobro jutro od nas

sad sam procitala sve postove i drago mi je sto nas ima dostauser posted image user posted image drago mi je sto su se nove mamice nma "prikacile"user posted image user posted image user posted image . Dok sam citala ove postove primijetila sam da skoro sve user posted image user posted image user posted image  lijepo spavaju preko noci i pitam se sta se desilo mojoj princeziuser posted image İ ona juser posted image e tako do 3-3  ipo mjeseca super spavala ekad cak i bez ijednog budjenja a sad prav jeuser posted image . Ne spavamo navece skoro uopste i ako zaspemo to je budjenje svakih pola sata.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:30:42   
Leena
Evo da se ja i moja Esmica upisemo, da se ne brine Samedi sta je s nama :D
Ja na poslu, frka, trka, panika, ali izdrzat cu jos ovih desetak dana i onda kuci po citav dan sa mojim Esmickom :D
Ona je inace spavala po svu noc, a sada se sve cesce budi, sinoc me mm probudio oko 5, kaze:"Evo, vec sat vremena joj ja vracam dudu, hajd sad ti." hehe
Tako nervoza je neka uhvati, samo pljuje dudu, pa je trazi, ako joj dam da jede, mrsko joj dojiti, pa onda joj dam flasicu (moje mlijeko, samo izdajam), popije mozda 20ml ( do jutra nikako ne jede fino, ali zato po danu-daaaaj, sve moze! Cak i D3 kapi u slast proguta hehehe) i dosta, ali zato caja mislim da bi 200 ml popila u minuti da joj dam... Valjda zedni po noci, vruce... A mene sve strah ostaviti prozor otvoren, kontam ujutro kad zahladi, da mi se ne prehladi, toliko se oznoji kad spava da joj kosica bude skroz mokra...
Ja se raspisala, a posao ceka, ljubim sve vas i bebarice i user posted image user posted image user posted image user posted image za novu temu!
Lilix, ljubi mi malog rođendanka hehe:D!


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:30:45   
amela2208
IZVORNA PORUKA: aida.

Moj E. danas nesto kasljuca user posted image i to ne da folira nego bas iza sna zna se nakasljati, suhi kasalj... ne znam bil ga odmah trebala voditi pedijatru...

ja bi svoju odvela, sad ti procijeni trebas li ici ili ne. Zelimo vam brz oporavak

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:31:02   
aida.
ma amela sigurna sam da ce i ona nastaviti lijepo spavati... dodje im period.. moj maleni nije jedno dvoje noci u prosloj sedmici lijepo spavao, stalno se budio i ja odmah se prepala reko sad ce on tim tempom user posted image user posted image kad ne, nastavi on fino ko sto je i naucio.. sinoc se poso vrtit, zakmeci, lezo na ledjima i ja ga stavim na stranu(iako se zan i sam okrenuti) al et, i dam mu cucu i nastavi on... jutros s desne se prevrno na lijevu stranu kad se probudio user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:31:50   
salmy
IZVORNA PORUKA: amela2208

dobro jutro od nas

sad sam procitala sve postove i drago mi je sto nas ima dostauser posted image user posted image drago mi je sto su se nove mamice nma "prikacile"user posted image user posted image user posted image . Dok sam citala ove postove primijetila sam da skoro sve user posted image user posted image user posted image  lijepo spavaju preko noci i pitam se sta se desilo mojoj princeziuser posted image İ ona juser posted image e tako do 3-3  ipo mjeseca super spavala ekad cak i bez ijednog budjenja a sad prav jeuser posted image . Ne spavamo navece skoro uopste i ako zaspemo to je budjenje svakih pola sata.
Nista strasno mozda faza a mozda i vrijeme,moj user posted image  je imao tih faza.Pokusaj je drzati budnom u toku dana da bi navecer spavala.Mozda je zamjenila noc za dan 

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:32:05   
aida.

IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: aida.

Moj E. danas nesto kasljuca user posted image i to ne da folira nego bas iza sna zna se nakasljati, suhi kasalj... ne znam bil ga odmah trebala voditi pedijatru...

ja bi svoju odvela, sad ti procijeni trebas li ici ili ne. Zelimo vam brz oporavak


nije to mnogo i nije cesto... pa cu vidjet... to je od jutros, odnosno od sinoc, ako bude i danas/veceras, sutra ga vodim... bolje na vrijeme...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:33:24   
Meri29
Sta nam radite, vidim nova tema, treba se naviknuti na nju, nesto mi stara prirasla srcu. Ali da svi budemo zadovoljni ok je user posted image

Mi odosmo nocas na more, u pripremama smo do grla, najradije bih ponijela cijeli stan user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:34:52   
myb@by
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Pozdrav za generaciju user posted image Evo da se i mi prijavimo Atiji ce za cetiri dana biti punih sedam mjeseci. Sto se tice spavanja ona zaspi uvece oko 21 21,30 a ujutro je oko 7 budna malo se poidra pa opetzaspi jedan sat. Upravo je drzim na krilu i borimo se oko tastature user posted image malo zivnula pa odmah zijane radi osip se povlaci pa se nadam da cemo sutra moci u set_nju. Dosadilo joj u kuci pa je nervozna  pa cekamo da nam nasa draga drugarica Ajsica dodje na kafu da se malo igramo user posted image


I mi pozdravljamo generaciju user posted image . Beba pajki a mama se kuha user posted image .
Pcelice nadam se da je Ajsa imala nastup sa Ajlomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kad beba ozdravi dođite i vi do nas user posted image .

Sad da se i mi malo predstavimouser posted image . Ajsa ima 9 mjeseci i 20 dana. Ima 6 zubica. Voli puno da plese, cak i kad cuje ezan ona pocinje da plese i repa user posted image user posted image user posted image user posted image . Voli puno i svasta da jede i to se mashallah i vidi na njoj. Zna da akaze mama, nana, babo,deda, avav ( to joj je cuko), tasuna i kade joj kazemo bravo takođe tasuna. Puze unazad i slomi nam svima kicmu jer po cijeli dan hoce da hoda. Hoda kao mala balerina na prsticima, i kad joj kazemo fino hodaj onda hoda kao vojnik. Puno voli da se druzi. Kao sto Atarka rece voli sve sto vole mladi.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio myb@by -- 23.7.2010 12:41:40 >


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:37:07   
salmy
IZVORNA PORUKA: Meri29

Sta nam radite, vidim nova tema, treba se naviknuti na nju, nesto mi stara prirasla srcu. Ali da svi budemo zadovoljni ok je user posted image

Mi odosmo nocas na more, u pripremama smo do grla, najradije bih ponijela cijeli stan user posted image
Sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lijepo se provedite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za Majdu znam da hoce ali Vas dvoje bi trebali! za razliku od nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj user posted image je uzivao i bas mu je godilo,ali mi nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:39:00   
amela2208
salmy ovdje je preko noci oko 30 stepeniuser posted image mada je svako vece kupam pred spavanje, preko dana samo 1 ılı 2 puta spava i to po malo ali sto prodje 12 sati navecer pocinje nervoza, gunjdjanje, tako sve do zore. Sve me ziv boli i sto je najgore okrece se na stomak tako da joj krevetac bude mali i donje kod nas i nas razbaca po stranauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:40:56   
amela2208
IZVORNA PORUKA: Meri29
Mi odosmo nocas na more, u pripremama smo do grla, najradije bih ponijela cijeli stan user posted image

sretan put lijepo se provedite i pazi mi malu cupu cupavu da ne izgori

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:42:36   
aida.

IZVORNA PORUKA: amela2208

salmy ovdje je preko noci oko 30 stepeniuser posted image mada je svako vece kupam pred spavanje, preko dana samo 1 ılı 2 puta spava i to po malo ali sto prodje 12 sati navecer pocinje nervoza, gunjdjanje, tako sve do zore. Sve me ziv boli i sto je najgore okrece se na stomak tako da joj krevetac bude mali i donje kod nas i nas razbaca po stranauser posted image user posted image user posted image


ma sto posto ne moze spavat od vrucine... u nas je stan bas hladan, ali kad je bas pretoplo onda se vrti (iako je kazem hladovina) i ruzno spava... tak da to je to... cim zahladni tvoja c eprincezica spavat ko i prije user posted image vidjet ces..user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:42:49   
myb@by

IZVORNA PORUKA: aida.

Moj E. danas nesto kasljuca user posted image i to ne da folira nego bas iza sna zna se nakasljati, suhi kasalj... ne znam bil ga odmah trebala voditi pedijatru...

Ja bi bebu odvela dr. Mozda da prije toga nazoves pa da pitas da li da ga vodis ili ne.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:44:00   
aida.

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: aida.

Moj E. danas nesto kasljuca user posted image i to ne da folira nego bas iza sna zna se nakasljati, suhi kasalj... ne znam bil ga odmah trebala voditi pedijatru...

Ja bi bebu odvela dr. Mozda da prije toga nazoves pa da pitas da li da ga vodis ili ne.


Tako cu i uradiit... ako bude i sutra nazvat cu dr. pa da vidim sta... Nadam se da ce prestati...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:48:36   
amela2208
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: amela2208

salmy ovdje je preko noci oko 30 stepeniuser posted image mada je svako vece kupam pred spavanje, preko dana samo 1 ılı 2 puta spava i to po malo ali sto prodje 12 sati navecer pocinje nervoza, gunjdjanje, tako sve do zore. Sve me ziv boli i sto je najgore okrece se na stomak tako da joj krevetac bude mali i donje kod nas i nas razbaca po stranauser posted image user posted image user posted image


ma sto posto ne moze spavat od vrucine... u nas je stan bas hladan, ali kad je bas pretoplo onda se vrti (iako je kazem hladovina) i ruzno spava... tak da to je to... cim zahladni tvoja c eprincezica spavat ko i prije user posted image vidjet ces..user posted image

vodim ja svoju za par dana ponovo na planine C.Gore kod nene i dede pa ima da spava ko luda bili smo prije 2 mjeseca i tamo je izgubila ritam svega pa ga mozda sad i povratimo. Sto kazu stari "klin se klinom izbija"user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 12:53:45   
melly__

IZVORNA PORUKA: Leena

Evo da se ja i moja Esmica upisemo, da se ne brine Samedi sta je s nama :D
Ja na poslu, frka, trka, panika, ali izdrzat cu jos ovih desetak dana i onda kuci po citav dan sa mojim Esmickom :D
Ona je inace spavala po svu noc, a sada se sve cesce budi, sinoc me mm probudio oko 5, kaze:"Evo, vec sat vremena joj ja vracam dudu, hajd sad ti." hehe
Tako nervoza je neka uhvati, samo pljuje dudu, pa je trazi, ako joj dam da jede, mrsko joj dojiti, pa onda joj dam flasicu (moje mlijeko, samo izdajam), popije mozda 20ml ( do jutra nikako ne jede fino, ali zato po danu-daaaaj, sve moze! Cak i D3 kapi u slast proguta hehehe) i dosta, ali zato caja mislim da bi 200 ml popila u minuti da joj dam... Valjda zedni po noci, vruce... A mene sve strah ostaviti prozor otvoren, kontam ujutro kad zahladi, da mi se ne prehladi, toliko se oznoji kad spava da joj kosica bude skroz mokra...
Ja se raspisala, a posao ceka, ljubim sve vas i bebarice i user posted image user posted image user posted image user posted image za novu temu!
Lilix, ljubi mi malog rođendanka hehe:D!


Bas mi je drago da vidim da si se javila....vec sam se pitala sta je sa vama...ti si pravo rano pocela raditi,super da si mogla user posted image user posted image ...a i moj djecak voli caj pravo,a ne znam smije li ga bas toliko pitiuser posted image ..mi smo otkrili lijek za spavanjeuser posted image svaku noc ga okupamo u isto vrijeme i super spavauser posted image ispocetka se nije volio kupati nikako,kako se deraouser posted image ,ali sad uziva..pozz i user posted image za malenu djevojcicu..

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 13:07:21   
lilix
Meri29 hoću i ja na more user posted image , blago vama lijepo se provedite...

i ja sam u pakovanju, idemo na selo preko vikenda, a kad s dvoje male djece ideš negdje treba ti tona stvari, spakujem pola kuće user posted image
Leena i moja Beri sinoć isto kao i Esma, isto vrijeme, isti problemi sa cucom, da nisu telepatski povezane user posted image ; eh moja B neće čaja, rijetko kad, ona vjeruje samo u siku user posted image
samedi sve cure za koje si pitala su dobro i one i bebice,imaš milion poruka na pp, kad konačno dobiješ priključak na net ima da čitaš poruke dva dana user posted image
amela nadam se da će bebi ubrzo da povrati svoj ritam spavanja, kao što kažu cure, probaj predveče malo da je izmoriš, ne daj joj da spava, pa možda pomogne


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 13:17:19   
samedi
Opet pauza :-)
Leenaaaa! Nek si nam se javila! Jos malo pa ces biti cesce s nama! Joj i kod nas je navece 30 stepeni u kuci,ugriju se zidovi preko dana pa je navece dernek. Sreca pa mi N.dobro podnosi vrucinu,zato smo mm i ja druga prica.
Meri sretan put,lijepo se provedite i odmorite. Jel to prvo more zajedno? I ja jedva cekam,ali nista od mora ovo ljeto,iduce godine aBd.
Aida,nadam se da to kasljucanje nije nista ozbiljno. Mozda mu se grlo susi od suhog zraka?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 13:22:06   
Leena
melly, dzaba ja pricam, fol odoh raditi, pa svakih 5 min. zavirim da vidim sta ima hehe:). Ma nisam mogla, nego sam morala, sta cu, posao je takav, vezan datumima i nikako ne mogu promijeniti... Ali hajd, jos desetak dana i gotovo. A to za spavanje, i mi smo imali tu praksu s kupanjem, ali onda se desavalo kako izadjemo pred vece u setnju da zaspi, pa mi je bude zao buditi kad dodjemo kuci, samo joj pelenu promijenim i ostavim je da spava, pa onda preskocim tako jedan dan kupanje, a kako je vruce i znoji se, nije mi to drago nikako, pa sada dok je takvo stanje okupam je popodne, a pred vece je samo malo osvjezim prije te setnjice.
Ljubi i ti nama druga puuuuno!


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 13:24:09   
Leena
Lilix, povezane su 100%, to su sve neki dogovori još iz onog vremena Aspeka i kafica heheh:D
Samediuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *