|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 18:52:19   
teacher75
sreca pa je to samo bilo prvi dan, poslije je na moru bila super, user posted image za pozelit. prvih nekoliko mjeseci nije se ni ona bojala nicega, ali zadnja 2-3 mjeseca se trza na sve...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 18:56:42   
melly__

IZVORNA PORUKA: teacher75

sreca pa je to samo bilo prvi dan, poslije je na moru bila super, user posted image za pozelit. prvih nekoliko mjeseci nije se ni ona bojala nicega, ali zadnja 2-3 mjeseca se trza na sve...user posted image

Dobro je user posted image vec sam pomislila da vam se more smucilouser posted image uh daa mi je malo samouser posted image
A da se nije prepala pa otud takva reakcija,mozda iz sna da se trznula user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 20:22:35   
aida.
Kad je E. bio skroz malen, place ne mogu ga smiriti, znam nije gladan, vidim nista ga ne boli, samo hoce da je na rukama a ja necu vala da nosam bezveze i gotovo... Trebali mi gosti doc i ja ga spustim u krevetac, dreka ga stoji i upalim usisivac, reko moram na brzinu usisat, kad se smiri... ja ugasi usisivac, opet plac, opet upalim, smiri se... Tad sam shvatila da ga smiruju ti zvukovi.. I snimila zvuk na mobitel, tako da mu s vremena na vrijeme pustim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:16:03   
Lady26
Poljubac za generaciju
Evo i nas da se javimo na ovu temu, ubi nas vrucina, u kuci ima 1000000 stepeni, nema zraka a Lana ima upalu grla user posted image ...pa se ni ne mozemo rashladiti kako treba, sinoc zaspala meni na rukama tek u 23,30 a inace joj je max 21,30...nosic zacepljen, ma grozno...veceras sam je uspavala na ljuljacki na terasi inace ne znam da li bi zaspala.
A vidim svi imamo problem sa nespavanjem...da hoce snijeg hihihhihihi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:19:01   
aida.
samo nemoj snijega sve cemo izdrzati user posted image user posted image user posted image maloprije kad sam E. dojila grasci znoja niz glavicu mu od vrucine user posted image jos nije zaspo, ev ga kenjkav, a nije cijeli dan spavo... valjda ce spavat cijelu noc jer je bas iscrpljen...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:28:07   
Lady26
I Lana se nevjerovatno znoji a nema ni 5 dlaka na glavi hihihi...sta bi da ima vise kose, sad pred spavanje sam je presvukla 5x danas...i kad sam otvorila komodu nemam bodi kratkih rukava...kad ih je prije sve iznosila...evo masina radi, malo da se ugrijemo user posted image
Ma ako treba i grad nek padne, ovo je nemoguce izdrzati...Bojim se da se jos vise ne razboli od ventilatora i otvorenih prozora


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:34:34   
Anoniman
Aida user posted image user posted image  ljubi nam malog bebacha..

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:36:55   
Honey3
dobran nocuser posted image ah sto ste se raspisale od sinoc,drago vam sto je otvorena nova temauser posted image moja Esmica evo zaspala,okupala se i jedva je docekala krevetuser posted image  a ja evo tri dana perem ves od mora i jos imam punu korpu a za peglanje kamaretina velika,neznam otkud sve ovo,gdje je stalo sveuser posted image Lady bas mi je zao sto Lana ima upalu grla i mi smo imali pred more i otisli smo sa antibiotikomuser posted image kakvi su Lani sada nalazi urina jeli otisla baja?nisam upratila zbog odmora

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:41:27   
Lady26
Nek ste se vi izmorali user posted image to je bitno...i mi cemo aBd, valjda nece biti problem zbog Lanice i grla, vidjet cemo na kontroli. Pa Zaha baju nismo imali hB, bila je samo upala mokracnih kanala, pije sirup jos uvijek do sljedece kontrole urina tj radit cemo pocetkom avgusta, e sad je za grlo dobila isti sirup samo da pije 3x dnevno a pila je samo navece. Ma do tog problema sa mokracnim kanalima ma ni nakasljala se nije kako treba al evo od tad non stop nesto, oslabio imunitet i eto...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 22:59:33   
aida.
Zaspa....user posted image

Lady i E. nema kosice, nesto malkice a isto puno se znoji, al je debeljuco user posted image ja sam jutros tako, nemam ni jednog bodija, i 2 masine danas odradile, sve suho... user posted image I mene je strah ventilatora, mi ga ne palimo ali jucer smo kod moje mame bili i jos nije bio uopste u njega okrenut a danas mu ispod oka ko crveno, sve kontam od toga je...

Malena_A user posted image user posted image user posted image

zaha znam kako ti je, vesa uvijek ima... ja sad po ovoj vrucini peglam bas sto moram, ne mogu sve vala, nema sanse...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:03:08   
Anoniman
Dobro vecer generaciji user posted image

prvo, da cmoknemo Lanicu, sta je bilo... cuj upala grla... misha li joj mekinjasa... bas nam je zao da je to strefilo... nadam se da ce brzo ozdraviti... user posted image

Meri sretan put, lijep provod i odmor, ugodno druzenje sa roditeljima i mlooooooooogo cete nam faliti... user posted image

mi smo danas cijeli dan bili na selu i uzivali u toplini i suncu... skuhali smo se na sve moguce nacine... user posted image user posted image kaze Sabina u autu eto kad ako Bog da nam padne snijeg nece biti ovako vruce... user posted image reko i djetetu prigustilo... a sad smo joj se ismijali, legla pored mene da gleda tv i prenosi je da zaspi, odjednom dijete skoci pa tamo pa vamo pa drzi pa ne daj, da bi na kraju legla na pod i kaze uh miliiiineeee... hahahaha... vruce joj... evo je zaspala i ona... Nane spava od 21 sat, njemu izgleda nista ne smeta ova vrelina... doduse, cijeli dan je samo u peleni, a po noci mu obucem samo bodi kratkih rukava i ne pokrivam ga... danas je dojio 4x pa sam super prezadovoljna... u odnosu na jucer kada nije niti jednom dojio, danas je izvukao svaku kap... user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:11:03   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Bambi09


kaze Sabina u autu eto kad ako Bog da nam padne snijeg nece biti ovako vruce... user posted image



jao carice majko mojauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:17:22   
Anoniman
e ona samo kad izvali to ne bi vjerovala sta se njoj sve vrti po glavi... al reko gdje bas snijeg nadje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kako nam je drug Dinozi??? jeli ozdravio???

(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:17:34   
rose 87
pozdrav veliki i od nas,vidim nova tema user posted image user posted image user posted image ,neka neka,pa mi ovako upadnemo,samo da vidimo kako ste nam,jer smo vecinom napolju kako je ovo vruce,vidim i kod vas bebice ne spavaju dobro,mi se bas patimo,malo smo buce pa nam jos vise vruce i samo se znojimo,nadamo se da ce uskoro kisa i neke malo nize temp.
ljubimo sve user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:19:21   
Anoniman
pa rose gdje se ti izgubi u posljednje vrijeme... kako napreduje generacija nasa... ??? sta ima novoga kod vas???

jaooooooooooo pa ja tek sad skontala da mi je tu i moja nerkica... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dragaaaa moja, sta ima kod vas, kako napredujete, sta nam radi drugarica... jaoooooo jesmo vas pozeljeli... nadam se da cete se cesce javljati... ljubni nam drugaricu

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:24:06   
aida.

IZVORNA PORUKA: rose 87

pozdrav veliki i od nas,vidim nova tema user posted image user posted image user posted image ,neka neka,pa mi ovako upadnemo,samo da vidimo kako ste nam,jer smo vecinom napolju kako je ovo vruce,vidim i kod vas bebice ne spavaju dobro,mi se bas patimo,malo smo buce pa nam jos vise vruce i samo se znojimo,nadamo se da ce uskoro kisa i neke malo nize temp.
ljubimo sve user posted image



da te obradujem, sutra i prekosutra najavili su kisu i malo nize temperature user posted image

a jojjjj.. nikako da se smiri, malo spava i opet se cuje iz krevetca user posted image al sad sam nasla taktiku, pustim ga i cim vidi da me nema, smiri se i opet zaspi user posted image lopovluk...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Bebe od 0 -1 godine
23.7.2010 23:30:22   
Honey3
meri sretan put i od nas,zelimo lijep provoduser posted image user posted image Bambiiiii di si,pa vi samo u skitnjiuser posted image reci Sabini neka nam jos ne sluti snijeg,lakse se rashladiti nego ugrijati,ona je stvarno legendauser posted image aida ja ves polovim sa kcerkom, pola ona pola jauser posted image ona se uci peglati a ja nemam neke ostre kriterijeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 0:16:43   
Anoniman
ma evo i nas draga... koristimo ovo ljeto i vreline do maksimuma... samo da nismo u kuci medju zidovima... docice i zima pa cemo se zabiti u kucu i ni makac nigdje... a bas mi zao sto nisam vidjela jos dosta vas zenica kad sam bila u SA, ali moracu se nekako skontati da makar jos jednom doletim prije nego pocnem raditi... user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 0:24:22   
Srculence
Bambi Dinozi je danas  super masallah:-)))Fino mi je jeo to je najbitnije i nije plakako...ne bi li Bog dao da završimo s tim upalama višee!!!!
Imamo još malo antibiotika....pa kad to popijemo vodim ga na kontrolu:-)))
Ljubi mi Caricu i Nanetauser posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 8:22:04   
samedi
Dobro jutro drage moje,samo kratko da vas pozdravim,pa da trcim za poslom. Imala bih vam svasta pricati ali nemam vremena. Sinoc me je Nejra prepala ko nikad dosad. Pisem vam kasnije ako uhvatim vremena,sad obaveze zovug! Pozz

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 8:58:58   
Anoniman
Dobro jutro vam i ja zelim...
aaaaa kako mi je neobicno sto ne vidim Meri prije mene... user posted image nadam se da su dobro odputovale i da jutros uzivaju u morskom zraku i mirisima jadrana...

samedi, sta je to malena drugarica napravila pa te tako prepala??? nadam se da nije nista ozbiljno i strasno...

mi smo super spavali kao i inace, dojili smo do sada 3x od sinoc od 22 sata user posted image sad cemo da pijemo kafu i da doruckujemo... user posted image

danas nam je punih 7 mjeseci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Bambi09 -- 24.7.2010 8:59:36 >

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 9:51:04   
aida.
Dobro jutro i od nas...
Mi smo imali budjenje u 4 user posted image samo hapio dobio svoju cucu user posted image i nastavio spavat user posted image do 9 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:34:10   
*pcelica*
Dobro jutro i od nas
Nasem dragom drugu Nanetu sretanmali rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kod nas je situacija puuuno bolja. Osip se skoro sav povukao temperature nema i po zijanima vidim da je ozdravila. Maloprije joj upalila baby einsteina ali njoj moje cvijece interesantnije sve moram sklanjati od nje jos malo pa cu stvari vjesati da mi vise s plafona user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:37:49   
aida.

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro i od nas
Nasem dragom drugu Nanetu sretanmali rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kod nas je situacija puuuno bolja. Osip se skoro sav povukao temperature nema i po zijanima vidim da je ozdravila. Maloprije joj upalila baby einsteina ali njoj moje cvijece interesantnije sve moram sklanjati od nje jos malo pa cu stvari vjesati da mi vise s plafona user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
dobro je znaci user posted image user posted image bas mi je drago da je bolje...user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:44:33   
rose 87
evo i nas,dobro jutro svima zelimo
bambi evo nas ma dobro smo kako raste mali sve veci lopov,trazi sve vise vremena,da se igram s njim a i koristimo ovo vrijeme,malo hodamo,kupamo se u bazencicu u tome uziva tako da nemam bas puno vremena za komp. ali cim dodje zima bicemo mi stalno tu user posted image user posted image
Nanetu sretan mali rodjendanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,a Sabini user posted image user posted image user posted image user posted image poklanjamo da ne bude ljubomorna
aida. nista danas izgleda od kise,ma nadam se da ce malo pasti barem sutra da nas osvjezi pa opet sunce,neka grije dok je ljeto i vrijeme mu je
mi smo poceli puziti pomalo,a bas je smijesan,digne se na rukice i nogice i samo se odbaci,pa odmori pa opet
ljubimo vas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *