|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 17:48:04   
Anoniman
mala,ljubi druga dragog bas sam skoro citala da je i on nemirko posto puzi,dira sve sto netrebauser posted image o cuvajte se sadauser posted image
Srculence,i vi meni falite pa zato virnem ovdje kad vidim da vas ima nadam se da me,nece zato ruziti ili banovatiuser posted image sta cu,kad vas vise ima ovdje za cavrljanje nego tamouser posted image ....


(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 18:43:05   
mala86
IZVORNA PORUKA: felix

mala,ljubi druga dragog bas sam skoro citala da je i on nemirko posto puzi,dira sve sto netrebauser posted image o cuvajte se sadauser posted image
Srculence,i vi meni falite pa zato virnem ovdje kad vidim da vas ima nadam se da me,nece zato ruziti ili banovatiuser posted image sta cu,kad vas vise ima ovdje za cavrljanje nego tamouser posted image ....




cekaj cekaj docemo i mi tamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 18:52:24   
Srculence
Felix mila brzo ćemo i mi kod vasuser posted image kao što mala kažeuser posted image Još samo mjesec i pouser posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 22:37:49   
Anoniman
felix draga user posted image uzvracamo i zagrljaje i poljupce i sve sve sve...

Marina, to kako si opisala za potkrvavljeno oko, meni djeluje da ti je bio negdje na promahi... ili je bio na nekom vjetru... ja bih ti preporucila da uzmes jedan filter kamilice umlacis da ne bude ni hladan ni previse vruc i da mu stavis na oko pa koliko god da dozvoli da drzis... makar po minutu...

(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 22:54:37   
salmy
Pozdrav za generacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image kako su nam bebice? ljubimo bolesne da sto  prije ozdraveuser posted image user posted image user posted image user posted image mi smo u frci ubi Boze,Moj user posted image poceo sam da ustajeuser posted image user posted image user posted image user posted image kad sam ga vidjela umal ne padoh u bandakuser posted image haos u stanu ja ga spustila bezveze u krevet da nesto pospremim,pogledam on stojiuser posted image user posted image user posted image ispade mi krpa iz ruku!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 22:58:48   
teacher75
preumorna sam da bih citala sada sve danasnje postove, ali samo zelim da se pohvalim da je lana sinoc bila 1. put u nocnom zivotu sa mamom i tatom cak do pola 1 iza ponoci i slusala je za ne povjerovati. malo je spavala dok smo setali po krcatom centru grada, zatim se probudila oko 11 navecer i bila je divna sve do kraja. samo je jednom dojila i sve je bilo okuser posted image bravo za najposlusniju djevojcicu na svijetu! danas smo bili u skitnji citav dan, obisli smo nekoliko turistickih destinacija u sarajevu i okolici i nije se ziva cula. gdje god smo bili ljudi su se cudili kako je mirna user posted image . ljube je mama i tata puno i nadaju se da ce uvijek ovakva poslusna i fina biti...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:00:39   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

preumorna sam da bih citala sada sve danasnje postove, ali samo zelim da se pohvalim da je lana sinoc bila 1. put u nocnom zivotu sa mamom i tatom cak do pola 1 iza ponoci i slusala je za ne povjerovati. malo je spavala dok smo setali po krcatom centru grada, zatim se probudila oko 11 navecer i bila je divna sve do kraja. samo je jednom dojila i sve je bilo okuser posted image bravo za najposlusniju djevojcicu na svijetu! danas smo bili u skitnji citav dan, obisli smo nekoliko turistickih destinacija u sarajevu i okolici i nije se ziva cula. gdje god smo bili ljudi su se cudili kako je mirna user posted image . ljube je mama i tata puno i nadaju se da ce uvijek ovakva poslusna i fina biti...user posted image

Samo cu reci blago vama sa tako finim djetetom. Ljubima ja nju puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:01:08   
myb@by

IZVORNA PORUKA: salmy

Pozdrav za generacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image kako su nam bebice? ljubimo bolesne da sto  prije ozdraveuser posted image user posted image user posted image user posted image mi smo u frci ubi Boze,Moj user posted image poceo sam da ustajeuser posted image user posted image user posted image user posted image kad sam ga vidjela umal ne padoh u bandakuser posted image haos u stanu ja ga spustila bezveze u krevet da nesto pospremim,pogledam on stojiuser posted image user posted image user posted image ispade mi krpa iz ruku!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:05:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: teacher75

preumorna sam da bih citala sada sve danasnje postove, ali samo zelim da se pohvalim da je lana sinoc bila 1. put u nocnom zivotu sa mamom i tatom cak do pola 1 iza ponoci i slusala je za ne povjerovati. malo je spavala dok smo setali po krcatom centru grada, zatim se probudila oko 11 navecer i bila je divna sve do kraja. samo je jednom dojila i sve je bilo okuser posted image bravo za najposlusniju djevojcicu na svijetu! danas smo bili u skitnji citav dan, obisli smo nekoliko turistickih destinacija u sarajevu i okolici i nije se ziva cula. gdje god smo bili ljudi su se cudili kako je mirna user posted image . ljube je mama i tata puno i nadaju se da ce uvijek ovakva poslusna i fina biti...user posted image

Samo cu reci blago vama sa tako finim djetetom. Ljubima ja nju puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma dijete na mamu, voli nocni zivot i guzvu za razliku od tate user posted image kada se kuci probudi u po noci, samo vristi dok ne dobije siku a sinoc se probudila usred one guzve (otvaranje SFF-a pa mozete mislit koja je guzva bila) i gleda, zvjera okolo, zanimljivo joj bilo, nije glasa pustila. cak nije ni trazila da doji naredni sat i po user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:28:02   
aida.
teacher75 user posted image za poslusnu djevojcicu.. i moj E. je hvala Bogu takav.. mi smo nedavno do 2h iza ponoci sjedili s njim na vikendici ko djarana, grmi muzika, raje puno, on s ruke na ruku izmorio se i na kraju zaspo, nista ne smeta ni muzika, ni galama user posted image user posted image dosta svijeta ko ima bebu pa kad kazem dokle ostanemo s njim reaugju user posted image user posted image user posted image al kad je djete mirno i vidim da mu ne smeta zasto ne user posted image user posted image pravi partijaner ma mamu i tatu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:34:43   
Srculence
Večer i od nas:-))Moj hairlija eno tek sad zaspaouser posted image Danas je cijeli dan nešto kenjkav bio...Bože sačuvajuser posted image Ne znam više šta bi s njimuser posted image
Salmy user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za dječakauser posted image
Teacher Lanica je prava curica poslušnauser posted image Baš mi je drago da ste mogli na miru izaćiuser posted image .
Ljubim vas sve redom...a sad odoh i ja nešto za sebe uraditi...bio bi reduser posted image




_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:41:38   
Anoniman
Evo moj se igra stoji ga vriska, subota je user posted image user posted image , gleda momak tv, sve bi on samo spavat ne bi

(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Bebe od 0 -1 godine
24.7.2010 23:44:43   
aida.

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Evo moj se igra stoji ga vriska, subota je user posted image user posted image , gleda momak tv, sve bi on samo spavat ne bi

user posted image user posted image user posted image ja maloprije svom dajem caj (kontam 9 jer mu oko 9 dajem caj) i on zaspa... ja govorim mm gledaj ga jest se izmorio zaspa ovako rano, pita on mene koliko rano? ja pogleda pola 12 user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 7:32:48   
mala86
mi prvi user posted image
jutros od 6 smo aktivni,a sad je nervozan on bi spavo,a neda mu se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 8:49:17   
rose 87
jutro i od nas
niste mala jedini i mi ustajemo oko 6,ali se malo mazimo i igramo u krevetu,ja vec navikla i kad cujem kako druge bebe spavajuuser posted image user posted image ,nije bitno kad zaspi uvijek je prije 6 budan
teacher75,aida user posted image user posted image user posted image ,bas imate srece sa user posted image ,ja sam sinoc jedva do 10,30 ostala kod nekih drugova,i to me je slomio cim smo sjeli u auto zaspao
felix i meni fale neke forumasice zato sam ja vec jucer svratila kod vas da vas pozdravim,sta cu moram
joj kako je lijepo poslije ove kise,bas mi je pravo vrijeme za setati,veliki pozdrav svim user posted image i mamama


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 9:14:24   
mala86
joj draga rose on meni kad spava do 8 ja naspavana,inace se budi u pola 7,7 user posted image user posted image  ali ga cesto zna ulovit i u 6!mi se ujutro "borimo" u krevetu!jer mm legne na jednu stranu kreveta,ja na drugu a on skace po nama,cupa mi kosu,mm dlake po prsimauser posted image user posted image user posted image ,kad se dokopa daljiskog imamo 2 minuta mira,ono sve je aktivan,ne znam kako moze tako dok otvori okice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 9:19:40   
Anoniman
dobro jutro i od nas... nema nam Meri pa bas neobicno... obicno je ona tu prije mene, a jutros je nema... al docice one doci.. user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 9:31:17   
samedi
Jutro i od nas! Kod nas kisa pada jos uvijek. Ja i N. spavale od 7 sinoc do 7 jutros,sa budjenjima za hapu,toliko sam bila umorna, i sad me sve boli. Nista od godisnjice juce,mm radio sinoc do pola 12 ,al nadoknadit cemo prvom prilikom :-) . Kod nas juce bila oluja uzasna,sva sam se isprepadala a i gosti koji su bili :-). Ulilo nam vode kroz prozore,ma haos citav. Sve u svemu,juce je dan bio za ne pozeliti nikome. Izvinite,moram se nekome izjadati :-). Bice bolje sutra(valjda) veliki pozdrav svima! Odoh malo hapiti pa opet spavanjac...

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 10:14:05   
Mirkica
Drage mame treba mi vas savjet , da li je ko koristio kadu za bebu na slici i kako je zadovoljan , ja namjeravam sebi uzeti nije bas jeftina pa reko da vidim vasa iskustva
user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 10:30:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mirkica

Drage mame treba mi vas savjet , da li je ko koristio kadu za bebu na slici i kako je zadovoljan , ja namjeravam sebi uzeti nije bas jeftina pa reko da vidim vasa iskustva
user posted image


mi imamo istu ovakvu kadu i jos uvijek je kupamo u njoj. nama je bila super, mada lana u pocetku nije voljela da se kupa pa smo je uglavnom kupali na rukama-nismo je spustali u kadu nego iznad kade je poljevali. ali kasnije kad je zavoljela da sjedi u njoj i da se brcka super je bila jer beba ne moze okliznuti se niti ispasti. mislim da ti istu funkciju ima i obicna baby kada ali da kupis ono postolje za kupanje. znam da su mame zadovoljne i sa tim


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 10:49:50   
Srculence
Dobro jutro i od nas:-)))Virnula sm i jutros malo...ali nisam imala vremena da pišem.Mi smo fino spavali ako se izuzme 2 hranjenja(al jednm je muž ustaouser posted image ).
Iamo sirupa još za danas pa ćemo sutra na kontrolu.nadamo se da su uši ozdravileuser posted image
Mirkice kada mi izgleda superuser posted image .Mi imamo onu običnu ali sam kupila kad je bio mali i postolje kao što je rekla teacheruser posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 11:10:38   
Anoniman
Mirkice ja sam kupila naknadno taj kalup unutra i samo sam dala djabe pare, imam osjecaj da mu je neugodno u njemu + sto se on iako je mali vrti tako da ga jedno mora na njemu drzati, a jedno da poljeva vodom i sapunja, elem probala sam nekoliko puta, on meni bukvalno klizi . tako da sam ga ostavila pod krevet

(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 11:20:43   
Mirkica

Teacher, Srculence, Marina hvala na odgovorima
user posted image user posted image user posted image
sto se tice kalupa  i meni enkako izgleda neugodno pravo , a ovo opet izgleda puno udobnije i bolje , ma ja trazim resenje neko hahah strah me nisma niakda malu bebu drzala u rukama a kamo li kupala pa sto misli u glavi :) kao i kod vecinu mam sigurno , ali u svakom slucaju cu probati kako mi je techer rekla sa peskirom , nego onaj kalup meni djeluje malo za starije ma skontacu se :))) vec sam muzu naglasila da ce ga on kupati ima vece ruke u mene rucice ko u djeteta hahahhahaha 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 11:24:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mirkice ja sam kupila naknadno taj kalup unutra i samo sam dala djabe pare, imam osjecaj da mu je neugodno u njemu + sto se on iako je mali vrti tako da ga jedno mora na njemu drzati, a jedno da poljeva vodom i sapunja, elem probala sam nekoliko puta, on meni bukvalno klizi . tako da sam ga ostavila pod krevet

kalup ili ova kada sa kalupom ce vam super doci nakon neka 3-4 mjeseca. ja od 3. mjeseca sama kupam lanu, ne mogu ja cekati da uganjam mm kad je on kuci da mi pomaze. lana fino lezi na kadi, ne klize se a ja je odozgo poljevam i zacas je okupam. na kraju je saperem naprijed i glavicu dok je jos u kadi a onda je dignem preko jedne ruke i saperem-polijem preko ledja...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Bebe od 0 -1 godine
25.7.2010 11:26:07   
teacher75
kad je user posted image bila mala i ona pregrada na kadi joj je bila posiroka pa je mogla kliziti ja sam joj stavljala peskir na to, a i sad za svaki slucaj stavim peskir preko pa lana sjede na peskir kad je u kadi i nema sanse da klizne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *