|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:46:06   
aida.
izgleda da nema..... ma ja bih voljela a je ne bude nego da samo malo temperatura bude niza user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:46:24   
Zoe
Evo i nas  user posted image
Nanetu, sretan mali roćkas, našoj Beri i Esmi sam zaboravilauser posted image user posted image  pa evo sada grupnouser posted image
Farah user posted image  a ja se laćamuser posted image , valja se pripremiti za svadbicuuser posted image user posted image
Čujemo se poslije....

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:48:12   
rose 87
ah da
meri zelim da znas da ti zavidim ali u onom dobrom smislu,nadam se da se lijepo provodite
pcelice a kakav osip,sory nisam u toku,kod mene se E. izaspe po ledjima od vrucine,bilo me to prepalo malo ali vidim i druga djeca tako pa ga sad samo poslije tusiranja pospem puderom i bolje je
srculence nadam se da ce Dino konacno da uziva u ljetu i da ga nece muciti vise sa tim ljekovima


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 10:49:28   
rose 87
IZVORNA PORUKA: aida.

izgleda da nema..... ma ja bih voljela a je ne bude nego da samo malo temperatura bude niza user posted image

uh to bi bilo jos bolje,mogli bi hodati a da se ne topimouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:08:32   
Lady26
Evo da se i mi tuspasimo...spavali smo sinoc od 21h jutros jela u 7 i opet spavanjac do 9 user posted image .
Ali zato evo nece sad da jede, nosic zacepljen skroz..misha mu vise, pa dokle..?!
Poljubac veliki za sve user posted image i mame...
E da, juce smo prvi put rekli mama user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:09:12   
mamine oci
posto je tema bebe od 0-1 nadam se da ce vam se ovaj tekst svisjeti a ako nije na pravo mjesto neka ga moderatori premjeste gdje trebauser posted image

Mamino naručje - najljepši miris
Uzimajte dijete u naručje često, privijajte ga uz sebe. Miris će najbolje povezati dijete s roditeljima...Nekim roditeljima je dovoljan samo jedan pogled na bebu pa da ih preplave nježna osjećanja ali ima i onih koji su nesigurni i prva pomisao im bude :
Šta sada?“Do povezanosti između bebe i roditelja ...dolazi na različite načine, a kad se već desi evo kako učvrstiti tu vezu:

Smanjiti nepotrebne aktivnosti:Prvih mjeseci smanjiti sve nepotrebne aktivnosti jer su ti dani jako bitni za stvaranje povezanosti bebe i roditelja. Pričajte bebi, pjevušite, izlazite u šetnju...- Poštujte bebino vrijeme:Svaka beba ima svoj ritam. I svakoj treba vremena da se navikne na okolinu. Svaki će roditelj izgraditi poseban sistem kako bi saznao šta beba treba i želi...

- Posvetite se djetetu:Posmatrajte bebu i saznat ćete mnogo toga o bebi. Naučite gledati svijet bebinim očima a to će pomoći pri izgradnji osjećaja i razumjevanja...-

Igrajte se:Često uzimajte bebu u naručje jer ona voli dodir a tako upija vaš miris.

Tjelesni miris najbolje povezuje bebu s roditeljima...-

Informacije:Ako je u pitanju prva beba od velike pomoći će vam biti literatura – knjige, časopisi, internet. Savjeti drugih roditelja su uvjek dobrodošli...

- Ne zaboravite sebe:Svaki dan odvojite barem 30 minuta za sebe kako biste napunili baterije. To je veoma bitno jer ako obnavljate svoju energiju možete odgovoriti na sve bebine potrebe i uživati u tome...-
Prvi dan:Ovo je jedan od najvažnijih perioda u bebinom životu. Uživjte u tim prvim danima s bebom i već tada joj pokažite da ste uvjek tu...

user posted image  

http://www.ringeraja.ba/clanak/mamino-narucje---najljepsi-miris_373.html

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.7.2010 13:11:25 >


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:27:05   
mala86
cao svima user posted image
mi smo se vec vratili iz setnjice i spavamo ko veliki!hvala Bogu nemamo problema sa spavanjem,malo se duze uspavljuje,ali po noci samo jede i nastavi!jutros je jedno 40-tak minuta stajo u kreveticu i smijo se,gledo taju kako spava,a mene nekako u polusnu,prico nesto,igro se sa dudicom...


joj moram vam rec kako sam juce ostala uzasnuta-setamo ja i Leoncek kad prolazi zena sa bebicom od 2-3 mjeseca!otkako sam bila trudna non stop zavirujem u kolica-kad kod malene noktici na nogama nalakirani crvenim lakom  ostala sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !noktici mali,pa kome je to palo na pamet-po meni da joj je godina nije fino vidjet,a ne beba od 2-3 mjesecauser posted image user posted image user posted image user posted image


saljemo vam veliki user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:33:54   
Leena
Cao, drage moje,
ja samo kratko... Nanetu sretan rođendancic:D!
Vidim pricale ste o fenu.... e, da... to nam je drug jos od prvog mjeseca. I da, i mene podsjeca na grcice... ali sta cu, nekad nema drugog nacina da je umirim (osim usisivaca hehe). A to za fen sam skontala odmah, jer se i rodila sa dugom kosom, pa smo je od pocetka morali fenom susiti.
mala, za nalakirane noktice stvarno nemam komentara, ima nas svakakvih...:(

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:35:27   
Leena
Zaboravih, Zoe, slicica je preslatka!!! Nasa Krofnica slatka!
Btw, ja sam Esmine slicice stavila umjesto tickera, tako da mi stalno stoje:)

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:47:30   
vjestica
ćao svima user posted image
ne mogu se često javljati na rr, pa ne mogu ni upratiti ko je sve na ovoj temi
moja beba nema još ni 20 dana, ali sikimo uveliko
mama ima mlijeka, čak se nekad moram dodatno izdojiti, pa sam razmišljala i da zamrznem izdojeno mlijeko
jeli neka od vas to radi?
i može li u običnoj flašici sa dudom, da ne kupujem one skupe sa poklopcem sa pohranu (mislim na aventove, jer imam njihovu pumpicu, koja me spašava)
imam još jedno pitanje, za one koje su se porodile na GAK-u- kad ste išle na kontrolu nakon poroda i gdje, na GAK ili DZ?
meni su u otpusnici napisali kontrola za 30 dana na GAK-u, ali to mi se čini rano, pa ni lohije ne prestanu tada, a osim toga opet će mi Godinjak na odmor, a svejedno me nije on porodio, nego Idrizbegović
a u DZ neću dočekat termin za 2 mjeseca


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 11:53:17   
amela2208
jutro i od nas
Nikako smo spavala uh kad ce vise to proci pa da se naspavam ko covjek a i ova stanarko povise meneuser posted image jj ko joj izadjemuser posted image user posted image user posted image Gora mi je ta zena nego da imam svekrvu sa sobomuser posted image
Nego vidim lijepo ste se raspricaleuser posted image  Ja sam umorna ko konj, juce prala neke staze i tepih a jos ne naspavana.
Nanetu srecan mali rodjkasuser posted image user posted image user posted image user posted image i puno puno podjeda u nagradnim igrama mu zelimo
Lanici zelimo brzo ozdravljenje i da nam sto bolje hapa
Zoe curica ti je preslatka , masAllah... sretno na svadbi
leena curica ti lici na mojuuser posted image cupava...
pcelice drago mi je da vam se osip povlaci
rose87 samo naprijeduser posted image user posted image user posted image neka ga ek puzi, mogu zamislit kako je sladakuser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 12:31:40   
Anoniman
Dobar dan  svim nasim drugarima i drugaricama.Nanetu  nek je sa srecom , a maloj Lanici zelimo da sto prije ozdravi....Mi smo nocas malo bolje spavali, ruckali fino pa cemo malo u setnju, samo nam je uzasno vruce bilo, zivimo u prizemlju, bas bas prizemlje, a mama se boji pa je pozatvarala sve prozoreuser posted image user posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 12:35:10   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

ćao svima user posted image
ne mogu se često javljati na rr, pa ne mogu ni upratiti ko je sve na ovoj temi
moja beba nema još ni 20 dana, ali sikimo uveliko
mama ima mlijeka, čak se nekad moram dodatno izdojiti, pa sam razmišljala i da zamrznem izdojeno mlijeko
jeli neka od vas to radi?
i može li u običnoj flašici sa dudom, da ne kupujem one skupe sa poklopcem sa pohranu (mislim na aventove, jer imam njihovu pumpicu, koja me spašava)
imam još jedno pitanje, za one koje su se porodile na GAK-u- kad ste išle na kontrolu nakon poroda i gdje, na GAK ili DZ?
meni su u otpusnici napisali kontrola za 30 dana na GAK-u, ali to mi se čini rano, pa ni lohije ne prestanu tada, a osim toga opet će mi Godinjak na odmor, a svejedno me nije on porodio, nego Idrizbegović
a u DZ neću dočekat termin za 2 mjeseca



jako je bitna ta prva kontrola ... iako sam se porodila u Opcoj i ja sam isla nakon mjesec dana... nekad se nesto nedaj Boze moze iskomplikovati p svaki dan ranijeg odlaska zlata vrijedi...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 12:48:30   
tajcika
evo i nas u podne,ja se bas na spavanje pozaliti i nemogu hvala Bogu,zaspao sinoc na terasi oko 21 imali standardna budenja da hapimo i tako jutros do 7 sati,evo i sada spava vec drugi put od jutros,sve pozatvarali spustili roletne pa eto onako mogu reci ugodno,inace ja sa njim ujutro izadem na terasu pa budemo do jedno 11 onda ulazimo u kucu i tako do 18,30h kada idemo do nane al posto je danas subota idemo mi i ranije user posted image
Nanetu sretan mali rodjendan neka je ziv i zdrav mnogo godina user posted image
Lanici zelimo da sto prije ozdravi
vjestice ja sam rodila prije tri mjeseca i malo vise,doduse na CR a jos nikada nisam otisla na kontrolu (ne racunam sto sam 2x isla da mi pogledaju ranu koja je curila i sto su oko nje bile one grozne bijele bubuljice predpostavka zlatni streptokok ili MRSA)
ops idem sada bebac zove cujemo se opet,veliki user posted image za sve bebe i mame

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 13:02:04   
Anoniman
pcelice tako mi je drago da je drugarica bolje i da je vec pocela sa zijanima, jer to je sigurica da je puno bolje... user posted image user posted image

rose i mi skoro svaki dan koristimo sunce i idemo vani, pretezno smo u prirodi na selu ili kod muzevih ili kod mojih... i mi se pupamo u bazenu i svasta nesta, jedino sto ste vi prije nas poceli se dizati da puzete, Nane je jos "potezak" pa se ne dize, ali zato u krug se vrti ko na ringispilu... user posted image

Zoe user posted image tebe odavno nisam vidjela na forumu... kako napreduje princezica??? samo se ti spremaj i festaj... user posted image

Lady user posted image za rijeci... znaci mozemo uskoro i mi ocekivati user posted image jeli imalo bolje principesi? a jooojjjjj... kako sad da je to saleti... nemoj joj vise davati sladoleda user posted image user posted image user posted image user posted image

mamine oci... vezano za ovaj tekst... super je bez daljnjeg i istinit... ali sta sad u ovim mjesecima kad se znojimo user posted image user posted image user posted image user posted image salim se naravno... a ovo znam iz iskustva, istina je da miris majke beba najjace i najbolje osjeti... i taj miris je user posted image najdrazi u prvim mjesecima zivota... user posted image

mala i ja bih ostala bez teksta naravno kao sto sam ostala i sada jer to stvarno ne bih niti znala niti mogla prokomentarisati... jedini komentar koji mi pada na pameti u ovom momentu je "no comment" user posted image

Leena malena ti je med medeni... neurekla se...

tratincice moja... user posted image sta nam to garavusa ljuta jel??? pa ne da mami da spava po noci... vodi to u CG nek se dijete naspava... pa mozes malo i ovamo na Drinu je da se rashladi...

sto se tice pregleda, ja nisam isla na kontrolu niti nakon prvog poroda niti sada... jedino sto odem nakon 6 mjeseci da uradim papa test... iako su na otpusnici napisali kontrola za 7 dana, dr. mi je rekao da nije obavezno izuzev ako osjetim neke neobicne bolove ili ako budem jako krvarila bez prestanka... kako me nista nije boljelo a i krvarenje je bilo normala, kao kad dobijem, nisam isla... a ovih dana bih trebala da odem odraditi test, jer kod nas je specificno samo vikendom imamo ginekologa na raspolaganju a moram cekati da dobijem pa 10 dana poslije user posted image

na kraju ovog ogromnog posta, hvala svima na cestitkama za nas mali 7 rodjendan user posted image

p.s. morala sam ovako jer mi je danas mozak na "odmoru" pa bih zaboravila sta sam htjela reci... user posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 13:20:15   
amela2208
IZVORNA PORUKA: Bambi09

tratincice moja... user posted image sta nam to garavusa ljuta jel??? pa ne da mami da spava po noci... vodi to u CG nek se dijete naspava... pa mozes malo i ovamo na Drinu je da se rashladi...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image garavusa nije ljuta vec nas zeza koliko moze. Sve sam probala da bi bolje spavala ali ne pali nista, neka je da vidim dokle ce. Ako se ne bude promijenila ostavit cu jedjedu i neni pa nek se oni nosaju  s njomuser posted image user posted image user posted image user posted image
A to za dolazak u BiH imam u planu sa mm ali ne sad vec kad budemo sredili neke stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image Ovdje se puno prica o Bosni tako da bi on volio da proseta Bosnom pa cemo svratit i na Drinuuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 13:47:07   
Anoniman
ako Bog da imsallah bujrum... user posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 14:11:57   
Srculence
Sretan rođendan Nanetu sve najbolje mu želimo od user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo dobro samo smo malo nervozni...ali kad vidim kakvo je vrijeme i ne bili valauser posted image ...nema zraka sekunde...pregrijava užasuser posted image .Evo tek je sad zaspao...a dokle vidjet ćemouser posted image Svako malo plače da mu dodam dudu...pa sam ko na iglama...samo letam iz sobe u sobuuser posted image .
Vještice ako ti piše za 30 dana to je onda njihova praksa...ja ti savjetujem da odeš....ništa te ne koštauser posted image Kad dođeš gore odmah reci da si ostavila bebu koja doji i odmah će te primiti ne bi trebalo da čekaš dugouser posted image

Roseuser posted image user posted image user posted image user posted image hvala vam što mislite na nasuser posted image
Bravo za Edaha user posted image user posted image user posted image samo naprijed user posted image ...još malo pa će ono postati brzi gonzalesuser posted image user posted image user posted image ..za čas oni to naučeuser posted image I vama će rođkas ako se ne varam za 2 dana.
Pusa za sve od nas dvojeuser posted image



_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 14:53:50   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: rose 87


pcelice a kakav osip,sory nisam u toku,kod mene se E. izaspe po ledjima od vrucine,bilo me to prepalo malo ali vidim i druga djeca tako pa ga sad samo poslije tusiranja pospem puderom i bolje je



Imala je nekakvu trodnevnu groznicu. Tri dana visoka temperatura a poslije dobila osip, a ima i ona nekad taj osip od vrucine jer je njihova koza osjetljiva
Vjestice moj ti je savjet da odes na pregled, ja sam isla oba puta jer opreza nikad dosta pogotovu nakon poroda kad nam je tijelo osjetljivo i sklono infekcijama


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 15:08:11   
Srculence
Pčelice imaš čitavu temu o tomeuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/m_185262/mpage_3/key_/tm.htm

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Srculence -- 24.7.2010 15:10:01 >


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 16:02:50   
bebacha
pada kisa,kisa,kisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image iako ne volim kisu ovoj sam se obradovali.jutros smo bili u mini setnju.poveli smo i seku.za bozije cudo Ajla je bila dobra i nije trcala ko luda po cesti,sto inace radi.tako da ce ipak moci se setat s njima obadvome.otkako smo dosli Alen se samo budio da jede i samo spava.dusa moja a bas je ovi dana bio nervozan.onda smo imali goste,mali drug i jedna nasa forumasica.sutra nam je mali rodendan.joj sto ti je reci priroda osjetim kako mi mlijeko nadolazi i poce curit a evo Ajen se vrti,sad ce se probudit da jede.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 17:03:10   
Anoniman
hej zenice pomagajte, jutros sm se probudili i sve super bilo, spavao je malo po danu i maloprije primjetim lijevo oko mu podkrvavilo, sjedio je u stolicici i igrao se , moze biti da se malo udario, ne suzi mu oko, ne place, ne zali se kad mu pipnem kapak, ali ne znam imam li razloga za uzbunu???

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 17:35:00   
Anoniman
moram da nasem dragom ma najdrazem drugu cestitamo mali rodjendan nasem nanetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ljubimo ga ja i anel punooooo
Mery,sretno draga na moru::)Ocekujemo lijepe slikice pusa puno
Srculence,vidim dinek ide na bolje masallah superrruser posted image user posted image user posted image dusa draga
Rose,ljubi nam druga .....
Joj fali te miuser posted image ova mi podjela i nije bas neka.....
Al cesto cu vas virniti moram da rodjendane cestitam,male i da virim maleuser posted image i mame velikeuser posted image
Lady,zao mi je Lanci male da nam brzooooooo ozdravi:)

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 17:39:28   
mala86
IZVORNA PORUKA: felix


Joj fali te miuser posted image ova mi podjela i nije bas neka.....



joj felix i meni falite ti i mya user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 17:44:12   
Srculence
IZVORNA PORUKA: felix

moram da nasem dragom ma najdrazem drugu cestitamo mali rodjendan nasem nanetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ljubimo ga ja i anel punooooo
Mery,sretno draga na moru::)Ocekujemo lijepe slikice pusa puno
Srculence,vidim dinek ide na bolje masallah superrruser posted image user posted image user posted image dusa draga
Rose,ljubi nam druga .....
Joj fali te miuser posted image ova mi podjela i nije bas neka.....
Al cesto cu vas virniti moram da rodjendane cestitam,male i da virim maleuser posted image i mame velikeuser posted image
Lady,zao mi je Lanci male da nam brzooooooo ozdravi:)




Felixuser posted image user posted image user posted image user posted image
Falite i vi namauser posted image user posted image user posted image user posted image Ljubi druga puuuunoooo!!!!!


< Poruku je uredio Srculence -- 24.7.2010 17:45:08 >


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Facebook
amaniamanic

Ima te li profil na facebooku..i sta uopste milite o facebooku...I koliko mislite da trebate javno iznositi slike,,svoja kretanja izivot na fcb..kao sto to vecina ljudi radi:):):):)

da imam fcb profil (81%)

ne nemam fcb profil (19%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *